Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

3 minutes ago, Constantin said:

Ma...teške su to jalandžije...

 

 

Ne verujem da je taj tip patoloski lazov, prosto je lik koji je negde u kafani, na stadionu ili na nekom grobarskom portalu popushio neciju pricu koju je ovaj izmislio ili je cuo od neke druge budale koja je izmislila. Tako sada idu vesti u Srbiji, nista se proverava i sve je istina ako ide u prilog mojoj argumentaciji ili interesima. Nemoj da se zacudis ako za nekih par meseci neko od forumasa ovde dodje i napise da je taj i taj sudija svirao trecinu utakmica Radnickog, jer je procitao samo KUMS-ov post a tvoj je jednostavno zanemario, ne uklapa mu se u pricu i verovanje. Vucelic je toliko preparirao Partizanovu publiku da bi mu skoro svi poverovali da izadje i kaze kako je doc. dr Vuletic pljunuti Bred Pit. Stari je to majstor medijskih manipulacija, taj je mobilisao stotine hiljada za prave ratove, gde nece za ove navijacke.

Link to comment
48 minutes ago, harper said:

 

Pusti ti to nego je li slagao ovaj novinar ili nije?

:lolol:

 

zaposeo te je duh dobrog poručnika vasića

 

 

okačima tekst iz dneve štampe sa dve reči opisa, ispade ko da sam lupao bućkom pola dana

 

Link to comment

Novinar je problem, nisu ovi sto sviraju penal na 18 metara.

Lepo reko Mrhkela.Evo od danas da nam se ugradi VAR i sve to postenje, da ne bude eto mi tu nesto razumes..

Link to comment
15 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

:lolol:

 

zaposeo te je duh dobrog poručnika vasića

 

 

okačima tekst iz dneve štampe sa dve reči opisa, ispade ko da sam lupao bućkom pola dana

 

 

Pa, pitao te covek, uhvatio te u lazi. Red je da mu odgovoris, kazes da te navukao retard iz "Danas-a" ili tako nesto. Desava se, ljudi smo, ponekad i meni zaigra brk na naslov u nekom tabloidu koji mi godi a za koji znam da nije istina. Ljudi kao sto je taj dripac nisu prijatelji Partizana, sutra ce svaku, cak i objektivnu i tacnu primedbu, ovi s druge strane da otpisuju kao samo jednu u nizu lazi koje je Vucelic orkestrirao u poslednje vreme.

 

Ne znam. Imali smo mi taj period s Lukicem i Vesicem ali stvarno ne mogu da tvrdim da smo svi ovoliko potpali pod histeriju koliko ste vi danas. Prsli ste skroz, i to uopste ne kazem da bih nekog uvredio. Ovakvo ludilo nikad nije bilo cak ni u ovakvom srpskom fudbalu. Pisu se saopstenja posle utakmica koje nije tvoj klub igrao, postavljaju se pitanja drugim klubovima koja nemaju veze sa takmicenjem vec iskljucivo poslovnom politikom tog kluba, salju se navijaci sudijama ispred porodicnih kuca da "obavljaju performanse" i zastrasuju ih, drukaju se konkurentski klubovi evropskoj federaciji, sustinski portparol kluba je onaj ocigledni psihopata Pantic cije prsotine se recikliraju u klupskim saopstenjima, jer ih pise jos ocigledniji psihopata Vuletic.

 

Mnogo puta me je bilo sramota kluba za koji navijam ali vidim da vama sve ovo nimalo ne smeta. A trebalo bi, ovo nije ponasanje normalnog kluba s tolikom tradicijom. Na svakojake dilbere smo nailazili u upravama ovih nasih mucenih klubova za koje navijamo, ali ovi vasi trenutno su specimeni posebne vrste.

Link to comment
43 minutes ago, harper said:

 

Ne verujem da je taj tip patoloski lazov, prosto je lik koji je negde u kafani, na stadionu ili na nekom grobarskom portalu popushio neciju pricu koju je ovaj izmislio ili je cuo od neke druge budale koja je izmislila. Tako sada idu vesti u Srbiji, nista se proverava i sve je istina ako ide u prilog mojoj argumentaciji ili interesima. Nemoj da se zacudis ako za nekih par meseci neko od forumasa ovde dodje i napise da je taj i taj sudija svirao trecinu utakmica Radnickog, jer je procitao samo KUMS-ov post a tvoj je jednostavno zanemario, ne uklapa mu se u pricu i verovanje. Vucelic je toliko preparirao Partizanovu publiku da bi mu skoro svi poverovali da izadje i kaze kako je doc. dr Vuletic pljunuti Bred Pit. Stari je to majstor medijskih manipulacija, taj je mobilisao stotine hiljada za prave ratove, gde nece za ove navijacke.

Pa to su sve klonovi Žeksa Pantića....čovek je toliko fijuknuo, i već patologija govori iz njega,a vezano za Radnički. U svom najnovijem Nostradamusovim proročanstivma kaže da će Zvezda proći kao Steaua i da će biti ugašena 10 godina. OK..nemam ništa protiv, al nek povede i Partizan...na koga će da kuka posle ? Međutim, eto i on, neznalica klasična, koja ne dobacuje dalje od sportskog bifea na JNA, razvija teoriju zavere, kako je valjda Terza Mađija, omađijao Engleze, prejeb'o ih za Braću Ilić, kojih, eto, nema nigde, ali uzeto je 5 miliona €, pa malo Zvezdi, a malo filijali Radničkom. Eto čisto da bi ubacio Radnički u priču,a  braća Ilić nisu igrala u Radničkom i nisu u Zvezdu došli iz Radničkog....ali treba podupreti priču. I onda, kao što kažeš....uklapa mu se lepo. Kao i onaj kreten sa "Beogradskog portala", koji kaže da se igrač Radničkog, protiv TSC-a, u Surdilici bacio.... on sirotan i ne zna koji su klubovi u Superligi..Radnički..Radnik..pa to je isto....

Edited by Constantin
Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

Pa to su sve klonovi Žeksa Pantića....čovek je toliko fijuknuo, i već patologija govori iz njega,a vezano za Radnički. U svom najnovijem Nostradamusovim proročanstivma kaže da će Zvezda proći kao Steaua i da će biti ugašena 10 godina. OK..nemam ništa protiv, al nek povede i Partizan...na koga će da kuka posle ? Međutim, eto i on, neznalica klasična, koja ne dobacuje dalje od sportskog bifea na JNA, razvija teoriju zavere, kako je valjda Terza Mađija, omađijao Engleze, prejeb'o ih za Braću Ilić, kojih, eto, nema nigde, ali uzeto je 5 miliona €, pa malo Zvezdi, a malo filijali Radničkom. Eto čisto da bi ubacio Radnički u priču,a  braća Ilić nisu igrala u Radničkom i nisu u Zvezdu došli iz Radnički....ali treba podupreti priču. I onda, kao što kažeš....uklapa mu se lepo. Kao i onaj kreten sa beogradskog portala, koji kaže da si igrač Radničkog, protiv TSC-a, u Surdilici bacio.... on sirotan i ne zna koji su klubovi u Superligi..Radnički..Radnik..pa to je isto....

 

Hoce, ako mu doc. dr Vuletic dodje na vlast.:laugh: 

 

To je taj narativ, Zvezda je prejebala Partizan zato sto ima drzavnu potporu, inace bi se mocni komsija svetskog sampiona prosetao kroz sva prvenstva jer je tako u mogucnosti. Kad ta drzavna potpora izostane stvari ce doci na svoje mesto. Gledali smo to u kosarci, odatle je i krenulo. Meni je nekad bilo simpaticno to kurcenje da su oni egal sa Zvezdom i da se radi o dva podjednaka kluba s podjednakom podrskom, slavom i uticajem ali je u poslednje vreme pocelo opasno da smara. Zvezda je za Partizan pojam u fudbalu vec duze od pola veka, otkako je SFRJ postala civilna drzava. Uvek je bila i uvek ce biti. Isto kao sto je Partizan poslednjih pola veka bio pojam za Zvezdu u kosarci. Sve sto je o tome trebalo reci rekao je Anjeli, koji svakako nije pod Vucicevom sapom. To nikakvi Vucelicevi spinovi ne mogu da promene, jos manje moze taj muceni bolesnik s televizijskom emisijom na klupskoj televiziji. Jednostavno je izabrao pogresan klub ako je zeleo da navija za najveci klub u Srbiji, zalim slucaj.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Znači, zajebi spin, takvih primera ima koliko hoćeš, pričamo o članku gde čovek (ako je to uopšte) iznosi lažne podatke,a neko se ovde pozbao na taj članak. Znači čovek, dokazano laže, a sad na dalje ko još laže bem li ga.....to su činjenice.

 

 

Konstantine, ko te ne zna skupo bi te platio.

 

Ova dvojica sudili još bar 5 utakmica Radničkom u Super ligi, doduše ne kao glavne sudije. Ti vrlo dobro znaš da i mahači i onaj kod klupe znaju da utiču na igru i rezultat i prave kardinalne greške.

 

Otkako smo dali 4 laka komada na Čairu izgleda da si ih batalio i vratio se staroj ljubavi, pa ti ponovo Partizan smeta :laugh:

Link to comment
2 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Konstantine, ko te ne zna skupo bi te platio.

 

Ova dvojica sudili još bar 5 utakmica Radničkom u Super ligi, doduše ne kao glavne sudije. Ti vrlo dobro znaš da i mahači i onaj kod klupe znaju da utiču na igru i rezultat i prave kardinalne greške.

 

Otkako smo dali 4 laka komada na Čairu izgleda da si ih batalio i vratio se staroj ljubavi, pa ti ponovo Partizan smeta :laugh:

 

 A prica se i da su nekoliko puta bili na tribini Caira i odatle uticali na igru tako sto su dobacivali protivnickim golmanima. Citao ja u "Danas-u", Lalatovog mi krsta.

Link to comment
3 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Konstantine, ko te ne zna skupo bi te platio.

 

Ova dvojica sudili još bar 5 utakmica Radničkom u Super ligi, doduše ne kao glavne sudije. Ti vrlo dobro znaš da i mahači i onaj kod klupe znaju da utiču na igru i rezultat i prave kardinalne greške.

 

Otkako smo dali 4 laka komada na Čairu izgleda da si ih batalio i vratio se staroj ljubavi, pa ti ponovo Partizan smeta :laugh:

Ej..zajebi me u ove sitne sate...malopre sam odgledao Žeksa...ti bi mi bio previše :D

 

Eno, ja sam odgovorio na ono što novinar tvrdi i postavio link odakle sam vukao podatke...itzvoli i dokaži da su njih dvojica bili na 14 od 42 utakmice, odnosno 15 pošto je rekao više od 1/3. Inače, da ponovim, pošto je čovek decidirano tvrdio sledeće:

Quote

Njih dvojica su od Sudijske komisije FSS bili delegirani da vode više od trećine mečeva Radničkog prošle sezone, što je takođe neobičan statistički podatak.

Z

Link to comment
7 minutes ago, Mark Rothko said:

Otkako smo dali 4 laka komada na Čairu izgleda da si ih batalio i vratio se staroj ljubavi, pa ti ponovo Partizan smeta :laugh:

Što bi mi smetao Partizan...uostalom poslednji put ste nas na Čairu dobili pre dve ipo godine, pa sada...nek se tako nastavi, ja sam zadovoljan. Pobedili ste zasluženo i nemam prigovora na tu pobedu, čestitao sam pošteno i opet ću, a iskreno se nadam da neću imati razloga. Subjetivno, navijački, ali volim da moji pobede. To tvoje "bockanje" o "staroj ljubavi" prodaj nekom drugom....mada, teško da će se ovajdiš... ;)

Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

Što bi mi smetao Partizan...uostalom poslednji put ste nas na Čairu dobili pre dve ipo godine, pa sada...nek se tako nastavi, ja sam zadovoljan. Pobedili ste zasluženo i nemam prigovora na tu pobedu, čestitao sam pošteno i opet ću, a iskreno se nadam da neću imati razloga. Subjetivno, navijački, ali volim da moji pobede. To tvoje "bockanje" o "staroj ljubavi" prodaj nekom drugom....mada, teško da će se ovajdiš... ;)

 

:laugh:

 

Pun si neke srdžbe prema Partizanu, kao da si više ljut posle one pobede od 2-0, nego one od 4-1.

 

Što se tiče sudija, viđao si Nikolića i Pipera mnogo više nego onih 7 puta kada su duvali u pištaljku, jel tako? Izgleda da je onaj novinar ipak u pravu.

A znaju da pogreše pomoćnici, a i oni pored gola koji ne vide da je igrač izašao sa loptom, mnooogo više znaju da pogreše nego glavni.

 

 

 

Link to comment
6 hours ago, harper said:

Pa, pitao te covek, uhvatio te u lazi....

u kojoj laži, šta sam ja lagao?

 

preskoči me molim te jeftinih učitavanja. sad je poenta da li su nikolić/piper sudili 20, ili 30% utakmica u super ligi

jednu da su sudili od onih koju lalat pominje, dovoljno je


 

 

e

btw ja sam anđusov fan, nisam pogledao niti jedu pantićevu emisiju

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...