Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

4 minutes ago, Majo said:

To pod uslovom da je presao u Siti, razgovaralo bi se o operi, baletu...

 

Svetac, tropar... Gospoda iz Cityja ne može dati 500k funti sedmično nekome ko misli da je Labuđe Jezero gradski rival Swanseaja.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

5 minutes ago, radnik said:

Ja sam za Alexisa zapamtio ono kad ga bivsa devojka pljuje jer je drugara smestio u ormar da voajerise dok se on i ona jelte guze.

:lol:

 

inace ode kenedy u newcastle

Link to comment
30 minutes ago, ArleKino said:

 

Koliko se sjećam, jesu. Najjače je bilo kad je Wilshere poželio sreću Nasriju kad nemamo je tiiii i jaaaa, a Frimpong mu rek'o nešto u stilu: "Ma ko mu jebe mater..."

Frimpong bratina :D

Link to comment
12 minutes ago, radnik said:

Ja sam za Alexisa zapamtio ono kad ga bivsa devojka pljuje jer je drugara smestio u ormar da voajerise dok se on i ona jelte guze.

 

Jel to bilo u Storiju ili u Gloriji?

Link to comment
2 minutes ago, Majo said:

A jel placa tamo porez Alexis¿ ovde je jos duzan milion evra zbog utaje.

 

Al(exis) Capone, Barcelonina škola fiskalnog prava. Zato smo ga i tapnuli Unitedu, a zauzvrat dobili poliglotu koji govori 6 jezika i ima dva fakulteta (ili obrnuto).

Link to comment

Viš ti to, šta sad sve izlazi na videlo....

 

Znači zato junajted forsira cifru posle poreza, ako mu kažu koliko je bruto pokrašće i poslednji cent usput sve urinirajući po mančesterskim beskućnicima i siročićima. :sad:

Link to comment

Očekujem da sad izađu fotke Sancheza kao stražara u Aušvicu. Ili bar njegovog oca tj dede koji pobegao u Chile i venčao sa sa domorotkinjom u znak pokajanja

Edited by MancMellow
Link to comment

A nismo još ni načeli koliko je igrački propo, ovo je sve do sad bilo kakva je ljucka ruina :fantom:

 

Incredibly, he lost possession more times than any other Arsenal player throughout the match - 32 times.

Even more incredibly, only one Arsenal player has lost possession more times in a single game since the start of 2017-18.

That player? Also Alexis Sanchez; he lost possession 34 times when Arsenal were beaten by Manchester United last weekend

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...