Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

On 1/15/2018 at 8:49 PM, porucnik vasic said:

Четрнаест утакмица без пораза. Рекорд од онда кад нас је покојни Конобар тренирао. Руксо мора да уради упоредну анализу са Роџерсариним вакатом.

 

Mora i ovo :fantom:

Link to comment

Pa kombinacija faktora, malo visoka suva trava, malo VAR, malo televizija. 

 

Flopara na stranu, stvarno je apsurdno bilo nadoknaditi 4 minuta kad si toliko u proseku trošio na svaku od tri VAR pauze, plus što su bile dve povrede i izmene WBA igrača. Primenjuju "realnosti odjebi" princip Dr Protića.

Link to comment

ALi, da se nelažemo nije to odlučilo utakmicu, nego odbrana... Uz to, od ta tri gola, bolji golman bi branio bar jedan, a verovatno bi imao i neki autoritet da viče ne odbranu i da ih postrojava, pa bi bilo sve bolje...

 

Davno sam ja rekao da je trebalo Lester pitati koliko Kasper, kad već neko bolji ne može da se nabavi... Bar je konstantan, retko pravi gluposti, lepo komanduje odbranom... A ne kao ova dva tupsona, pogotovo Karies™...

Link to comment
2 hours ago, 189- said:

dzeka zaboravi, ne dolazi. sto znaci da ce bats ostati.

 

musonda je otisao u celtic, vraca se za dve godine, taman da ga prodamo nekom evertonu za 30 milki.

 

Giroud vam dolazi, najvjerovatnije. Spominje se 35 miliona funti, ali ima i priča oko Davida Luiza.

 

 

 

Edit: Saneu otišli ligamenti gležnja.

Edited by ArleKino
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

ALi, da se nelažemo nije to odlučilo utakmicu, nego odbrana... Uz to, od ta tri gola, bolji golman bi branio bar jedan, a verovatno bi imao i neki autoritet da viče ne odbranu i da ih postrojava, pa bi bilo sve bolje...

 

Davno sam ja rekao da je trebalo Lester pitati koliko Kasper, kad već neko bolji ne može da se nabavi... Bar je konstantan, retko pravi gluposti, lepo komanduje odbranom... A ne kao ova dva tupsona, pogotovo Karies™...

 

Meni je žao što Klop ne pušta Vorda pored ova dva diletanta od kojih je već u ovom momentu bolji. Dosta je tvrdoglav, mada je tu i do Vorda, jer su mi rekli™ da ne vodi mnogo računa o kilaži i da voli malo da popije, a svi znamo kakav odnos Klop ima prema nedisciplini.

 

 

Link to comment
37 minutes ago, ArleKino said:

 

Giroud vam dolazi, najvjerovatnije. Spominje se 35 miliona funti, ali ima i priča oko Davida Luiza.

 

 

35 miliona? wtf

 

di marzio kaze 15 miliona plus bonusi.

Edited by 189-
Link to comment

Sorry, prvi info je bio 35. :D

 

Samo, ako je to tačno, u EL idemo bez Alexisa, Girouda i Walcotta, a Auba nema pravo nastupa za nas (ako dođe). Mkhitaryan ima, ali smo opet kratki.

Link to comment
28 minutes ago, Ruxin said:

Btw kad smo već kod arsenala - seća li se ko lakazeta? Šta je sa tim čovekom, jel i dalje igra fudbal?

 

Kako ne, sad će da nasledi Aleksisovu WF poziciju za koju je Wenger ranije smatrao da je suviše mekan, pa kad se razleti i napred i nazad...

Link to comment

Znači, bitniji transferi pri vrhu su:

City: + Laporte, - niko

United: + Alexis, - Mkhitaryan

Chelsea: + Barkley, Emerson, - niko

Liverpool: + VVD, - Coutinho, Sturridge

Tottenham: + Moura, - niko

Arsenal: +Mkhitaryan, Aubameyang, - Alexis

 

Ne bih da zvučim kao bedni alarmista, ali jebi si mater Flope.

Link to comment

Šta, jel se sad pravite da je stuki bio bitan? :fantom:

 

Možda niste morali potrošiti onih 100 miliona na igrača koji dolazi sa godinu dana zakašnjenja, čak se ni junajted nikad nije toliko luksuzirao :sleep:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...