Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Mрзим Рунија, али мање од ових Евертонових навијача који покушавају да уведу транс на енглеске трибине. 

едит: Мада, капирам да су ово у ствари Вест Хемови гостујући навијачи. Тиме би вечерашњи угођај био потпун.

Edited by Прслин
Link to comment

Meni više žao šanse koju je Solanke sjebao, prelepo su odigrali pre toga on i Firmino.

Previše zatvoreno posle gola, po običaju. Can i Gini užas, po običaju.

Link to comment

Ово је једно од најгорих издања Вест Хема које сам гледао, а гледао сам их доста. 

Испадамо сигурно, да могу сада бих фаст форвардовао на почетак Чемпионшипа. Клуб се распада, власници су болиди, нови стадион ће бити симбол пропасти овог клуба који је ако не нестао, а оно заувек промењен када је Болејн граунд дигнут у ваздух. Крај једне ере у којој се испадало из прве лиге и у њу враћало, али никада бедније него сада. Катастрофа.

Link to comment
4 minutes ago, Прслин said:

Ово је једно од најгорих издања Вест Хема које сам гледао, а гледао сам их доста. 

Испадамо сигурно, да могу сада бих фаст форвардовао на почетак Чемпионшипа. Клуб се распада, власници су болиди, нови стадион ће бити симбол пропасти овог клуба који је ако не нестао, а оно заувек промењен када је Болејн граунд дигнут у ваздух. Крај једне ере у којој се испадало из прве лиге и у њу враћало, али никада бедније него сада. Катастрофа.

Vaistinu. Ovo ovde, ovo je igra za grčevitu borbu za opstanak ali u Čempionšipu. A pre samo godinu i po sve je delovalo tako lepo i ružičasto.

Link to comment

Најјачи коментар на Вест Хемовом форуму:

Somewhere Slaven Bilic is lighting up a fat one and banging out Born to Run on Guitar Hero.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...