Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Nije (moja) teza da je bivši nego da taj genij koji ti pominješ nije više tu. I da njegov still fudbala pripada prošloj deceniji (kada je on dominirao)

 

On je i dalje među najboljima, samo što, jbg, sad ta mjesta ravnopravno dijeli sa nos jedno 7-8 trenera

 

 

Inače, kad smo kod nemogućih standarda koji se postavljaju pred murinja, to je naravno tačno. Po tome djeli sudbinu sa bukvalno svakim uspjesnim sportistom ikad. Mislim, da uzmemo standardno poređenje sa guardiolom, njemu se maltene ne priznaju trofeji jer ih je uzeo u spaniji i njemačkoj..

 

Slicnim stilom fudbala je Simeone prekinuo dominaciju Reala i Barse. Takav stil gaji Zorz Zesus koji je sa Benfikom prekinuo Portovu dominaciju. 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Murinjove metode su potpuno neozbiljne za velike klubove, to sam već objašnjavao. Koliko je tačno propao moći cu da procenim tek kad se vrati u svoju comfort zonu, tj. preuzme nekog underdoga kojem će da usadi ratnički mentalitet i svisuprotivnas paranoju. U takvim ekipama te niko ne pita za kvalitet fudbala i manji je problem nagovoriti prvu zvezdu tima da igra pomoćnog levog beka svaku drugu utakmicu. Junajted je way too gay za skrnavost u kojoj on najbolje pliva.

Link to comment

Pazi, super je to što ti imaš neka svoja bodovanja i rangiranja, nije to zabranjeno. Samo što baš i nema smisla, više liči na one sumanute statistike kojima nas ne zabavljaju komentatori za vreme tekmi.

 

Super, nadam se da si se lepo zabavio.

 

Za ostale ucesnike na temi, pokusacu da budem jasniji, ali ne na ovoj temi jer ne bih da oftopikujem.

Link to comment

Murinjove metode su potpuno neozbiljne za velike klubove, to sam već objašnjavao. Koliko je tačno propao moći cu da procenim tek kad se vrati u svoju comfort zonu, tj. preuzme nekog underdoga kojem će da usadi ratnički mentalitet i svisuprotivnas paranoju. U takvim ekipama te niko ne pita za kvalitet fudbala i manji je problem nagovoriti prvu zvezdu tima da igra pomoćnog levog beka svaku drugu utakmicu. Junajted je way too gay za skrnavost u kojoj on najbolje pliva.

 

pre samo tri godine je prasio redovno svaki veliki klub u premier ligi. u gostima i kod kuce, cuj propao.

 

rekoh vec, da nije doslo do cirkusa pred trecu sezonu, rulao bi on jos uvek sa chelsea i sasvim druga prica bi se pricala.

Link to comment

pre samo tri godine je prasio redovno svaki veliki klub u premier ligi. u gostima i kod kuce, cuj propao.

 

rekoh vec, da nije doslo do cirkusa pred trecu sezonu, rulao bi on jos uvek sa chelsea i sasvim druga prica bi se pricala.

Jel do cirkusa dolazi mimo njega? I to obicno negde u trecoj sezoni.

Link to comment

pre samo tri godine je prasio redovno svaki veliki klub u premier ligi. u gostima i kod kuce, cuj propao.

 

rekoh vec, da nije doslo do cirkusa pred trecu sezonu, rulao bi on jos uvek sa chelsea i sasvim druga prica bi se pricala.

 

Pretpostavljam da je znao da je Emenalo tamo i da će morati sa njim da radi (ne znam kako se situacija tačno odvijala ali se sećam neke kuknjave oko pojačanja). Mogao je da zahteva kontrolu nad transferima, pa ako mu se ne udovolji da se zahvali i sačeka neku drugu ponudu. Ako je pristao na takvu organizaciju svojevoljno, donekle je sam kriv.

Link to comment

pre samo tri godine je prasio redovno svaki veliki klub u premier ligi. u gostima i kod kuce, cuj propao.

 

rekoh vec, da nije doslo do cirkusa pred trecu sezonu, rulao bi on jos uvek sa chelsea i sasvim druga prica bi se pricala.

Pa da, u čelziju. Kad sam pitao pre nekog vremena jel čelzi sad velika ekipa rekoše mi i dalje ne. Da ih je vodio pep toliko vremena možda bi odgovor bio drugačiji. -_- Edited by Ruxin
Link to comment

ne sporim da je delom do njega ali posto se slicna situacija opet ponovila sa conteom...nije tesko izracunati 2+2

 

Jasno, vidi se da u Čelziju nešto ne štima na toj relaciji bez obzira na to ko je na klupi. Meni je u principu teško da žalim trenere sa vrhunskom reputacijom u tim situacijama...nigde ne piše da mora svake godine da se radi, ako ti uslovi ne odgovaraju odbij pa nek nađu nekog klimoglavca, ima ih hvala bogu dosta.

Link to comment

Pa da, u čelziju. Kad sam pitao pre nekog vremena jel čelzi sad velika ekipa rekoše mi i dalje ne. Da ih je vodio pep toliko vremena možda bi odgovor bio drugačiji. -_-

 

pep nikada ne bi osvojio titulu sa chelsea.

 

 

Pretpostavljam da je znao da je Emenalo tamo i da će morati sa njim da radi (ne znam kako se situacija tačno odvijala ali se sećam neke kuknjave oko pojačanja). Mogao je da zahteva kontrolu nad transferima, pa ako mu se ne udovolji da se zahvali i sačeka neku drugu ponudu. Ako je pristao na takvu organizaciju svojevoljno, donekle je sam kriv.

 

on je kada dolazio drugi put planirao da ako ne zavrsi karijeru onda da bar ostane nekih desetak godina. naravno da nije ocekivao da mu se nece izaci u susret nakon osvajanja titule i da mu umesto stonesa dovedu djilabodjija a umesto pogbe nikoga. posle se to sve prenelo i na staff i na igrace, koji su ga posle bacili pod bus i to je to. ruzan kraj.

Link to comment

Razlika izmedju Moua u 3.sezoni i Contea u 2.sezoni, pored ove u stazu, jest ta da Conte nije svaljivao krivicu na sve i svakog nego je preuzimao svoj dio na sebe. Mourinho na otvaranju sezone 2015-16. tjera u kurac doktorku jer ukazuje pomoc Hazardu nakon cega je logicno da su ga i doktorka i Hazard karali ruzno.

Link to comment

pep nikada ne bi osvojio titulu sa chelsea.

 

 

 

on je kada dolazio drugi put planirao da ako ne zavrsi karijeru onda da bar ostane nekih desetak godina. naravno da nije ocekivao da mu se nece izaci u susret nakon osvajanja titule i da mu umesto stonesa dovedu djilabodjija a umesto pogbe nikoga. posle se to sve prenelo i na staff i na igrace, koji su ga posle bacili pod bus i to je to. ruzan kraj.

 

Jel postoji za to neko iole razumno objašnjenje? Abramoviča ne zanima da se cima sa detaljima, pa dozvoljava SDu da minira trenera koji je upravo uzeo titulu? Nedostatak para? Ta epizoda iz leta 2015 je suludo delovala i dok se odvijala a kamoli sa ove distance.

Link to comment

pep nikada ne bi osvojio titulu sa chelsea.

 

Hrabra tvrdnja.

 

U svakom slučaju nikad nisam ni sporio da pepu trebaju pare i odrešene ruke da dovede igrače svog tipa. Kad to ima onda je najbolji za svetu za velike klubove. Pošto će kao najbolji na svetu za velike klubove prilično čitavog života da vodi velike klubove to nije neka frka, ali ko hoće da mu uzima za manu samo napred. ^_^

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...