Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

On 11/27/2017 at 1:22 PM, gervasius twinkleminkleson said:

Que

Za Supercoppu je zasluzan Mihajlovic isto koliko i Montella, jer on je dosao u finale kupa. To mu je bila prva utakmica na klupi Milana, dobio je Juventus na penale, svaka cast, ali to ni izbliza ne pomaze da se njegov rad okarakterise kao bilo sta drugo osim kao potpuni i definitivni fejl. Njemu je u prosloj i pretprosloj utakmici Bonaventura igrao - levog pa desnog beka, a taktika preslikana Italija protiv Svedske. Meni je to dokaz (a ovo je samo kap u moru) da je on izgubio kompas u glavi ako ga je ikada i imao.

Edited by Meazza
Link to comment
30 minutes ago, Meazza said:

Za Supercoppu je zasluzan Mihajlovic isto koliko i Montella, jer on je dosao u finale kupa. To mu je bila prva utakmica na klupi Milana, dobio je Juventus na penale, svaka cast, ali to ni izbliza ne pomaze da se njegov rad okarakterise kao bilo sta drugo osim kao potpuni i definitivni fejl. Njemu je u prosloj i pretprosloj utakmici Bonaventura igrao - levog pa desnog beka, a taktika preslikana Italija protiv Svedske. Meni je to dokaz (a ovo je samo kap u moru) da je on izgubio kompas u glavi ako ga je ikada i imao.

Nije mu to bila prva utakmica u Milanu, Superkup se igrao tada u decembru. Montela je dosta dobro poslozio ekipu prosle godine, bio je u najmanju ruku egal sa Juventusom i dobro terao u ligi, pokopale su ga povrede kljucnih igraca i nepostojanje klupe. Da nije bilo toga verovatno bismo zavrsili i koje mesto iznad.

E sad, to je sve prosla sezona, ove sezone je sve naopako, uopste mi nije jasno zasto je odustao od svoje 4-3-3 i zasto je prelaznim rokom sebe pokopao da ne moze da se vrati na to, nego sad sprovodi neka poluresenja, tipa Borini na desnom beku itd. Bez ikakve vizije sta i kako treba ekipa da radi.
Ne znam je l Rino tu moze ista da promeni, on je do sada furao 3-4-3.

Link to comment
Za Supercoppu je zasluzan Mihajlovic isto koliko i Montella, jer on je dosao u finale kupa. To mu je bila prva utakmica na klupi Milana, dobio je Juventus na penale, svaka cast, ali to ni izbliza ne pomaze da se njegov rad okarakterise kao bilo sta drugo osim kao potpuni i definitivni fejl. Njemu je u prosloj i pretprosloj utakmici Bonaventura igrao - levog pa desnog beka, a taktika preslikana Italija protiv Svedske. Meni je to dokaz (a ovo je samo kap u moru) da je on izgubio kompas u glavi ako ga je ikada i imao.
Prošle godine je milan imao solidnu sezonu s obzirom na tim i konkurenciju, tu nema dileme ni najmanje.

Link to comment

To sam rekao još onomad, ove sezone su loši, otkaz je normalna stvar. Sumnjam da je jedini krivac, ali fakat je da je na terenu milan izgledao loše.

Mada, da su naprijed imali vrhunskog igrača imali bi jedno 7-8 bodova više, ali to je druga priča

Link to comment

Zapravo, Bacca je tehnicki jos uvek clan Milana, na pozajmici u Viljarealu. Meni je isto bio cudan taj momenat sa njim, ne znam sta tacno nije stimalo, ali su posto-poto odlucili da ga prodaju i da ga zamene...Kalinicem, koji ono i nije neki upgrade. Pricali smo o tome vec ovde.

Link to comment
1 minute ago, gervasius twinkleminkleson said:

Problem sa Baccom je sto, koliko god bio talentovan, on ne kapira da je fudbal timski sport, bukvalno sam igra.

 

Ali bar nesto igra. U dve sezone dao je 31 gol na 69 meceva, a dokazao je da je dobar igrac jos u Sevilji. Ne kazem da je top, ali je za ove sad u Milanu izmislio fudbal.

+1 za maharajin opis Kalinica.

Link to comment

Kalinić je za backup špica u ekipi sa velikim ambicijama, eventualno može da bude koristan u ekipama u kojima ostali ofanzivni igrači daju golove. Odlično čita prostor, u tome je među najboljima u evropi, ali nema završnicu. Nije svakako vrhunski igrač. Teško da može preko 10 golova u sezoni da da.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...