Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Pitanje je na mestu, očekivao bih da renne gleda man u a ne chelsea, a možda ima i više ekrana :)

nisam pitao zbog toga nego jer je stoke bio bolji u pp pa mi malo cudno gde je to 'lagano'

Edited by 189-
Link to comment

 at 189

 

Moguće, ja gledam lajvskor i vidim da Stouk nije šutnuo u okvir, gubi 2-0 a znam da bi ti i na 5-0 promrmljao nešto kao tjah, moglo je i bolje.

Edited by čekmeže
Link to comment

 at 189

 

Moguće, ja gledam lajvskor i vidim da Stouk nije šutnuo u okvir, gubi 2-0 a znam da bi ti i na 5-0 promrmljao nešto kao tjah, moglo je i bolje.

ma kuka 189 po običaju

Link to comment

Repriza onog mrtvackog perioda UTD kao vs Everton. Od 55 do 65min treba preziveti.

 

I ulazak Erere umesto Mate potvrdjuje Murinjovo opredeljenje da sacuva 1:0 bar do ulaska Marsiala koji ce za 5min imati gol i asist.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

nema tu smisla replicirati ljudima koji ni ne gledaju utakmicu. stoke nas rastavlja, alonsu oprosten crveni, cahillu penal a ja kukam po obicaju...

 

pola nismo presli dva puta u drugom poluvremenu.

Edited by 189-
Link to comment

nema tu smisla replicirati ljudima koji ni ne gledaju utakmicu. stoke nas rastavlja, alonsu oprosten crveni, cahillu penal a ja kukam po obicaju...

 

pola nismo presli dva puta u drugom poluvremenu.

 

Po tvojim kriterijumima Čelsi je u svakoj utakmici rastavljen od fudbala i ne može centar da pređe, ali na kraju nekom magijom dobiju protivnika sa nulom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...