Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

jok i nije
sutra će odnos bacanj abiti nešto tipa 45-6
Mislim da imamo veći problem od sudaca. Ne vidim kako će ova grupa rekreativaca da se psihički povrati za sjutrašnji meč. Alimpije je već bivši, aj bar neka stisne muda i zakuca Bjelkana na klupu.

Sent from my 5080X using Tapatalk

Link to comment

prvo poluvreme je bila jedna od najboljih tekmi u ABA ligi ove godine, sa perfektnim sudjenjem.

 

u drugom su sudije pocele da seru, odmah je nenormalno pao kvalitet. 

 

ovakve stvari se moraju regulisati. ocigledno je da sudije znaju da sude, kao sto je ocigledno da ne smeju ili ne zele da sude posteno. doduse, nije da ne razumem i te ljude. renne recimo od prvog minuta broji licne greske. a on je kultivisan lik koji gleda od kuce... mogu misliti kako je suditi kada ti gomila ludaka na po metra od glave.

 

ps. kada ce vise jebeno da suspenduju Moracu? jel cekaju da neko izlomi noge ili sta?

Link to comment
12 minutes ago, elementary said:

Nisam odgledao  sve utakmice nego  jel izveo koje bacanje Ročesti ?

 

Videh neki tvit novinara rts-a i stvarno i mene podsetila utakmica na onu sa Turskom 2010 godine.

 

Sad nabasah i na ovo kada je Ročestiju priznato 2 poena 

 Dar_8aLW4AArFda.jpg:large

 

Jeste sjecam se ovoga.

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

sudije ne sudije, ali kad ti psole igranja nogom ne resetuju vreme, šta dalje reći

sutra deda prenosi na HR areni, ala će se radovati

 

pa ne resetuje se vreme uvek kada lopta pogodi nekog u nogu nego kad sudija pokaze da je bilo igranje nogom

Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

 

pa ne resetuje se vreme uvek kada lopta pogodi nekog u nogu nego kad sudija pokaze da je bilo igranje nogom

pa znam

ali nije pokazao

šta si hteo sad ovim da kažeš?

čak je i repeša rekao da je greška, a svim silama su navijali za budućnost

Link to comment

Prevario sam se , ipak je Ročesti izveo cela dva bacanja za ove tri utakmice. Budućnost odlično igrala odbranu na njemu, svaka im čast :)

Link to comment

zvezda i covic su pusteni niz vodu sto se drzave srbije (vucica) tice...covic je toga svestan, ali je mislio da ce sve da ih prejebe jer je utripovao da je mnogo pametan. sposoban jeste, ali se izgubio u obozavanju sebe i angazovao alimpica, gomilu neosvajaca titula. mnogo mlade nejaci, pre svega nejake u pamet i mudima, a ovo je samo rezultat toga

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...