Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako beše ide ona Karijeva izreka o vojsci lavova koju predvodi magarac, ili beše o vojsci magaraca koju predvodi lav...?

 

 

ne daj se alimpije! ovde su te strucnjaci vec proglasili magarcem... :fantom:

 

 

:fantom:

Link to comment

Zapravo, više od Kešelja mi na živce ide jebeni Milkan. Prosto ne znam dal me više nervira ona kurcobolja u odbrani ili to što je umislio da je jebeni Lebron  pa zavrašva svaku drugu akciju nekom besmislenom prangijom. Ili ono zidanje, pa kad se naguzi i umesto polaganja zune loptu bzvz...najebali smo.

Link to comment

niko da pomene cokijev intervju blicu

"svaka bolest ide iz glave'' 

'' sve radimo uprkos onima koji piju kafu u centru beograda, kako neko lepo rece''

kakav covek jebote

Edited by Papovac
Link to comment

Zapravo, više od Kešelja mi na živce ide jebeni Milkan. Prosto ne znam dal me više nervira ona kurcobolja u odbrani ili to što je umislio da je jebeni Lebron  pa zavrašva svaku drugu akciju nekom besmislenom prangijom. Ili ono zidanje, pa kad se naguzi i umesto polaganja zune loptu bzvz...najebali smo.

istina, ali kad pogledas sastav, milko u ovom trenutku mora da igra. sa druge strane, keselj ni u ovako okrnjenom sastavu ne mora da ima minute, a juce je valjda imao najvise minuta od svih igraca(licni utisak, nemam pojma koliko je ko igrao). ako ga trener nije castio neke minute pre nego sto mu se zahvali na ucescu, to znaci da imas igraca kome neko garantuje neke minute koji mu ne pripadaju, a onda ne mozes da imas tim koliko god ostali u timu bili dobri. a ne deuje da su posebno dobri.

Link to comment

mogu samo da pretpostavim da moze biti dosta losa atmosfera u ekipi jer svi znaju da je doticni tu zbog protekcije i menadzera, a ne zato sto zasluzuje. a posebno je grozno ako su mu jos garantovali i neke minute.

Link to comment

Mi smo i juce najmanje lose izgledali ono malo vremena kad je Davidovac bio na parketu a Keseljuga na klupi. Sto ne govori mnogo toga dobrog o Davidovcu ali dosta toga loseg govori o Keselju.

Link to comment

Ma i Davidovac i Lazarevic su bolji kosarkasi od Keselja, nema tu sta da se raspravlja. Covek na skok ide tako sto skoci u vis i nada se da ce lopta da mu upadne u ruke. O defanzivnom stavu da ne govorimo. Jedino sto bi mogao da bude neki njegov forte u igri je kao sut, a on je juce zabo dve-tri najstrasnije cigle u tablu. Jedino je ovaj Jankovic uspeo da ga zajebe po beskorisnosti. Ja sam na osnovu nekih pogledanih utakmica letnje lige procenio da je on prilican bezveznjakovic, ali ovoliko loseg kosarkasa nisam ocekivao.

Link to comment

Ne samo zbog njega, uopšte je poremećena hijerarhija u ekipi. Trebaće vremena i pobeda da se napravi nova hemija, sa starim epizodistima sada u novim ulogama zaslužnih igrača, gde su Pera, Mika i Laza kapiten legende kluba, u odnosu na novog trenera bez autoriteta.  Dangubu i Bjelicu je mogao Radonja da drži u disiplini i kontroli, a šta sad može Alimpije da im kaže, kad ga njih dvojica gledaju sa visine, gde si ti bio kad sam ja sa Zvezdom tukao Real Fener Cska

 

To je realan problem, za koji je potrebno vreme, a vreme mogu da kupe samo pobedama na početku. Ako ne krene dobro od prve utakmice, raspašće se sve vrlo brzo

Link to comment

Jbg, postoji mogućnost da su ljudi vaspitani kao pravi sportisti, da poštuju instituciju trenera, bez obzira ko je obnaša, zašto odmah sa stavom "sad će oni tu nešto da se kurče jer su..." Čak mi Danguba i Milkan ne djeluju kao neki kurčeviti likovi, prije bih takvo ponašanje očekivao od nekog tipa Gudurić. Što naravno ne znači ništa, eno kažu da su najopasniji za atmosferu i najveći trovači u Hr reprezentaciji bili likovi na koje nikad ne bi pomislio iz prve. 

Ali hajde da ljude ne optužujemo unaprijed da čine zlo i naopako, jer, eto, ima osnova za to, zašto ne bi to radili ako im se može. Ima ljudi kojima to nije u krvi, a ima ljudi koji su navikli da poštuju one koje bi trebalo da poštuju i koji nemaju naviku da gledaju sa visine. 

Link to comment

Ma to su sve stvari na kojima ce trener da radi, sa manjim ili vecim uspehom - to je do njega. Ali prisustvo privilegovanog igraca u rosteru je sasim sigurno kancer za ekip. Aako tu ne pokazes integritet kao trener, ne mozes se nadati da te ostatak ekipe postuje. I to je u sustini jedina stvar koju ne mogu da svarim, losih igraca i timova je bilo i bice i to se nekako prezivi, ali za menadzerku prciju i rezultate iste ne mogu da imam neko posebno interesovanje.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...