Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Imaju oni prvo da stignu Evrerton. Pa onda polako...

 

Zato se pola evrope bije da igra za pepa, dok mučeni žoze izgine da prevari makar perišića  ^_^

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Zato se pola evrope bije da igra za pepa, dok mučeni žoze izgine da prevari makar perišića  ^_^

Изгинуше... :fantom:

Link to comment

Imamo™ jos uvijek i Walcotta i Pereza.

 

Stos je u tome sto:

 

1) Welbeck ima bogat medicinski i siromasan golgeterski karton,

 

2) Arsenal ima najmanje 29 sluzbenih utakmica u 2017.godini (21 u ligi, 6 u EL, CS, Liga-kup), vecu sansu da ce se igrati Evropa i do kasne faze (polufinale/finale) gdje postoji jos jedna nokaut-faza u odnosu na CL, sto znaci da je moguce da se igra i cca 60 utakmica naredne sezone (recimo, 38 u ligi, 1 CS, 3 u Liga-kupu, 14 u Evropi, 4 u FA Kupu),

 

3) ozljede nas prate iz godine u godinu.

 

Sto se Ramba tice, on je sigurica za iducu sezonu, posebno sa Cazorlom koji je najvjerovatnije za sva vremena izgubljen za Arsenal (novi set-back). Ja bih volio Goretzku, on se spominjao u zadnje vrijeme kao opcija, a mislim da bismo™ dobili bas super-pojacanje.

 

1) Statistika naša dika. Daniša je odličan, uvek bi mi igrao u 11.

2) Sve je to lepo, ali matorac u poslednjih 6-7 godina uopšte ne rotira igrače, osim ako ne mora. Izrabljivao je i mučenog Santija (čak i prošle sezone) dok ovaj nije pukao.

3) Vidi pod 2

 

Sigurica Rambo i produženje baba Ozila = sreća i radost i sledeće sezone.

Link to comment

Može potpis Alexisa i Laki a buljavi za gorecku i transplant krvi za santija.

Mokri snovi :D

 

 

Ince Jr u Hadersfild. Imam osećaj da će uzeti manje bodova od sndlnda prošle sezone

Link to comment

 

 

Ince Jr u Hadersfild. Imam osećaj da će uzeti manje bodova od sndlnda prošle sezone

У литру жестине да то неће да се деси?

Link to comment

Još par detalja oko Runija, Everton ga neće ništa platiti, ali zato nismo u obavezi da ga plaćamo još 2 godine, navodno su spremni da mu daju 250,000 funti nedeljno...

 

 

 

 

 

Edited by Jeremija
Link to comment

У литру жестине да то неће да се деси?

Može al pod uslovom da sačekamo kraj prelaznog roka. Možda se desi neko augodno iznenađenje. :D

Link to comment

Lacazette i sluzbeno u Arsenalu. 5 godina.

Досад најбоље појачање у првих 6 тимова.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...