Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prodali su boldena da bi mogli da kupe jankovica i jovanovica.

pretpostavljam da se salis?

 

kome bi platili j&j?

boldena su prodali je prodao ili da bi sastavili tim (tu pre svega mislim na amere, antica i ostale koji zaista nesto kostaju) ili da bi stavilio pare u dzep

j&j tesko da ce se naprimati plata u zvezdi

Link to comment

pretpostavljam da se salis?

 

kome bi platili j&j?

boldena su prodali je prodao ili da bi sastavili tim (tu pre svega mislim na amere, antica i ostale koji zaista nesto kostaju) ili da bi stavilio pare u dzep

j&j tesko da ce se naprimati plata u zvezdi

Kostaju i oni, nemoj da mislis da su bas za dz. Umesto njih dvojice bolje da su doveli jednog krstenog igraca na 4. Valjda je neka logika u tome sto su u pitanju domaci igraci, al ako su drvna gradja, kakve veze ima sto su domaci. Ko da u fmp-u nemaju vec taj nivo kvaliteta. A borisa neka se ubije sada kada vidi da su ga zamenili ovim jankovicem, ukoliko taj uopste moze da se iznervira zbog necega

Link to comment

ma slazem se da bi bilo bolje, pa cak i nekog sa jasnim limitima, bez preterane mogucnosti napretka, ali eto da se zna da moze da odradi neku ocekivanu rolu

jbg, nadajmo se da to sto to tako deluje iz ove perspektive, mozda nece tako delovati i kroz koji mesec, makar za jednog od njih

 

nemam uvid u to, niti mogu da tvrdim, pa i ne zelim da ulazim dalje u neku raspravu, ali moj utisak da ova dvojica kostaju vrlo malo

kazem to gledajuci njihove karijere, zavrsili su sa koledz kosarkom, probali dva puta u letnjoj ligi, odradili po sezonu u razvojnoj

 

sta njima ostaje? da gule u razvojnoj i cekaju nba? sanse da stignu do ugovora u nba su za njih bas male, igraca poput njih ima "na kilo", a pare i nisu neke u razvojnoj (znam da su bila planirana povecanja, ne znam koje su pare sad u pitanju)

da "okace patike o klin"?

da potpisu za neki poljski/madjarski/ceski eventualno belgijski/nemacki klub i mozda igraju neko fibino evropsko takmicenje?

da se vrate u srbiju i verovatno igraju za dzabe ili male pare, ali kuci su, najvece su sanse da se tu uklope, u ekipi su koja igra evroligu?

 

 

a uostalom, mozda momci razbijaju, djordjevic proklinje sto ih nije poveo u tursku, samo mi laici to ne vidimo?

pa valjda alipijecovic zna sta valja? ili ti mislis da je on los trener? :Jova:

Link to comment

Muta je pricao da je hteo njih dvojicu, ali su oni otisli u zvezdu za mnogo vece pare. Mozda bih i mislio da muta sere alibi pricu da ne znam da nam je i ranije bitna stavka u skautingu bila otimanje grobarskih zelja, od eltona brauna do rakicevica. I po pravilu to budu najgori igraci.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...