Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

šuška se da bi Totenhem doveo Kinga, verovatno bi i sam igrač bio zainteresovan ali nije to neka ozbiljna priča, više neko razgledanje

 

jebem li ga na šta bi ličila prošla sezona da on nije podivljao, čak je uspeo nekako da gurne pod tepih transfer onog super talenta iz Liverpula

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Знам да није Премијер лига, али у фунтама су суме јер сам читао на Скај спортсу...

 

It is understood the total value of the deal is worth nearly £450m (€500m), which includes wages, bonuses and a buyout clause of £198m (€222m). Neymar has been offered a basic salary of £26.8m-a-year (€30m) after tax, around £515,000-a-week.

 

Пола милијарде евра, браћо слатка. И то је без оних 200 милиона што ће наводно да добије како би промовисао Светско у Катару.

Edited by Прслин
Link to comment

Glede Junajteda, Lindelof konstantno strašno loše djeluje pred superkup i probleme sa izostancima igrača. Zapravo pred WHU, sezonu, jebeš real. Očaj jedan. Tuanzebe bi ladno trebao prije njega. Sa Smolingom  :isuse:

Link to comment

Pošto im je tačno na mestu Rakitića kriza, nema se ni osamnaest ACM. Bolje Šakiru da im daju.

 

Nemoj sad da menjaš pesmu Borise, ja se uzdam u tvoju procenu da nema ništa od Neymara u Parizu i konsekventno Kukija u Barsi :(

Link to comment

Pošto im je tačno na mestu Rakitića kriza, nema se ni osamnaest ACM. Bolje Šakiru da im daju.

 

Nemoj sad da menjaš pesmu Borise, ja se uzdam u tvoju procenu da nema ništa od Neymara u Parizu i konsekventno Kukija u Barsi :(

AMC pobogu. I Rakitic je bolji od svih 18 zajedno. :fantom:

Link to comment

Neka je, tih osamnaest i dalje ima ugovor i prima platu. Lucasa su se oslobodili, doduše, ali im je trebalo deset godina da ga negde uvaljaju.

 

Ne znam ja tu vašu preciznu menadžersku nomenklaturu.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

To je oprobana Barcelonina taktika. Tako su pokusali sa Veratijem pa su izgubili Nejmara.

 

Sada bi vi trebali da im uzmete Suareza.

Edited by borris_
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...