Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

1 hour ago, Weenie Pooh said:

Dijete Grujica mora da igra da bi se razvijao, očigledno trenutno nije sposoban da se probije ni u ovakvoj konkurenciji, a najgluplje bi bilo u tim godinama da sedi i čeka da mu se raščisti put.

Na stranu to što potrebnu brzinu ipak neće steći kroz iskustvo. 

 

Оно Хендерсон и Џан су брзи као меци. 

Link to comment

Can je baš sporać, a da nije igrao bi za Real Madrid.

Henderson nije neki sprinter ali od Gruje može da trči brže vezanih očiju dva kilometra u rikverc.

Grujan kasni bukvalno u svakom startu, pokušava da nadoknadi nekakvim bacanjem i zato kupi kartone. Za takvu konstituciju bi mu bilo bolje da se preorijentiše na neku ulogu Matića nego da pokušava da bude desetka koja uzaludno jurca nazad, ali jebiga - kod Klopa su svi CM takvi.

Link to comment

Касни зато што нема рутине.  Њима баш треба на тој позицији шестице неко ко је висок, од кога противнички играчи зазиру, који за разлику од Матића зна и да шутне и да скочи кад треба.  Потпуно је сулудо да од њега човек очекује брзину Лалане или Кутиња.  Пошто Турчин неће да продужи уговор, могао би Грујан да добије његове минуте.  А ако Клоп у својој бескрајној мудрости неће то да уради, нек оде момак Вагнера да игра. Ја немам дилему да је он играч за Енглеску и 101 је ту у праву, треба да остане, сакупља искуство и сазрева.

Link to comment
13 minutes ago, porucnik vasic said:

 Пошто Турчин неће да продужи уговор, могао би Грујан да добије његове минуте.  

Ovo je najluđe od svega, imaš igrača koji 99 posto odlazi za mesec dana i on ti igra i uzima nekom minute, ne bi trebao da igra uopšte, valjda treba da uigravaš tim bez njega.

Link to comment

То је та Клопарина самоувереност, мисли да ће да га нанавата на харизиму, а Турчин се на то не пали нимало. Да је тако не би отишао из Минхена.

Link to comment

Nemac ide za dž? Opa, pogledali i kloparu bogovi fudbala!

Još hendo da se odluči na nešto slično pa možda stvarno nekad i dobaci blizu brodžovih visina. -_-

Link to comment

Gruja kod Klopa još nikad nije igrao tu šesticu. Bukvalno svaki put kad sam ga video u postavi, uz njega su u sredini bila još dva centralna veznjaka (Can, Hendo, Wijnaldum), a on je bio najistureniji od trojice - dakle uvek u Coutinho/Lallana ulozi.

Neozbiljno je očekivati da Gruja uzme Canu minute, posebno ako ga na toj poziciji nije ni probao u takmičarskim utakmicama.

Link to comment

Necu gledati statistiku i minute, ali Can ne igra nesto mnogo u poslednje vreme. Mislim od WHU (i repr. pauze) da nije startovao i samo protiv Sevilje  je usao nesto malo. Definitivno verujem da ide, sad ako mogu u januaru nesto zavrsiti koju paru da dobiju, onda u junu za dz.

Edited by radnik
Link to comment

Da nece kod vas™? Citah jos pre, Pep hoce sad da stedi Can i Alexis za dz.

32 minutes ago, Ruxin said:

Nemac ide za dž? Opa, pogledali i kloparu bogovi fudbala!

 

 

Link to comment

Nisam čuo, nem pojma. Kapiram da bi pepari bio bekap za fernandinja (što treba ko leba) ali svakako nema suviše logike.

Ne mislim ja da je švabo kompletna neznalica da se razumemo, ali i sad imam utisak da nije dovoljno tehnički potkovan za klopov seksi fudbal. U nas bi to bilo još izraženije. A nije ni baš toliko jak defanzivno da mu se to toleriše. Znači u suštini ga vidim kao solidnog veznog bezveznog, ali nema ništa što bi ga izdvojilo i preporučilo za sam vrh fudbala. Mogu da zamislim da ode u taj neki juve i ima skroz ok karijeru, ali ne timu koji zna previše.

 

edit - tako nešto i henda vidim

Edited by Ruxin
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Gruja kod Klopa još nikad nije igrao tu šesticu. Bukvalno svaki put kad sam ga video u postavi, uz njega su u sredini bila još dva centralna veznjaka (Can, Hendo, Wijnaldum), a on je bio najistureniji od trojice - dakle uvek u Coutinho/Lallana ulozi.

Neozbiljno je očekivati da Gruja uzme Canu minute, posebno ako ga na toj poziciji nije ni probao u takmičarskim utakmicama.

И мучени Хендо је то проиграо код Клопа.  Наравно да је неозбиљно да то почне одмах да игра, али напросто треба да игра.  Извештаји са оних омладинских утакмица кажу да је тамо тотално супериоран.

Edited by porucnik vasic
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...