Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Just now, Zico said:

Ne znam jbg:14_relaxed:, ja sam za to da se svako simuliranje, pogotovo ono u 16m, kaznjava zutim kartonom

Pa eto, ja gledao kod Poljaka tekmu, čudom se čudili kako ono prvo jeste žuti, a ovo drugo nije

Link to comment

Vadjenje na Lukakua je nesto sto bi Murinjo trebalo da prica, ne mi. Kad imas luzersku taktiku koja vise prilici Sahtjoru protiv Reala u osmini finala LS nego jednoj ligaskoj utakmici koja je presudna za titulu i u kojoj ti je nereseno na domacem terenu u stvari poraz, onda si ti kriv i niko vise.

Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

Taj 1 je bio u liniji dodavanja a ne između Manea i gola, plus što je još jedan branič dokaskavao pola metra iza, morao bi da provuče loptu između njih. Bio bi rezonski šut da mu je leva jača, ovako... 

Eno okačio Aleksandar sliku, ne moramo da trošimo reči...

Link to comment
4 minutes ago, Aleksandar88 said:

Prestani, jednostavno nisi upravu.

Šta da ti kažem, ubedljive argumente imaš. Mane je šutirao iz potpuno nemoguće situacije umesto da rutinski doda osmorici savršeno postavljenih saigrača jer je sebična pizda. Klop je govno, Coutinho pičketina, niko nije u pravu osim tebe.

Link to comment

Ne bi naravno ni mogao murinjo da se nadigrava sa pepom, ali mi je skroz simpatično da je pokušao da ga prevari na nešto što je prošlo jednom pre tri godine.

Kao da nije gledao siti ove godine pa ne zna da je pepara te sitnice davno rešio :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, Meazza said:

Vadjenje na Lukakua je nesto sto bi Murinjo trebalo da prica, ne mi. Kad imas luzersku taktiku koja vise prilici Sahtjoru protiv Reala u osmini finala LS nego jednoj ligaskoj utakmici koja je presudna za titulu i u kojoj ti je nereseno na domacem terenu u stvari poraz, onda si ti kriv i niko vise.

Daj molim te, samo smo poceli tekmu zatvoreno.

Link to comment
3 minutes ago, MancMellow said:

Prva je nesrecni slucaj mozda, druga je cista njegova greska

da je lopta otisla samo desetak centimetara vise niko ne bi ni rec rekao. 

veci su fail napravili odbrambeni igraci cityja kod gola uniteda a to gotovo da niko i ne spominje. delph je i kod gola i posle bila jos jedna situacija napravio 10x vece greske od lukakua ali je on imao srece kod druge situacije za razliku od belgijanca.

Link to comment
Just now, MancMellow said:

Daj molim te, samo smo poceli tekmu zatvoreno.

 

Da, tekmu koju ste morali da pobedite. U stvari mozda gresim, mozda cilj i nije titula, ali u tom slucaju what's the big deal?

Link to comment
2 minutes ago, 189- said:

da je lopta otisla samo desetak centimetara vise niko ne bi ni rec rekao. 

veci su fail napravili odbrambeni igraci cityja kod gola uniteda a to gotovo da niko i ne spominje. delph je i kod gola i posle bila jos jedna situacija napravio 10x vece greske od lukakua ali je on imao srece kod druge situacije za razliku od belgijanca.

Ma ok necu da se svadjam covek je prosto kriv za gol kojim smo izgubili

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...