Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Meni jeste i to iz razloga kad pogledaš celokupnu situaciju

 

Znao je sigurno godinu dana unapred kakvu ekipu preuzima, ajde da ne zalazimo sad u neke teorije, od januara je bilo zvanično, znači formalno 6 meseci za selektiranje sastava i šta on(Pep) radi, dovodi Nolita, Sanea, menja golmane

 

nijednog trenutka tokom sezone apsolutno ništa nije uradio da izvuče maksimum iz svog sastava, pa Turea je vratio u ekipu tek kad su krenula kola nizbrdo

 

čak ni to sve nije bilo dovoljno nego ponovo pojačava napad, doveden SIlva, napinje za Sančeza, ponovo menja golmana i onda i preko 100m na dva beka dovdi rezervu za 30 a i to sve verovatno nije kraj

 

i to je sve samo na papiru, ponovo kažem, ono što je do njega bilo kao trenera je poseban minus, jedina promena u odnosu na Pelegrinija je bolja organizacija presinga al ako za to plaćaš pola milijarde onda nek ide sve u kurac  

 

Čekao je da matorcima isteknu ugovori pre restruktuiranja odbrane.Opušteno, imamo mi vremena da istrpimo 1 pepa.

Kupovao je generalno vrlo dobro, samo što su te kupovine prevashodno okrenute ka budućnosti. Promašaji su bravo, koji je na papiru bio 3x bolji golman od harta koji se ekšuali uklapa u pepovu filozofiju, i nolito koji je i onako doveden za rotaciju za neki sitniš.

Ovo da nije nijednog trenutka ništa uradio da izvuče maksimum iz sastava ne znam kako da prokomentarišem, na toliko dobre insajdere koji su sposobni da izmene procentualnu iskorišćenost sposobnosti sastava nisam još naletao. Ah da, sabotirao debelog yaya što nije više ni senka igrača kakav je bio pre 2-3 godine :dry:

 

tl:dr hejters gona hejt, ali bi se mogli malo više potruditi da svoj hejt i potkrepe činjenicama :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

pa pep ovako radi jer mu se moze. razumem da dosta pojacanja mu nema smisla (bsilva i sanchez) ali ova kupovina bekova mu je ok. najslabiji deo tima i eto pojacao se.

 

jbg ne moze svako biti conte pa da izvuce maksimu iz realno nekoliko limitiranih igraca.

Link to comment

Da, ono što sam zaboravio, a nikad se i ne spominje - siti ima otprilike najuži manevarski prostor za sklapanje squada u čitavoj ligi. Ok, zbog sopstvene nesposobnosti da afirmiše ikakvog klinca sa akademije, ali kako god ostaje činjenica da smo prinuđeni da igramo sa svim frontovima sa 21, 22 igrača jer uefa zahteva 4 sopstvena klinca u squadu od 25, a ne možeš platiti igrača 50 milka a da ga ne registruješ za evropu (mislim da smo trenutno otprilike na 21 + tosin adarabioyo, kao najafirmisaniji od naših™)

Link to comment

pa pep ovako radi jer mu se moze. razumem da dosta pojacanja mu nema smisla (bsilva i sanchez) ali ova kupovina bekova mu je ok. najslabiji deo tima i eto pojacao se.

 

jbg ne moze svako biti conte pa da izvuce maksimu iz realno nekoliko limitiranih igraca.

 

Što Bernardo nema smisla? Supertalentovani 22ogodišnjak, prirodna zamena za španskog prezimenjaka. Jedino što tu nema smisla meni je što ga nije pokupila Barselona.

 

Sančez ako dođe biće donekle kratkoročno rešenje, ali sa njim bih rekao da Siti postaje odds on favorit za titulu.

Link to comment

realno, uefa bi trebala da razmisli da uvede pravilo da ne mozes da registrujes igraca za njeno takmicenje ako nije placen bar 50 miliona. dobro to nek bude granica za CL, a za ligu evrope moze malo da se spusti. recimo 30  :fantom:

Link to comment

Što Bernardo nema smisla? Supertalentovani 22ogodišnjak, prirodna zamena za španskog prezimenjaka. Jedino što tu nema smisla meni je što ga nije pokupila Barselona.

 

Sančez ako dođe biće donekle kratkoročno rešenje, ali sa njim bih rekao da Siti postaje odds on favorit za titulu.

 

nema smisla u vidu da im nije takav igrac najpotrebniji za ekipu. imaju jedno osam ofanzivno orijentisanih igraca sredine terena a sve 3-4 pozicije. da ne pricamo jos i o sanchezu.

 

mnogo mi se svidja inace i jako mi je zao sto ga chelsea nije doveo. bice sigurno jeben igrac, ako vec nije.

Link to comment

Sterling, Sane, B. Silva, D. Silva, KDB, Aguero, Isus

 

Mislim da su nam to svi relevantni napadači, krila i ofanzivni vezni. Znači 7 igrača na neke 4 pozicije.

Ako treba još jesno da objasnim požurite, imam neki rođendan :fantom:

Link to comment

nema smisla u vidu da im nije takav igrac najpotrebniji za ekipu. imaju jedno osam ofanzivno orijentisanih igraca sredine terena a sve 3-4 pozicije. da ne pricamo jos i o sanchezu.

 

mnogo mi se svidja inace i jako mi je zao sto ga chelsea nije doveo. bice sigurno jeben igrac, ako vec nije.

 

To se slažem, ima delova tima koji su prioritetniji, ali ako se pruži prilika da se dovede top 3 igrač u ligi to se ne propušta. Svaka čast Sterlingu i Saneu, ali Aleksis je brutalan igrač, par kategorija iznad. Ne sumnjam da će Siti svejedno pokrpiti i ostale rupe, para ne manjka...Pritom sam skoro siguran da Arsenal ne razmatra prodaju u okviru PL, tako da od toga najverovatnije neće biti ništa.

Edited by Deco
Link to comment

Chelsea danas pomeo Arsenal. Nije to nista strasno obzirom da je Arsenal igrao sa dosta cudnom odbranom dok je napad bio k'o mlohav kurac izuzev mladog Reissa Nelsona. Decko bas zna lopte. Lacazette pokazao o kakvom se pajacu radi protiv ozbiljne odbrane.

 

@Ruxin

 

Pa da. United doveo belgijskog Heskeya, Arsenal francuskog D.Benta, City portugalskog Benayouna, Liverpool egipatskog Lennona...

Edited by ArleKino
Link to comment

Levonogog egipatskog Lennona, molim lepo.

 

U svim utakmicama do sada, Salah je igrao po desnom krilu i zabadao se u sredinu koliko i Brazilci sa levog. Čudi me da ga makar malo nije probao sa leve strane, i nemam pojma šta planira kad se Mane bude vratio. Mane je prošle sezone bio toliko značajan upravo zato što je jedini mogao da razvuče odbranu, a ovako bože pomozi.

Link to comment

Levonogog egipatskog Lennona, molim lepo.

 

U svim utakmicama do sada, Salah je igrao po desnom krilu i zabadao se u sredinu koliko i Brazilci sa levog. Čudi me da ga makar malo nije probao sa leve strane, i nemam pojma šta planira kad se Mane bude vratio. Mane je prošle sezone bio toliko značajan upravo zato što je jedini mogao da razvuče odbranu, a ovako bože pomozi.

 

kontam da ce je i dalje razvlaciti samo zdesna. i kontam da ce se lepo bas dopunjavati njih dvojica.

Edited by cvrlle
Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...