Jump to content
IGNORED

Bundesliga 17/18 - Die Elite schlägt zurück!


MiddleClass

Recommended Posts

  • Replies 946
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Strahan

    238

  • John Coltrane

    164

  • MiddleClass

    98

  • renne

    51

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lol, u pepovo vreme nismo ni postavljali pitanje koje su top 3 ekipe u evropi :lolol:

 

A sad prekrajači istorije lagano tvrde da bi bajern bolje prošao sa nekim rogerom schmidtom, sunce ti :isuse:

Link to comment

P102, W82 D11L9, GF254 GA58 // 2,52 boda po meču (najviše u istoriji bajerna), 2,49 datih i 0,57 primljenih golova. (podaci samo za ligu)

3 Championship, 2 Cup, 1 UEFA Super Cup, 1 FIFA Club World Cup

 

But sure, ono jednom kad je naterao anćelotija da sa realom igra ka lester to sve poništava :fantom:

Link to comment

Leon Bejli isplacuje svaki dinar (dok vi trabunjate o tamo nekom Bajernu :fantom: )

 

edit: Ovi iz igraonice ponistili gol za 1:2, jbt sudije vise ne sluze nicemu. Umesto da je pomocni dig'o zastavicu pri prvom pasu, on pustio celu akciju ciji je nastavak mogao eskalirati u opstu tucu.

K'o da gledam usrani NFL.

Edited by John Coltrane
Link to comment

volim sto konacno pisete o BuLi, makar i na ovaj nacin

 

sa porucnikom se ne slazem nikako, sa arleom delimicno ali ok - vazno je da ste prozborili koju a ne samo o ostrvljanima :puke:

 

tuchel je stigo u minhen danas

Link to comment

P102, W82 D11L9, GF254 GA58 // 2,52 boda po meču (najviše u istoriji bajerna), 2,49 datih i 0,57 primljenih golova. (podaci samo za ligu)

3 Championship, 2 Cup, 1 UEFA Super Cup, 1 FIFA Club World Cup

 

But sure, ono jednom kad je naterao anćelotija da sa realom igra ka lester to sve poništava :fantom:

 

Jel osvojio nesto pobedivsi nekog, ako ne jaceg, a ono barem istog ranga? Tako sam i mislio :fantom:

Link to comment

Ne sporim da je karlo sigurno dobio više ekipa istog ranga, pošto su u pepovo vreme postojale ukupno dve na svetu koje zadovoljavaju kriterij -_-

Edited by Ruxin
Link to comment

Ili je Pep umrtvio Heynckesov leteci Bayern iz 2013-14. Ancelottiju je ostavio poprilicno nekonvencionalan i izraubovan roster. Vecina nosioca preko tridesete, a dopuna krojena tako da igra tikataku. Da su nastavili sa otimanjima od Borussia i drugih Schalkea i sa nekim generic nemackim trenerom posle Juppa bob da ih vidi.

+1

Link to comment
 

Ne sporim da je karlo sigurno dobio više ekipa istog ranga, pošto su u pepovo vreme postojale ukupno dve na svetu koje zadovoljavaju kriterij  -_-

 

 

Neposredno pre Guardiole nije bilo nijedne :fantom:

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Btw pepov mandat u bajernu verovatno najbolje opisuje to koliko mu zameraju što nikad nije uzeo lš. Mislim pazi taj nivo fejla, nije uzeo lš :lolol:

 

Anćelotiju to niko ne zamera. Kod tuchela ili koga se neće ni spominjati. Zato je pep pep :Hail:

Link to comment

Btw pepov mandat u bajernu verovatno najbolje opisuje to koliko mu zameraju što nikad nije uzeo lš. Mislim pazi taj nivo fejla, nije uzeo lš :lolol:

 

Anćelotiju to niko ne zamera. Kod tuchela ili koga se neće ni spominjati. Zato je pep pep :Hail:

 

Ekshli, ne. Da sam navijac Bayerna zamerao bih mu nesto drugo.

 

To zasto nije uzeo CL je samo logicno pitanje posle vadjenja sveske sa statistikama. Mozda bi random svapski autopilot-trener imao malo tanji procenat ali to bi otprilike bilo to kad se podvuce crta, mozda jedan pokal vise protiv konkurencije iz Liliputa, nebitno.

 

Ono sto je problem je izvrtanje naglavacke fudbalske filozofije kluba bez ikakve opipljive koristi. Guardiola se nije prilagodio Bayernu no se Bayern prilagodio Guardioli i sad placa ceh, jbg. Za klubove bez ikakvog identiteta je verovatno ok da njemu daju odresene ruke (te ce City profitirati iz ovoga), za Bayern bas i nije.

Link to comment

Wtf, kako je uopšte moguće pepu zameriti što ima filozofiju fudbala kakvu je pep oduvek imao? Mislim sa njim dobiješ tačno u cent ono što platiš, ni manje ni više.

Ako se nekom i ne sviđa promena pravca uprava bajerna je prava adresa za žalbe. Ali ako mene pitaš rispekt za njih što su rešili da idu u korak sa svetom i pored neplaniranog osvajanja lš.

 

A mislim da se i igrači slažu jer zastareli karlo upravo izlete iz kluba naglavačke na njihovo insistiranje....u koje pare da će naslednik biti daleko tiki-taktičniji?

Edited by Ruxin
Link to comment

Ekshli, ne. Da sam navijac Bayerna zamerao bih mu nesto drugo.

 

To zasto nije uzeo CL je samo logicno pitanje posle vadjenja sveske sa statistikama. Mozda bi random svapski autopilot-trener imao malo tanji procenat ali to bi otprilike bilo to kad se podvuce crta, mozda jedan pokal vise protiv konkurencije iz Liliputa, nebitno.

 

Ono sto je problem je izvrtanje naglavacke fudbalske filozofije kluba bez ikakve opipljive koristi. Guardiola se nije prilagodio Bayernu no se Bayern prilagodio Guardioli i sad placa ceh, jbg. Za klubove bez ikakvog identiteta je verovatno ok da njemu daju odresene ruke (te ce City profitirati iz ovoga), za Bayern bas i nije.

I to je imalo katastrofalne posledice po njih u vidu potpune dominacije
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...