Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Ok, kapiram, ima smisla. Mada mislim da je to manje bitno od smanjenja broja ekipa. Pogotovo sto ne znam je li realno da bude 4 pristojne ekipe iz Serie B. 

 

Tacno, smanjivanje broja ekipa je odradjivanje dve trecine posla ka sistemu koji je funkcionisao perfektno u proslosti. Sto se tice druge recenice, pa medju njima bi bile dve ekipe vise koje ispadnu iz Serie A. I Serie B bi tako postala zanimljivija.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Jel moguce da Spaleti drzi iste rupe na bekovima Dambrozija i Juta?!

 

Gomila vezne ko i prethodni menadzeri. Ne razumijem... ni njegove poteze ni odusevljenje sa njim kao trenerom.

 

To je nadam se samo danas. Ove sezone bi na bekovima trebali biti zakucani Dalbert i Cancelo koji sutra potpisuje, nisu ih dzabe skupo placali.

 

U sredini bih vise volio Gagliardinia i Maria umjesto Broza i Vecina, ali dobro.

 

Ako Icardi i Perisic na jednoj strani terena, odnosno Miranda i Skriniar na drugoj (koji djeluje kao top pojacanje) budu najveci dio sezone drzali formu, LS nam ne bi smjela izbjeci. Velika je prednost u odnosu na rivale sto je Inter oslobodjen drndanja po Evropi.

 

Jos jedno krilo (ja bih volio Lacijevog Keitu) i rezervni stoper (pominje se Mangala sto nije najsjajnije) bi trebali zaokruziti roster. Nadam se da necemo prodavati vise nikog, osim Ranokije ili Santona, narocito ne Jovetu majstora i Gabigola, pogotovo za smijesne pare koje su u opticaju. Dosta smo dijelili igrace za dzabe, smijesno je da u vrijeme kada svako sa 2 zdrave noge kosta po 20+ miliona evra, mi prodajemo igrace kao sto su Banega i Muriljo za 9, odnosno 13 miliona.

Link to comment

Tacno, smanjivanje broja ekipa je odradjivanje dve trecine posla ka sistemu koji je funkcionisao perfektno u proslosti. Sto se tice druge recenice, pa medju njima bi bile dve ekipe vise koje ispadnu iz Serie A. I Serie B bi tako postala zanimljivija.

 

Smanjivanje broja ekipa donosi i manji broj utakmica, sto je trenutno no-no u fudbalskom svetu gde se furaju (ili pokusavaju da se furaju) gigantski novci od TV prava. No glede kvaliteta ekipa odavno je trebalo vratiti na 18.

Link to comment

Velika je prednost u odnosu na rivale sto je Inter oslobodjen drndanja po Evropi.

 

Bas tako. Jebena Liga Evrope i ko je stvori.

 

Izgleda da ce ove godine gradski derbi opet liciti na nesto. :) Ono prosle godine je bilo za bogu plakati.

Link to comment

dva direktno ispadanje, dva u baraž bi, po meni, bila dobitna kombinacija

Sve dok timovi iz sredine tabele imaju cega da se plase odnosno sve dok se opstanak ne obezbedjuje ovako rano.

Link to comment

Smanjivanje broja ekipa donosi i manji broj utakmica, sto je trenutno no-no u fudbalskom svetu gde se furaju (ili pokusavaju da se furaju) gigantski novci od TV prava. No glede kvaliteta ekipa odavno je trebalo vratiti na 18.

Naravno da je novac bio u pitanju. A zapravo uopste nije toliko vazan kvalitet ekipa koliko ovo sto sam gore napisao. Sve to u stvari utice mnogo i na legitimnost takmicenja.

Link to comment

Inter je trenutno mnogo bolji, mada je mogla Fiorentina da da jedan gol. Al otprilike kako je i bilo ocekivano. Ima tu zanimljivih igraca, ali trebace strpljenja ove sezone. Doduse, falili su i Chiesa, Saponara i Badelj...

 

Tomovic kriv za 2 gola, oba na isti nacin.

 

Inter stvarno na momente djelovao dobro, mada ce tek da se vidi protiv ozbiljnijih protivnika. Icardi je majstor, koliko god mi antipatican bio. 

 

Valero tacno ono sto je Interu na sredini trebalo, mada pitanje moze li u 32. godini citavu sezonu igrati u ovom ritmu

Link to comment

To je nadam se samo danas. Ove sezone bi na bekovima trebali biti zakucani Dalbert i Cancelo koji sutra potpisuje, nisu ih dzabe skupo placali.

 

U sredini bih vise volio Gagliardinia i Maria umjesto Broza i Vecina, ali dobro.

 

Ako Icardi i Perisic na jednoj strani terena, odnosno Miranda i Skriniar na drugoj (koji djeluje kao top pojacanje) budu najveci dio sezone drzali formu, LS nam ne bi smjela izbjeci. Velika je prednost u odnosu na rivale sto je Inter oslobodjen drndanja po Evropi.

 

Jos jedno krilo (ja bih volio Lacijevog Keitu) i rezervni stoper (pominje se Mangala sto nije najsjajnije) bi trebali zaokruziti roster. Nadam se da necemo prodavati vise nikog, osim Ranokije ili Santona, narocito ne Jovetu majstora i Gabigola, pogotovo za smijesne pare koje su u opticaju. Dosta smo dijelili igrace za dzabe, smijesno je da u vrijeme kada svako sa 2 zdrave noge kosta po 20+ miliona evra, mi prodajemo igrace kao sto su Banega i Muriljo za 9, odnosno 13 miliona.

Nadam se da dvojica da ce da igraju. Muka mi je od ove dvojice. Odakle je Slovenac stigao?

 

Volio bih Zoao Marija na sredini, kakav bre Vecino.

Link to comment

Gledao Bolonja - Torino lajv. Posebno simpatično zagrevanje ljaje i vanje.

 

Ljaja uzeo na zagrevanju tri slobodnjaka sa oko 23-25m skinuo paucinu svaki put doduše bez zida. Dok radi skipove i promene pravca deluje skroz profi, sazrelo.

 

 

Vanja je druga priča, nabija gde stigne loptu, da gol pa se baci na upijac da ga proslavi, radi onaj ronaldo kick kad sa leve stajne desnom nogom udari iza leve. Teški komad budale, vidim sad sto je doveden sirigu.

 

Bolonja se izvukla osim di franceska i polija koji ima snage za 30 min ovo ostalo je sačuvaj boze.

Link to comment

I Kondogbia se pridruzio Murilju u Valensiji. Pozajmica s pravom otkupa. Interove maestralne transfer procjene ponovo na djelu. Prije dvije godine su bukvalno otjerali Kovacica u Real, a sav dobijeni novac preusmjerili na Kondogbiu. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...