Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Odlično pojačanje, iskusan igrač. Ne znam ni sam kako smo ga doveli, verovatno spustio dosta kriterijume oko plate. Taman da Radičevic napreduje kao Jovara pored Mwila. Jović nije ništa bolji bio od Radičevica u tim godinama.

 

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ročesti je i u četvrtoj deceniji fun to watch...jedino što je više finišer nego plejmejker...teško se odvaja od lopte.

Zato poseduje arsenal street basketaša...levak, kratak ali ultrabrz step-back, flouteri od table, ne gleda odakle pripaljuje trojku, niskog težišta, brz, ume dukrade loptu...i najbitnije, kad prebaci u reli ume ozbiljne serije da napravi spolja.

 

Sve ovo da odradi ove sezone edno četres do pedes puta...resto će Radičević i Radanov.

Edited by Musky
Link to comment

Kažu twiteraši da je prethodni rekord EL u asistencijama, pre Marcusa  i Jovića držao Rochesti sa 15, nisam proveravao

 

Jeste. Dan pre toga je Teo oborio rekord sa 14 u istom kolu Evrolige. Posle je Markus zabio 17 protiv Galate u onom epskom prangijatu kad nas je odvalio Erceg, a onda i Jovic 19 u MInhenu protiv Bajerna.

Link to comment

Odlično pojačanje, iskusan igrač. Ne znam ni sam kako smo ga doveli, verovatno spustio dosta kriterijume oko plate. Taman da Radičevic napreduje kao Jovara pored Mwila. Jović nije ništa bolji bio od Radičevica u tim godinama.

 

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Zasto mislis da je spustio kriterijume, kada je mnogo logicnije da je kkczv uzasla u susret njegovim prohtevima ?

Zasto bi on spustao zahteve, svidjaju me se splavovi ili voli cevape ?

Link to comment

Zasto mislis da je spustio kriterijume, kada je mnogo logicnije da je kkczv uzasla u susret njegovim prohtevima ?

Zasto bi on spustao zahteve, svidjaju me se splavovi ili voli cevape ?

 

Zato sto ni on nije vise igrac kakav je bio. Ima 32 godine, prosle godine je dugo vukao povredu. Pre dve-tri godine bilo bi nezamislivo da ovakav igrac potpise za nas klub, sada verovatno nece dobiti vise od 450-500 hiljadarki.

Link to comment

cenim da coki ni filipu ne bi dao 500k, verovatno su ga manje platili.

 

Nije nemoguce, samo mislim da je njemu cena tu negde u tom rasponu, ne verujem da je za mnogo vise od toga igrao ni prosle godine u Rusiji. Mozda smo opet pravili neke kombinacije s bonusima da isteraju Rocestija na tu njegovu realnu cenu.

Link to comment

Pre mesec dana je bila prica da juri milionce. Ali sad se dosta ekipa popunilo. Ja sam nacuo da ce da igra za 400k plus dobri bonusi za aba, domacicu i top8

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...