Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Ne treba se odreci na duze na staze ni jednog ni drugog, narocito Martiala. Za Lingarda vise ni sam ne znam. Izgleda da Mou ozbiljno razmatra Rasha kao ofanzivno krilo na mestu startera, to jedino Perisic moze da promeni, pitanje da li i tada ili na drugoj strani

Mikhi mi je i dalje nedorecen - od sjaja do ocaja

Edited by Giggsy
Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

"Jack Wilshere is ready to quit Arsenal for boyhood club West Ham."

 

То објашњава његових милион повреда.

Link to comment

Sektaši se raskokodakali...

 

A oćemo li mi časni Liverpulđani ikad više kupit ikoga, ili će Klopo s onom nejači da se bori na 4 fronta protiv beskrupuloznih megakorporacija sa desetinama plaćenika pod ugovorom? :cry:

Link to comment

Nece Neymar u PSG.

Kao prvo PSG bi morao platiti 220M€ Barceloni

Onda na kasu dolazi tata, koji je jako gladan. Trazi vise od 40M€ koliko mu je dala Barcelona.

I na kraju Nejmarova plata.

 

Kada sve saberes, kostao bi oko 300M€.

 

Nema sanse.

 

Ali zato Sanchez.... :)

Link to comment

Ceo kolovoz da se proda Coutinho u Barsu a Neymar u PSG <_<

 

jedino ako ispred onih 72 miliona dodaju jednu jedinicu, inače od toga ništa

Link to comment

ima razlika u pristupu izmedju Pepa i Pocha, vidim da Voker kad Siti kruži oko 16 protivnika stoji na centru i to u sredini iznad onog kruga dok je kod Pocha baš bio skroz široko po strani(kao i kod Kontea) 

Link to comment

Nema ruxina. Jos ga boli poraz!

Priča se da su pepari igrala neka maloletna lica u prvoj postavi, čudi me da sekta to ne pominje :fantom:

Link to comment

Jesu, i predobar vam mali Foden i nezainteresovani crnjo štoper. Fernandinjo i De Brujne klasa, Voker je odličan (volio bih da je kod nas), Otamendi takođe. Ostalo odvratan, naftaški klub. Daleko da je Pep neozbiljno shvatio meč.

Link to comment

Sektaši se raskokodakali...

 

A oćemo li mi časni Liverpulđani ikad više kupit ikoga, ili će Klopo s onom nejači da se bori na 4 fronta protiv beskrupuloznih megakorporacija sa desetinama plaćenika pod ugovorom? :cry:

Ми газимо и без појачања. ^_^

Edited by porucnik vasic
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...