Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

samo za arlea: mike dean sudi arsenal - tottenham :fantom:

Vidio sam, bas sam htio Mercuzziju cestitati na pobjedi. Nakon onog protiv Cityja ne sekiram se previse, nista me nece iznenaditi.

Link to comment

svi su videli sta se desava a 99% njih nije znalo kakav je lukaku karakter i koliko je tesko (bilo) raditi sa njim.

+1

 

Mada nije samo karakter. Veća je jeres ukoliko je letos mogao da bira Morata/Lukaku i odabrao potonjeg.

 

Inače mu se svojevremeno spočitavalo i preplaćivanje Drogbe.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Gleda li neko ovo šetkanje petnaestak nezainteresovanih PL profesionalaca na Vembliju? Frapantna kurcobolja, Višković očekivao spektakl pa mu se sad plače, kaže treba ukinuti repstativni fudbal, ne ide ovako.

 

Razonoda mu je izmišljanje imena za engleske igrače - Džej Si Lingard, Džek Liverpul...

 

Prva šansa Coutinho 47. minut.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ne staj na muku vini, taman sam pomislio da ima nekih vesti iz pravog fudbala. :(

 

lol, jel to neki kokezinho valja kutinja u barsu preko repke ili su brazilci toliko propali da ovaj inače startuje? :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Startuje redovno već odavno, dobar je sa Radom Neimarom. Ali ovaj Titi ili kako im se već zove selektor je neki ziheraš, tri zadnja vezna mu igraju iza njih dvojice i Žezua. Naravno, Kuki mora da igra desno gde nikad u karijeri ništa nije napravio...

 

Videlo se već posle pet minuta da neće biti ništa od fudbala, Joe fucking Gomez im je MOTM. 

Link to comment

I Višković se slaže, prenosi da navijači Liverpula (među kojima on evidentno ima kontakte) pozivaju Klopa da najzad stavi Gomeza na CB umesto raspalih Lovrena, Matipa, i Klavana.

 

To što ga je sto puta stavljao i što se dečko brukao nema veze, treba opet da ga stavi i to samog. On i Mignolet da drže celu odbranu.

Link to comment

A solanke što je debitovao za repku? Čovek kojem klop ne veruje ni protiv maribora, brat sautgejtara se baš ludo zabavlja  :ajde:

 

Delf pokraden btw

editara - otkazao ipak, engleska je ta koja je pokradena

Edited by Ruxin
Link to comment

A i klopov sistem+dobri saigrači mu omogućavaju da redovno koristi svoju brzinu i odlično kretanje kako bi se svako malo našao sam ispred gola u 100% šansi.

A to se onda ne računa, suviše lako, svako može tako -_-

Edited by Ruxin
Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...