Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Top 16 je izboren u aprilu

 

Koliko keša treba da se pljune pa da se Zvezda pomeri sa 16 mesta u el po budžetu?

I šta treba da se desi da sa tog mesta dođe na 8. po rezultatu. itd...

 

Na stranu ovo disciplinovanje od strane braće

gaf top 8...sry
Link to comment

a u kakvim ti raspravama cenis da pripadas?

u mnogo ozbiljnijim od onih u kojima učestvuješ ti i slični "stručnjaci"

za takve stručnjake imam sport za decu

Link to comment

Pisu Spanci da Kuzmic odlazi u Real.

 

Raduju se trudnice, raduju se penzioneri.

 

Meni sad ovo lici da ce Coki probati da uzme pare/ocisti dugove i braci ostavi klub sa tri igraca, kakav je i on preuzeo. Pa neka sebi nabijaju rejting od nule kad im vec toliko volja. On je sebi ugurao FMP u ABA, ima gde da se povuce.

Edited by Malvo
Link to comment

Ode i Kuzmić, mislim da je izvesno da će i Radonjić. Kraj.

 

Na drugoj strani, oni mafijaši što će u julu završiti sezonu kupuju i šakom i kapom. Jebali ih nacisti navijači i država Srbija. Napalm je rešenje.

 

btw, jebali ih i ovi navijači što dolaze na stadion i daju im pokriće za pljačku. Kad bi im svaku utakmicu gledali samo nacisti, djoku bi mogli toliko da kradu.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Na drugoj strani, oni mafijaši što će u julu završiti sezonu kupuju i šakom i kapom. Jebali ih nacisti navijači i država Srbija. Napalm je rešenje.

 

btw, jebali ih i ovi navijači što dolaze na stadion i daju im pokriće za pljačku. Kad bi im svaku utakmicu gledali samo nacisti, djoku bi mogli toliko da kradu.

:Hail:  :Hail:  :Hail:

Link to comment

Ode i Kuzmić, mislim da je izvesno da će i Radonjić. Kraj.

 

Na drugoj strani, oni mafijaši što će u julu završiti sezonu kupuju i šakom i kapom. Jebali ih nacisti navijači i država Srbija. Napalm je rešenje.

 

btw, jebali ih i ovi navijači što dolaze na stadion i daju im pokriće za pljačku. Kad bi im svaku utakmicu gledali samo nacisti, djoku bi mogli toliko da kradu.

 

sta je tim ljudima, zar nisu culi da je f4 u beogradu? sace pare da krenu da se slivaju.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...