Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

1 hour ago, Malvo said:

 

On kaze da ce zbog azijskog trzista. Zato sto su slobodni ponocni termini na tamosnjim TV kanalima.

 

Ti od Viškovića očekuješ da zna u kom se pravcu okreće planeta i koliko je gde sati, a on još muku muči da ubode koji padež ide pre lokativa.

 

Utakmicu nisam gledao iz čiste lenjosti pijeteta prema liku i delu i minulom radu 1 Arsenija Vengera.

Link to comment

Nisi mnogo propustio, sve isto kao i pre par dana. 

 

Ove sezone mi najteže pada biti navijač Arsenala, jalovo, tužno i mučno. 

 

 

Link to comment

Nikad nisam skapirao taj često citirani nalog, ali dopuštam da je nekom zanimljivo. Oprostiće im brendan, ne znaju šta rade.

Link to comment
2 hours ago, Malvo said:

Ovo me podsetilo na jedan Arsenalov mec iz Anrijeve ere, kad su nekome u gostima strpali cetiri komada u prvih pola sata. Ne mogu ds se setim ko je bio protivnik.

 

Cityju 2003.

 

Čestitke Ruxinu na zasluženoj pobjedi. Nemam šta da pričam o Arsenalu dok se ne pohapsi albanska mafija koja je dovela ona dva retarda u klub. Nadam se da će igrati dogodine u Prištini™.

Link to comment

Fala, ali generalno zaista nema potrebe da registrujemo pobede sitija na forumu kao bilo šta više od stanje redovno. :sleep:

 

U suprotnom bi morali da otvorimo topic čestitke ruxinu, a ja bih to realno čuvao za kad dođe brat brendan preporoditelj. 

Link to comment

Црни Арле, треба ова разбијена банда да се издржи до маја. Мени као неутралном било мучно до повраћања, не могу да замислим како је теби било.

Link to comment
20 hours ago, porucnik vasic said:

Црни Арле, треба ова разбијена банда да се издржи до маја. Мени као неутралном било мучно до повраћања, не могу да замислим како је теби било.

 

Sve je to normalno.

 

Navodno su igrači imali neki rally-the-troops sastanak na kojem je jedan od iskusnijih igrača plakao jer ga je sin pitao zašto igraju tako loše. :isuse: Arsenal ima 7 poraza od početka godine i samo 5 pobjeda.

 

Opcije koje stoje pred Arsenalom su:

 

1) piknuti Arsenea već sad, platiti mu ohoho para za otkaz i dovesti nekog tipa Ancelotti da proba uzeti Ligu Evrope i tako zaradi klubu ogroman novac od Lige prvaka dogodine ili

 

2) sačekati do kraja sezone i vidjeti šta dalje, sa nekim Tuchelom (malo vjerovatno jer se isti ne voli sa Mislintatom), Löwom (malo vjerovatno iz dosta drugih razloga), Ancelottijem (najrealnija opcija koja se meni nikako ne sviđa), Jardimom (možda i najbolja opcija) ili totalnom promjenom dovođenjem Simeonea. Ostaju i te neke opcije tipa Arteta, Henry i Rodgers no to su ili zeleni treneri ili ljudi koji nisu uzeli nijedan trofej u Engleskoj.

Link to comment
42 minutes ago, ArleKino said:

 

 sačekati do kraja sezone i vidjeti šta dalje, sa nekim Tuchelom (malo vjerovatno jer se isti ne voli sa Mislintatom), Löwom (malo vjerovatno iz dosta drugih razloga), Ancelottijem (najrealnija opcija koja se meni nikako ne sviđa), Jardimom (možda i najbolja opcija) ili totalnom promjenom dovođenjem Simeonea. Ostaju i te neke opcije tipa Arteta, Henry i Rodgers no to su ili zeleni treneri ili ljudi koji nisu uzeli nijedan trofej u Engleskoj.

Овде код мене на сателитском радију се ова двојица воде као главни кандидати.

Link to comment
50 minutes ago, radisa said:

@arle

Simeone da dođe bi bilo super po ligu i baš bih vole to da vidim...

 

Iskreno, meni se Simeone čini da je viđen za Chelsea. Conte će dobiti otkaz najkasnije na kraju sezone, a onda će Roman potegnuti svoje veze sa Atleticom (Courtois, Luis, Costa) i istresti koliko treba za njega i Griezmanna, možda i od para za Hazarda koji će u Real.

 

12 minutes ago, porucnik vasic said:

Овде код мене на сателитском радију се ова двојица воде као главни кандидати.

 

Arteta mi je super ideja jer je inteligentan momak koji radi sa fenomenalnim trenerom čija filozofija je slična Arseneovoj iz njegovog prajma no nema iskustva u samostalnom radu.

 

Jardim je već druga priča.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...