Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Порнићари живе за овакве позајмице. Њима је ово најјачи фазон, мислим да зато и имају клуб. Чим се појави неки скуп и из било ког разлога атрактиван играч који би могао да пређе у Вест Хем на позајмицу, ето њих са већ стандардном понудом: дајте нам момка, ми ћемо да му плаћамо плату, а онда ћемо да га откупимо за сто милиона. Играч се обично нећка, онда му обећају невиђене бонусе ако одигра одређени број утакмица, онда мученик пристане, после чега следи играње онолико утакмица колико неће тригеровати ниједан од договорених бонуса, нити евентуалну куповину.

 

Обавезан услов је и да га тренер није хтео, а чест да игра на позицији која није неопходна за покривање новим играчем. Тако је, на пример, било са 42 нападача (центарфори и офанзивни везни) које су порнићари довели откад су у у клубу. Ко не верује, ево их рангираних од најгорег до најбољег: http://www.planetfootball.com/quick-reads/ranking-42-forwards-signed-west-hams-gold-sullivan-era/ . Од те масе људи у клубу су још само Тони Мартинез, Антонио Валенсија и Енди Керол... који је својевремено такође доведен на позајмицу. А практично све време смо били без десног бека, до доласка Забалете. У ствари, били су неки - на позајмицама. :isuse: 

 

Тај дебилизам је упалио само са Ланзинијем, мада је њега Билић тражио, за разлику од осталих. Навијачи су провалили превару и сада овакве трансфере зову ”Sully Special”. Према томе, неки је бедак сигурно и са овим момком, мада делује да је све невиђено добар посао за Вест Хем. Шта му је, видећемо. Све је у игри, од неког лудила са власништвом треће стране које ће резултирати судским спором и вишегодишњим плаћањем вансудског поравнања до тога да има еболу.

Edited by Прслин
Link to comment

Капирам ја да ти је Интер споран, али о Интеру не знам ништа. :lol:

 

Много ми лепо ово како играчи Јеовила теше ортака који је зајебао ствар. 

 

Едит: Читам форум Вест Хема, кренула прича да последњег дана прелазног долазе Дендокер из Андерлехта и - Стариџ. :isuse: Одлази Ају и можда Бијафра. Откупна цена за Марија 29 милиона фунти, иако се у штампи појавила информација да је 39. Јебем ли га, за колико сам ово купио, за толико сам вам и продао. 

Edited by Прслин
Link to comment

Alexis sjajno deli lopte. Najzesce je sto se odmah nervira, kada se neko ne ubaci gde treba, ili ne proigra na vreme.:happy:

Edited by Miljenko
Link to comment
48 minutes ago, Miljenko said:

Alexis sjajno deli lopte. Najzesce je sto se odmah nervira, kada se neko ne ubaci gde treba, ili ne proigra na vreme.:happy:

 

Ja kontam da sam si umislio, ali nešto sam siguran da bi se Arsenalovi igrači brže ubacivali. Njegovih 6-7 prvih paseva je išlo metar i po ispred Junajtedovih igrača, kasnije se sabrali svi.

 

Tuanzebe možda ide na pozajmicu u Vilu, a za klasu je korisniji i sigurniji od Lindelofa.

 

Ovima trener živa komedija.

Link to comment

biće Alexis super. 

 

U drugim vestima, odbrambeni budžet Cityja prešišao onaj bosanski i sad se već približava grčkom. Doveli Laportea. Sad već imaju 4 centarhalfa prvotimca i golmana koji ume nogom.

Link to comment
10 minutes ago, MancMellow said:

biće Alexis super. 

 

U drugim vestima, odbrambeni budžet Cityja prešišao onaj bosanski i sad se već približava grčkom. Doveli Laportea. Sad već imaju 4 centarhalfa prvotimca i golmana koji ume nogom.

Uuu 4 centarhalfa, kakvo rasipanje...

 

Doduše stoji da ima ogromnu platu, tipa samo duplo manju od aleksisa :fantom:

Link to comment

Arsene imao jedan lijep banter neki dan, kaže da smo osvojili tri kupa u 4 godine, ali se opet više veličaju neki koji 25 godina nisu ušli u finale. Iako nije spomenuo nikog, odmah se javio Pochettino. :D

 

Jedan od jačih duckometry-momenata nakon Arsenalove pobjede protiv Chelsea: "Arsenal don't have to pay to play at Wembley." :fantom:

 

Elem, Aubameyanga uspješno ne dovodimo jer idemo u pfening tokom rasprave sa Borussijom koja 1 žutokljunca Dembelea nije pustila dok nije dobila pola Neymarove odštete. Mogli smo bar uzeti Pulisica kad smo već poslali delegaciju na višednevni izlet u Dortmund.

 

Spursi su valjda dogovorili Lucasa Mouru. Odličan posao za njih, ako jr istina.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...