Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

10 hours ago, harper said:

 

Zvezda je, naravno, neuporedivo veci klub od svih ovih koje si nabrojao.

 

steaua je isto veci klub od pobrojanih. gde su sad? nemoj mi poturati te religiozne dogme iz doba sfrj i hleba i igara. veruj u sta god hoces, ali nemoj ih nametati drugima. niti ih koristiti kao bilo kakvu pogodnost u dijalogu. koliko to zvezda zaradjuje od prodaje ulaznica, a koliko drugi klubovi iz bogatijih drzava? pa neka oni bili i manji. uzmimo da drzava odluci da sve to privatizuje i svako dobije svog vlasnika. pa sta je srbija, crna rupa na platnu evrope, sto bi rekao toma? u bukvalno svim zemljama u okruzenju su pali ti velikani koji su od drzava isturani da budu vecito u vrhu. rumunija, madjarska, bugarska, hrvatska, grcka, slovenija, crna gora. samo smo mi tako veliki osudjeni na jin i jang. osudjeni smo i na sns i dobro je sto je tako. ni ne zasluzujemo bolje. a liga? pa amaterizacija, ako ne moze bolje. ali da se nastavi do smrti da jin i jang budu na 1. i 2. mestu. da stalno imaju najvece budzete. i da bukvalno cela zemlja samo njih podrzava. pa hvala bogu pa nas nece biti tako jadnih do kraja ovog veka.

 

1 hour ago, theanswer said:

 

Koji je on kurac da reaguje na separatističke i šovinističke parole neke opskurne grupe ljudi koja je nešto napisala na fejsbuku u intervjuu posle utakmice gde niko od njih nije prisustvovao? Kada bi se pravila vest od svakog retardiranog posta koji je izašao na fejsbuku samo bi se o tome pisalo i od toga pravila vest a i nije daleko od istine da je već takva situacija. Da je normalna vlast u ovoj državi on retard bi sad ležao ili u zatvoru ili bi bio sklonjen ko zaštićeni svedok samo na osnovu onoga što je lajao u Nišu ovoga mu krsta. Ali ne, na temi o super ligi treba da komentarišemo fejsbuk postove pijanih bećara iz pičke lepe materine a ne što jedan državni trener pravi osamdeset deveti eksces kojim pokazuje kakav je retard u pitanju. Stvarno ćete da umrete na brdu odbrane totalno poremećenog čoveka?

 

ucio od svog predsednika. i on ima obicaj da tako prokomentarise pretnje opskurne grupe ljudi. a upucene milici, danilu ili njemu.

Link to comment
11 minutes ago, ravena said:

 

steaua je isto veci klub od pobrojanih. gde su sad? nemoj mi poturati te religiozne dogme iz doba sfrj i hleba i igara.

 

Ne poturam ti ja nista, Zvezda je prosto veci klub od svih tih pobrojanih. Zvezda je, recimo, klub ciji tim iz 1991. mi je izrecitovao bristolski taksista koji me je vozio iz nocnog kluba u cetiri sata ujutru kad je cuo odakle sam. Zvezda je klub zbog kojeg je moja tasta na poklon dobila kutiju caja iz Dablina od kao Biblija matorog Dablinera s kojim sam zaglavio u prici o fudbalu i koji je znao o Zvezdinoj istoriji vise od mene. Ko god u Evropi prati fudbal a stariji je od tinejdzera, od Portugala do Rusije, od Norveske do Turske zna za Crvenu Zvezdu, u to sam se licno uverio brat bratu dvadesetak puta. Ljudi koji ne znaju da je Tesla bio Srbin i treba im truda da se prisete odakle bese Novak Djokovic znaju da postoji klub koji se zove Crvena Zvezda i da igra u Beogradu. Uostalom, da ne pricam ja duze...

 

https://www.espn.com/soccer/uefa-champions-league/775/blog/post/3691375/red-stars-upset-of-liverpool-a-reminder-of-what-football-stands-to-lose-with-a-super-league

Link to comment
56 minutes ago, samo_opusteno said:


Da nije on da li bi iko drugi?

 

Ma, da nije igrao u Zvezdi ne bi ga ni pominjali ovi nasi forumski vuletici, niti bi im smetali Lalatovicevi uduvani tantrumi. Patkometrija jedan kroz jedan.

Link to comment
59 minutes ago, samo_opusteno said:


Da nije on da li bi iko drugi?

 

Ma nemoj me jebati, eno mondo udarna vest pre izjave. Utrkuju se sad ko će jače da brani Srbiju, čekamo samo njegovo veličanstvo da se izjasni. A kad se bude izjasnio znaš šta će reći: Eno neki tamo napadaju poštenog i vrednog trenera što nije mogao da izdrži nepravdu a ćute na separatističke izjave. Tj možda bi to rekao da ne mora Orbanu da puši kurac

Edited by theanswer
Link to comment

Na mondu je vest ali im niko ne bi odgovorio. Nije strasno, krenuli ste da ga proglasavate moronom neznajuci zasto ono prica, i meni je delovalo wtf ali se ispostavilo da je imao razlog.

Link to comment

Moron je zato što je moron. Moron je kad daje izjavu koju ne treba, kad se kune u familiju i krst, kad se napušava sa celim stadionom i svakim stadionom, moron je kad puši kitu Vučiću, moron je verovatno i kad veže pertle. Ali eto ostadoše separatisti bez odgovora da nije bilo velikog Lalata :laugh: Ko će da spasi državu Srbiju ako neće on, sledeći je Đuka Bizon

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Ne poturam ti ja nista, Zvezda je prosto veci klub od svih tih pobrojanih. Zvezda je, recimo, klub ciji tim iz 1991. mi je izrecitovao bristolski taksista koji me je vozio iz nocnog kluba u cetiri sata ujutru kad je cuo odakle sam. Zvezda je klub zbog kojeg je moja tasta na poklon dobila kutiju caja iz Dablina od kao Biblija matorog Dablinera s kojim sam zaglavio u prici o fudbalu i koji je znao o Zvezdinoj istoriji vise od mene. Ko god u Evropi prati fudbal a stariji je od tinejdzera, od Portugala do Rusije, od Norveske do Turske zna za Crvenu Zvezdu, u to sam se licno uverio brat bratu dvadesetak puta. Ljudi koji ne znaju da je Tesla bio Srbin i treba im truda da se prisete odakle bese Novak Djokovic znaju da postoji klub koji se zove Crvena Zvezda i da igra u Beogradu. Uostalom, da ne pricam ja duze...

 

https://www.espn.com/soccer/uefa-champions-league/775/blog/post/3691375/red-stars-upset-of-liverpool-a-reminder-of-what-football-stands-to-lose-with-a-super-league

 

znaju za sve te komunisticke projekte u vreme kad su sve zemlje istocno od gvozdene zavese forsirale sport zbog pumpanja nacionalnog ponosa. sve sto si mi ispricao je bajka u koju ti verujes. ne razumes da ima nas koji ne prihvatamo te bajke i da te teze koje prosipas ovde nisu bitne za dijalog. bili prvi jer je sfrj kao luda pumpala sport. pa sta? treba do nestanka srbije da jasete ligu i budete nacionalni tim jer se nesto dogodilo u proslosti. to se zove indoktrinacija ispiranje mozga i nenormalno forsiranje odredjenih klubova jer je nesto bilo u proslosti. kk jin je mnogo veci klub od kk jang. sa mnogo vise uspeha u proslosti. mislis da bi opstao bez drzave? mislis da dobija najvise od svih klubova? ne i ne.

Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

Na mondu je vest ali im niko ne bi odgovorio. Nije strasno, krenuli ste da ga proglasavate moronom neznajuci zasto ono prica, i meni je delovalo wtf ali se ispostavilo da je imao razlog.

 

on ne samo da je moron. on je rasista, neuravnotezen i zatucan. on je simbol svega sto je pogresno u srpskom nacionalizmu. velicaj vucica i mrzi sve oko sebe a taj isti vucic unistava zemlju i pljuje na sve sto je govorio jer vlast je slast i moc je moc. problem je tsc, problem je novi pazar. nije problem sto je njegov voljen klub/i ne, to nije klub koji sada trenira/uzurpirao sve poluge moci i napravio pozorisnu predstavu od prvenstva. nije problem sto njegov voljeni klub zajedno sa jinom koji ga dopunjuje nije ucestvovao u pravljenju najveceg moguceg djubreta od prvenstva u evropi. problem je tsc. i novi pazar.

Link to comment
1 hour ago, ravena said:

 

znaju za sve te komunisticke projekte u vreme kad su sve zemlje istocno od gvozdene zavese forsirale sport zbog pumpanja nacionalnog ponosa. sve sto si mi ispricao je bajka u koju ti verujes. ne razumes da ima nas koji ne prihvatamo te bajke i da te teze koje prosipas ovde nisu bitne za dijalog. bili prvi jer je sfrj kao luda pumpala sport. pa sta? treba do nestanka srbije da jasete ligu i budete nacionalni tim jer se nesto dogodilo u proslosti. to se zove indoktrinacija ispiranje mozga i nenormalno forsiranje odredjenih klubova jer je nesto bilo u proslosti. kk jin je mnogo veci klub od kk jang. sa mnogo vise uspeha u proslosti. mislis da bi opstao bez drzave? mislis da dobija najvise od svih klubova? ne i ne.

 

:D

 

Dobro, druze, da nije bilo drzave Vosha bi osvojila sto titula.

Link to comment

Ko priča o Vojvodini kao o severnoj Srbiji uglavnom priča i o Makedoniji kao Staroj Srbiji, to je ta sorta. I može sto puta da peni o severu Srbije, to će se u kolokvijalnom govoru u Vojvodini jako teško primiti, za nas je Srbija drugi geografski pojam.

Link to comment

Saznao sam da TSC ima navijače, ostaje pitanje da li postoje samo na fejsbuku ili i u stvarnosti.

Za Lalata znamo da je budaletina u stvarnosti. Lik koji je se u komentaru utakmice obračunava sa fejsbuk navijačima. Ali zašto da ne, verujem da je vrhovni komandant zadovoljan, širi se mržnja, novi neprijatelji, nove tenzije, to je to, tu smo svi.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

...vrhovni komandant zadovoljan, širi se mržnja, novi neprijatelji, nove tenzije, to je to, tu smo svi.

 

Neće valjda na Orbana dudare?:ohmy:

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...