Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Bazel je bio prazan zbog toga sto je neko protiv Zapresica spucao njihovog trenera mobilnim, ili tako nesto. Doduse ne secam se vise kako se to tacno redom izdesavalo, izmedju je bila Braga i koliko se secam tu je bio otvoren stadion. 
Da, naravno, nego je ova parola koju je dragance pomenuo bila istaknuta na utakmici u prvenstvu koju smo igrali pred bazel - ako nisam nesto ja pobrkao, ali prilično sam siguran da je tako bilo. Jedino ako je posle opet u nekom trenutku bilo te parole na nekoj međunarodnoj utakmici (znam da jeste nedavno u prvenstvu opet, nakon Krasnodara)
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, Plajvi said:

Bazel je bio prazan zbog toga sto je neko protiv Zapresica spucao njihovog trenera mobilnim, ili tako nesto. Doduse ne secam se vise kako se to tacno redom izdesavalo, izmedju je bila Braga i koliko se secam tu je bio otvoren stadion. 

Srećka Bogdana, i to nakon što smo ih u dvije utakmice rašrafili sa minimum 5 komada, ne sjećam se tačno koliko u dvije utakmice. Još je Srećko bio kul prije tekmi, korektan, Inter nikakva naci priča, glupost totalna je bio taj mobilni. 

Link to comment

Mislim da je pred Bazel bilo par hiljada na treningu sa sve bakljama i radostima, parole se ne secam. 

 

Ali UEFA Mafiosi je jedna izuzetna parola bila. 

Link to comment

Citam danas kaze : Terzić zna da je UEFA u situacijama sličnim onoj koju su napravile Delije u Belorusiji umela da ublaži svoje prvobitne odluke, ali je isto tako svestan da je Crvena zvezda ove sezone već kažnjavana zbog govora mržnje Delija prema gej populaciji i da, dugoročno gledano, klub ima "debeo" dosije u Nionu zbog čestih ispada najvatrenijih pristalica.

 

Jel zna neko sta je u pitanju, takodje neki transparent ili "Ubi pedera"?

Link to comment
8 hours ago, levi said:

 

'5 osobe' koje drže tribinu, kontrolišu i skupštinu kluba.  ne dešava se ništa bez njihovog znanja i odobrenja

 

uostalom ni Zvezda ni Partizan se nikad nisu ogradili od ološa. dok se to ne desi, njihova podrška ratnim zločincima je i stav oba kluba, dok ne pokažu suprotno

 

Da je stav kluba je vec diskutabilno, jer ja smatram da je to vise drzavni problem. Sigurno Terzi nije pravo da zbog tog transparenta izgubi skoro pa 1.000.000€  i apelovano je na navijace preko medija u mnogo navrata i to pred svaki mec.

 

I nije da je to izkljucivo srpski problem, ima ohoho problematicnih klubova i nisu cak ni uvek iz varvaske istocne Evrope...

 

Kao sto sam vec rekao, absolutno sam protiv politike na stadionu i vecite kosovske bajke ali UEFA u tom problemu kao organizacija ne pomaze klubovima uopste sa kolektivnim kaznjavanjima uz finansijske kaze kroz interpetacije svakog transparenta ili skandiranja.  A trebalo bi im biti u interesu da pomognu jer se zalazu da se "njena pravila" 100% postoju 50,000 ljudi na stadionu...

 

A interesantno pitanje je takodje dali bi popili kaznu da je transparent bio "Ratku Maldicu, ti si ubica i sramota Srbije" to je takodje politicka podrska. Ili da se siri transparent "Serbia Loves LGBT" ???    

Edited by assignment
Link to comment
22 minutes ago, levi said:

 protiv Irtiša je bio zatvoren sever zbog  bebe nek se rađaju

 

Zezas?!?!? :4_joy:

 

Onda bolje da ne placamo te skupe advokate nema od toga nista....

Link to comment

Да су рекли фетуси да се ваде чакљама и бацају канализацију, добили би награду. :fantom:

Link to comment
 protiv Irtiša je bio zatvoren sever zbog  bebe nek se rađaju
Deder reci kako je glasio ceo transparent, da ne bude kako u UEFA žderu bebe. Na stranu uefa mafiosi, uefa supports terrorism transparenti.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment

Tako nekako, a posle su stavili neku varijaciju sa belom kugom umesto pedera i gle čuda nije bilo kazne. U svakom slučaju meni deluje da su te kazne prilično delotvorne kada su Večiti u pitanju. Npr da prodje Zvezdi žalba, zna se da protiv CSKA ne bi bilo djenerala, pedera, mafije i sličnih kurčenja. Sve u svemu i te kako može da se iskontroliše kada zatreba.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...