Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

18 minutes ago, MiddleClass said:

Moze da sacuva sta hoce, ne dajem mu promil sanse. :)

 

Sviđa mi se kako razmišljaš ali nije West Ham toliko jak. 

 

:D

Link to comment
47 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Ima li kakvih najava kakav će sastav Profesor danas izvesti. Hoće li izaći pod punom ratnom opremom ili će oružje čuvati za Simeonea.

 

Izaći će sa najjačim timom, mislim. Auba ionako nema pravo nastupa u EL tako da je on ziher za gol-dva danas. 3:1 za Arsenal, nakon 0:1.

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

 

Izaći će sa najjačim timom, mislim. Auba ionako nema pravo nastupa u EL tako da je on ziher za gol-dva danas. 3:1 za Arsenal, nakon 0:1.

 

DbYj0aKW0AAMx6Z.jpg:large

 

Jbš. mi sve ako ovo nije ekipa protiv koje se može igrati. Problem je što je Moyesie ostavio na klupi i Kerola i Čiču i Lanzinija kod nas. Počinje s istom ekipom već neki četvrti-peti  meč uzastopno. Morao je umesto Fernandeza tu neko od trojice koje sam spomenuo. 

Link to comment

Arsene uspio da iznenadi i ostavi Aubu na klupi. Ne kapiram rezon, ali eto. Nema Özila, Mkhitaryana, Wilsherea, slabo to liči i na šta. WHU zasad opasniji.

Link to comment
Just now, Jeremija said:

Morata na klupi, znači Konte je super-ozbiljan što se tiče FA kupa...  :fantom:

 

Realno, ne znam čemu se nadate u finalu. Nosati Van Basten je kralj Wembleya. Nova asistencija za trofej je pitanje minute.

Link to comment
45 minutes ago, ArleKino said:

 

Realno, ne znam čemu se nadate u finalu. Nosati Van Basten je kralj Wembleya. Nova asistencija za trofej je pitanje minute.

 

 

morata je definitivno fenomen.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...