Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

1 hour ago, Ruxin said:

Btw kad smo već kod arsenala - seća li se ko lakazeta? Šta je sa tim čovekom, jel i dalje igra fudbal?

 

Igra, samo prolazi kroz kreativnu pauzu. Postoje razne opcije sa Lacazetteom i Aubom, obojica su igrali i krilo tokom karijere. Meni je puno interesantnije šta je Wenger naumio sa Mhkitaryanom.

Link to comment
12 minutes ago, radisa said:

Ings i Solnake, zajdno su dali gol u PL poslednji put pre jedno 10 meseci...

 

Ings je poslednji gol u PL dao 4. oktobra 2015.

Solanke nikad.

 

 

Link to comment

Samo da primetim da se pepara neuporedivo ćešće tumači nego citira, simpatična pojava :)

 

 

Ahead of today’s FA Cup Fourth Round trip to Cardiff, Guardiola said: “Maybe in the future it’s going to happen but we did not pay for one player £100m or £90m or £80m. We cannot pay right now.

“They tell me that we cannot. And the salaries we cannot pay. That is the truth. Of course we have spent a lot of money but the same money as a lot of teams.

“I can assure you we are not the only team in the world which spends money – there are many.”

 

“When you want to handle four competitions sometimes you have to be lucky with injuries or you have 22 top players to compete.

“To have today 22 top players you need – and maybe people don’t believe me – the money we DON’T have.

So to compete at a high level in four competitions you need 22 top players and today that’s so expensive.

“ So you cannot buy – even City. Of course even City. There are salaries we cannot pay. There are parts of the transfer we cannot pay.

“To be in four competitions you play every few days and you play replays. So you do need 22 top players and today that’s impossible to have

Edited by Ruxin
Link to comment

Znači pepara crta nemačima pojma koliko je idiotski insistirati na 4 trofeja. Zato što smatra da ti za to treba ili neviđena sreća sa povredama ili 22 top igrača, a to je danas nemoguće imati na rosteru, čak i za siti. Takođe crta ociglednu stvar - da, postoje cifre i plate koje siti ne može ili ne želi da plati.

 

1 jaka kontraverza, prodaj peparu, angažuj manćinija odmah :mad:

 

 

Link to comment
1 hour ago, Ruxin said:

Šta, jel se sad pravite da je stuki Kuki bio bitan? :fantom:

 

Da.

 

Salah do kraja sezone daje možda pola golova od ovih koje je zabio pre NG.

 

Ponavljam smelo predviđanje da LFC završava van top 4, verovatno šesti. Kako će se to svideti Amerikancima, nemam pojma.

Link to comment

Ja sam rastrzan između 1) bila ludost otpustiti ga i 2) klopara može doveka ovako da igra seksi i ne postiže ništa bitno

 

Dao bih mu još jednu sezonu čak i da izduva za top 4, ali bi stvarno morao da se ozbiljno bije za titulu i osvoji nešto sledeće sezone...ako samo ponovi još jednu ovakvu koja je više poenta.

Link to comment
1 hour ago, Ruxin said:

Samo da primetim da se pepara neuporedivo ćešće tumači nego citira, simpatična pojava :)

 

“To have today 22 top players you need – and maybe people don’t believe me – the money we DON’T have.

So to compete at a high level in four competitions you need 22 top players and today that’s so expensive.

“ So you cannot buy – even City. Of course even City. There are salaries we cannot pay. There are parts of the transfer we cannot pay.

“To be in four competitions you play every few days and you play replays. So you do need 22 top players and today that’s impossible to have

 

Значи нису му врхунски играчи у тиму? Каква сека перса. Пошто је потрошио пола милијарде фунти за годину ипо дана, сада објашњава да нема и да никада неже имати 22 топ играча? Нема, јадан, паре да одбаци трешеве које је затекао у клубу, попут Агуера, Силве или Де Брујнеа...  Што ће рећи, то што су први, то је због њега и његовог генија јер ето не може да се скрпи за топ играче... 

 

giphy.gif

Link to comment
27 minutes ago, Ruxin said:

Ja sam rastrzan između 1) bila ludost otpustiti ga i 2) klopara može doveka ovako da igra seksi i ne postiže ništa bitno

 

Dao bih mu još jednu sezonu čak i da izduva za top 4, ali bi stvarno morao da se ozbiljno bije za titulu i osvoji nešto sledeće sezone...ako samo ponovi još jednu ovakvu koja je više poenta.

 

Bila bi ludost otpustiti ga naravno, ali to ne znači da on nema neke sistemske bagove. Koliko god se izjedao u sebi što nikoga neće dovesti u narednih 48 sati, još uvek ima benefit of a doubt kod mene.

 

Pre svega, ovo sa golmanima ne znam kako da shvatim osim kao bandoglavost. Možda on na treninzima vidi nešto što mi ne vidimo, ali jebiga, računaju se utakmice.

Link to comment
5 minutes ago, Прслин said:

 

Значи нису му врхунски играчи у тиму? Каква сека перса. Пошто је потрошио пола милијарде фунти за годину ипо дана, сада објашњава да нема и да никада неже имати 22 топ играча? Нема, јадан, паре да одбаци трешеве које је затекао у клубу, попут Агуера, Силве или Де Брујнеа...  Што ће рећи, то што су први, то је због њега и његовог генија јер ето не може да се скрпи за топ играче... 

 

giphy.gif

 

Meh, spinuješ sa pola dupeta™ što bi naši rekli. Malo ozbiljnosti u pristupu nije na odmet ako misliš da se primim. A totalno sam rad primiti se da se razumemo, samo ne ovako... :sad:

 

Inače ako nekog zanima da iskoristim priliku da edukujem - rad sa 22 igrača podjednake klase bi bio noćna mora za pepa, svi mi bliski čoveku vrlo dobro znamo da je uvek preferirao rotaciju od 15-16 igrača :sleep:

Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

 

Bila bi ludost otpustiti ga naravno, ali to ne znači da on nema neke sistemske bagove. Koliko god se izjedao u sebi što nikoga neće dovesti u narednih 48 sati, još uvek ima benefit of a doubt kod mene.

 

Pre svega, ovo sa golmanima ne znam kako da shvatim osim kao bandoglavost. Možda on na treninzima vidi nešto što mi ne vidimo, ali jebiga, računaju se utakmice.

Vlasnici su vam problem

Link to comment
12 minutes ago, Ruxin said:

 

Meh, spinuješ sa pola dupeta™ što bi naši rekli. Malo ozbiljnosti u pristupu nije na odmet ako misliš da se primim. A totalno sam rad primiti se da se razumemo, samo ne ovako... :sad:

 

Inače ako nekog zanima da iskoristim priliku da edukujem - rad sa 22 igrača podjednake klase bi bio noćna mora za pepa, svi mi bliski čoveku vrlo dobro znamo da je uvek preferirao rotaciju od 15-16 igrača :sleep:

 

Држим Гладиолин ниво. 

 

На играче које сам већ набројао он дода још ове на које је потрошио пола милијарде фунти и онда прича да нема 22 топ играча. Цар. А провали које је он довео: 

 

https://www.transfermarkt.co.uk/pep-guardiola/spielertransfers/trainer/5672/plus/0?station_id=128184

 

Сане, Жезус и Вокер су ваљда топ играчи, верујем и БСилва и Менди. Ко још, према Гладиолиним стандардима? Стоунс? Данило? Нолито? Клаудио Браво? За та четири дебла је улупао 100 милиона фунти. Добро, Данило није дебло али га тако третира. 

 

Затекао је Агуера, Силву, Де Брујнеа, Стерлинга... Ко му носи игру? Ко је од играча које је довео на нивоу набројаних? Само Сане. Потрошиш пола милијарде фунти на клупу и онда причаш да немаш топ играче. Ма, дај. 

 

Мурињо је бар довео првотимце. 

Link to comment

Naravno da nema 22 top igrača, ali to nije ni poenta. Prvo mi daj tačno na osnovu čega si zaključio da pep uopšte želi 22 top igrača pa onda možemo dalje.. 

 

Pepu engleski očigledno nije maternji, a engleski mediji vole to da zloupotrebljavaju i tumače najmalicioznije moguće...totalno šabanski, ali to su engleski mediji i prslin:dry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...