Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve je to lepo - Laza je ljudina, kralj i tako to, ali Zvezdi je otišlo 60 od 73 EL poena koje mora da nadomesti. Lepo je Duda rekao za njega, a i Radonja mu našao finu ulogu u timu jer je Laza solidan šraf kada igra sa ozbiljnim košarkašima.

 

Nije košarka samo krvarenje kolena i mrki pogledi. Ali dobro...

Link to comment

Cirbesa sam video u jednom BG restoranu nedavno, sa nekim meni nepoznatim ljudima. Nisam stigao da uskocim u salatu tako da ne znam da li je tema razgovora, i dolaska u Srbiju, bila business ili pleasure. Al, eto, bio je ovde.

Link to comment

Pero Antić je jedan od najboljih defanzivnih evropskih visokih u poslednjih 15 godina. Doduše, ima 36 godina, ali kliker je i dalje tu. Svrš bi pao da ga gledam opet u Zvezdi.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Pero Antić je jedan od najboljih defanzivnih evropskih visokih u poslednjih 15 godina. Doduše, ima 36 godina, ali kliker je i dalje tu. Svrš bi pao da ga gledam opet u Zvezdi.

Pero Antic puni 35 godina krajem jula. Meni on fizicki deluje spreman da izgura barem jos jednu sezonu u EL.

Link to comment

Mislim da je Peri plafon 15 min sledece na terenu. Sta znam, to bi bio luksuz za CZ a mozda bi to bila dobra odluka za njega. Da ga prodrma publika, jer realno moze jos sezonu dve da izgura na visokom nivou...

Link to comment

Paj stvarno, bio sam ubeđen da je 1981. godište. Bio je već vidno sporiji prošle sezone (zato, uostalom i nije imao minutažu u Feneru - sezonu pre toga je igrao bitne minute). 15-ak minuta može da igra.

 

Naravno, kompletna priča je trla baba lan dok ne vidimo na šta će ovo da liči u globalu.

 

btw, prodaja Gudurića za milion nečega je posao veka.

Link to comment

Vidi se da ga uhvatio sindrom: "mrzi me vise da vezujem pertle". Kazem, publika je ta koja bi mogla da ga osvezi a kako je veliki navijac CZ to bi mu bio pravi potez.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...