Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Dobrić je juče imao jedan napad driblingom i floater koji je izašao iz obruča. Treba da napada kad god ima priliku.

 

Ma i on je u grču, a i minutaža mu se smanjila poslednjih par utakmica. Od njega sam baš očekivao da će mnogo više da pokaže ove sezone...

Link to comment

zasto na nasem topiku, posle utakmice, ima 3 puta manje postova nego na komsijskom?! :fantom:

Mi smo gospoda u fraku i cilindru koja cita Alan Forda i Korto Maltezea, a oni seljaci koji citaju Zlatnu Seriju i Lunov Magnus Strip. :fantom:

Edited by MiddleClass
Link to comment

Ročesti kaže da odavno prati "večiti derbi", a pritom je otkrio i jedan zanimljiv porodični detalj.

"Srpski saigrači su mi dugo o ovome pričali, gledao sam i snimke. Gledao sam to čak i dok sam bio u drugim zemljama. Uvek je bilo zabavno. A moja mama mi je javila da je morala da utiša zvuk na televizoru. Interesantna je bila atmosfera, Partizan ima dobre navijače, ali i dobar tim", pohvalio je Ročesti crno-bele na kraju.

 

http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kosarka-i-aba/uzivao-u-derbiju-rocesti-moja-mama-je-morala-da-utisa-televizor-zbog-buke/1nhvpj3

 

Link to comment

Barry,

 

Problem je što je tokom utakmice odnos napada pikom i zidanjem otprilike 10 prema 1 :) Mada se ne slažem ni sa tezom da je tu Štimac neki faktor, sećam se kako je protiv Bilana izgledao kao dete kad je pokušao da ga brani.

 

Dobrić je juče imao jedan napad driblingom i floater koji je izašao iz obruča. Treba da napada kad god ima priliku.

 

Gdje baš nađe Bilana, jedina partija u KK CZ stintu brata Štimare kad je izgledao kao košarkaš je bila u Zagrebu protiv Cedevite u polufinalu ABA :D :D 

Link to comment

citam malo random komentare fenova grobosa kao i samog velickovica, koji se tese sa "da li su ista promasili veceras, ne mogu bolje od ovoga"..


umesto da se pitaju, dali su odbranili ista i da li ce biti to u stanju da  rade u buducnosti..


te u tom smislu, vise su suteva iz nemogucih pozicija pogodili goss i miller, nego sto je zvezdu "sralo" iz otvorenih pozicija, posto koliko su ih imali malo smo i pogodili, ako tako mogu da kazem.. sleep.png


 


sve u svemu po intezitetu jucerasnji derbi je bio jedna od boljih u poslednje vreme u tom smilu..a partizani su se drzali vise nego dobro skoro 35 minuta..


 


e sad sta ne valja.. previse zavisimo od stare garde, i pitanje je koliko cemo se u buducnosti moci osloniti na radicevice...


missim ne treba tracati pre rudu, al ako se to ne popravi, tamo pred kraj prozora trebalo bi dovesti nekog pulenolikog kao osigurac..


 


isto tako, svi zaboravaljaju u kakvim okolnostima cemo igrati zavrsnicu abe..


da se plej of igra sada svakako da bi mi bili prvi favoriti, ali u onoj situaciji mi cemo biti u najtezoj poziciji od sve 4 ekipe, i tamo bi imali velikih problema i sa ovakvim partizanom a oni vec sad u najskorije vreme planiraju da dovedu jos 1-2 napredna pojacanja, zahvaljujuci vucku jelte..


 


cisto da podsetimo o cemu pricam


 


16.03 vs valencija


18.03 1/2 aba


20.03 @pao


22.03 vs fener


26.03 1/2 aba


30.03 vs real


 


i to je "samo" za 1/2 deo, za finale se produzava ista prica... :fantom:


Link to comment

 

 

16.03 vs valencija

18.03 1/2 aba

20.03 @pao

22.03 vs fener

26.03 1/2 aba

30.03 vs real

 

i to je "samo" za 1/2 deo, za finale se produzava ista prica... :fantom:

 

 

no problem.

ceda i zlocesti nece igrati u grckoj i protiv zoca. svejedno gubimo posto necemo ni imati sanse za F8. :(

Link to comment

Gdje baš nađe Bilana, jedina partija u KK CZ stintu brata Štimare kad je izgledao kao košarkaš je bila u Zagrebu protiv Cedevite u polufinalu ABA :D :D

 

Secam se te tekme, suci™ navlacili od prve do poslednje sekunde, Stimac dao tipa 15-20, a kljucnu tricu ubo Lazic u zadnjem minutu. Pored zivih Milera, Kinsija, Gudurica, Cirbesa i Simona.  :0.6:

Link to comment

Vrlo ključna utakmica te sezone, realno jedini konkurent, da su dobili išlo bi se na majstoricu u BG, a tu ko zna kome bi se svezale ruke. Finale je bilo sa Megom, ali tad se otprilike već znalo da je ovo polufinale zapravo baraž za EL, tako da ispade da je Štimara svojom dominacijom i donio nam učešće u EL gdje smo odigrali sezonu kakvu će dugo još sanjati neki klub sa ovih prostora. 

Link to comment

Ako se dobro secam, prvu u BG smo jedva izvukli, Cirbes i Kinzi su pogadjali kojesta, mislim da je produzetak bio. Iste sezone smo igrali i u grupi u top 16 s Cedevitom, tamo su nas unistili jedno 20-30 razlike, kad smo vec prosli u 8. Bilo je bas mnogo tekmi s njima. Pulen, Bilan, Vajt, Babic i ostali. S Megom je posle bila zajebancija, kao letos finale KLS protiv zamisljenog protivnika. :D 

Link to comment

Сад сам укапирао да је Бјелица убацио 29 поена за мој 29. рођендан.

 

Милко је Симоновић ове Звезде :Hail:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...