Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Sasvim fino pojacanje za smesne pare

 

52 miliona funti baš i nisu smešne pare, doduše do kraja prelaznog roka možda i postanu :D

 

Link to comment

Da sa bonusima mada priznajem da sam i za neke jos manje pare mislio da je dosao. U svakom slucaju kakve se cene vrte i dalje je ovo dobar poso narocito zato sto je na trzistu malo napadaca

btw. Izgleda da smo za Perisica ponudili 50 miliona. Tolko o parama

Link to comment

ne znam kad ističe ovaj ugovor za TV prava, priča se da imaju u planu još 30 uživo prenosa i to u nekim terminima 10-11 i 20:45

 

plus ovi iz Mančestera forsiraju priču da dozvole klubovima da sami pregovaraju oko prodaje prenosa van ostrva

Link to comment

Ne znam šta će to Cityju, ali mi™ bismo se razvalili od para. A i Poolu bi dobro doslo. 

Edited by MancMellow
Link to comment

U nekom normalnom svijetu i u danasnje vrijeme, 50M€ + bonusi za Lacazette-a je sasvim realna cijena. U PL su to male pare.

Pa bas to. Kakve se sulude plate pominju ovo je super.

Link to comment

Domino-efekt: Atletico dobio zabranu registracije igraca pa Lacazette nije otisao kod njih, a Griezmann nije otisao u United.

 

Sad bi bilo lijepo naci kakvog centralnog veznog. Goretzka, Krychowiak... Spominje se Pjanic koji je za mene olicenje bezmudosti.

Link to comment

Dobili su zabranu i zbog toga odustali od Lacazette-a. Karta za Madrid je vec bila kupljena. Moze Krychowiak.

Jeste li odustali od Seri-a?

Link to comment

Domino-efekt: Atletico dobio zabranu registracije igraca pa Lacazette nije otisao kod njih, a Griezmann nije otisao u United.

 

Pa dobro jel smo mi zato slali gospodina Davida Škrgu u UEFU  <_<

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...