Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Tako što to uopšte nije ni bio argument, srpski mediji lupetaju kao i obično.
Argument je bio izveštaj delegata koji je bio pozitivan.
Ulaznice su puštene u prodaju tek 31/07, kada je žalba usvojena, 3 dana pred utakmicu.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, assignment said:

Transparent ili podrska Mladicu na utakmici koja je odigrana u Belorusiji gde je Bate organizator je za svaku osudu.

 

Ali kazniti kolektivno sve navijace koji ovo cekaju skoro 30 godina, zbog transparenta koga su "osmislili" i "odradili" mozda 5 osobe meni ne deluje kao neka pravedna presuda, niti nesto sto ce dovesti do nekog "vaspitanja" ili pozitivnog uticaja ... Sta je tu klub mogao da spreci i kako? Ajd da je utakmica bila kuci pa smo organizator. Vize nisu trebale, do karata kako hoces i kako ce tu klub da nadje mehanizam da se to ne desi?

 

Da ih ne vode organizovao ili skrate sredstva i podrsku ocigledno ne mogu, jer to je vec problem drzave Srbije...

 

ps. I interesatan mi je detalj da nije to delegat napisao ili uveo na zapisnik nego da je dojava stigla od trece strane?! Strange...

dobro pitanje

kako fk cz ili uopste bilo koji drugi klub moze spreciti svoje navijace da odu na gostovanje i tamo naprave sranje?

 

a i sta u tom slucaju sprecava npr najvernije sa severa da odu na neko partizanovo gostovanje obuku crnobele dresove, naprave sranje i partizan popije debelu kaznu?

 

 

ne zelim reci da nam je neko podmetnuo :D naravno da su ovo u belorusiji bili nasi jedni i jedini cetnici sa severa

Link to comment
On 1/7/2018 at 5:14 AM, James Marshall said:

Bitno je relativizirati sopstveno govno uključivanjem Hrvata u priču.

Koga boli kurac za Hrvate, naši veličaju ratnog zločinca. I da su dupli standardi sto puta, nebitno je, nije ovdje više bitna ni UEFA, ni njena takmičenja, nego naši mislili da su ispali pametni a pritom buljuk nekih klinaca koji pojma o životu nemaju a tek o dešavanjima u Bosni devedesetih veličaju jednu takvu copinu i ratnog zločinca. U većim smo mi govnima od suspenzije na jednu utakmicu.

Мене је занимало колико је било у случају свастике на терену. Танго је човек из Хрватске па да га питам.  Друго, ово није уопште прича о Младићу, ратним злочинима, већ образложењу за казну. Ако није расизам а није, то смо се ваљда договорили шта је онда пропаганда? Како се дефинише та пропаганда, ко је дефинисао и ко је дефиницију усвојио. Све ово остало нема везе са Звездом и Белорусијом. 

Link to comment

Cepkas ti to Vasicu u sitna crevca.  Sustina je da deo Zvezdinih navijaci navija za svoj klub tako sto velica ratnog zlocinca.  Kada ne bi bilo Mladica, nasli bi nekog drugog srpskoga ili svetskog zlotvora da se njime dice i da na taj nacin teraju inat i prkose svetu.  Ako im je Srbija odista toliko prirasla srcu, zasto ne velicaju Mitica, Teslu, Njegosa, Misica, Djokovica, Sindjelica i neke druge velike i znacajne Srbe koje svet ceni i postuje.  Zbog Rajka, Tesle ili Noleta od UEFA sigurno ne bi dobili kaznu; naprotiv.  Ali oni  zele inacenje i konfrotaciju i zato kao svoje heroje i maskote biraju srpske zlotvore a ne srpske velikane.

 

 

Link to comment

Pa sad, popili smo onomad kaznu zbog transparenta "Neka nas se Evropa ponovo plasi", koji je protumacen kao pozivanje na rat, mada je sasvim jasno bilo sta je taj transparent porucivao.

Link to comment
8 hours ago, dragance said:

Pa sad, popili smo onomad kaznu zbog transparenta "Neka nas se Evropa ponovo plasi", koji je protumacen kao pozivanje na rat, mada je sasvim jasno bilo sta je taj transparent porucivao.

 

Pa poziv na rat i ima više smisla nego da se PSG i Real tresu poput pruća.

 

Istina, nije za kaznu, pre za montipajtonovski uredak.

Link to comment

Daj ne lupaj. Ideja je bila fudbalska, kao povratak na veliku scenu, što znam iz prve ruke zbog tadašnjeg saradjivanja sa FK i SD. To je čak bila i tema kalendara.

 

pazi sad, jedan od delegata koji je tada prijavio to je bio...Jozef Marko! To je za teoriju zavere!

Link to comment
Daj ne lupaj. Ideja je bila fudbalska, kao povratak na veliku scenu, što znam iz prve ruke zbog tadašnjeg saradjivanja sa FK i SD. To je čak bila i tema kalendara.

 

pazi sad, jedan od delegata koji je tada prijavio to je bio...Jozef Marko! To je za teoriju zavere!

Na kojoj je utakmici to bilo? Zaklao™ bi se da je to bilo na prvenstvenoj utakmici prije Bazela na kojoj smo bili bez publike

 

 

Do sad mi nije ni palo na pamet da je ista drugo osim povratak u grupe u evropi, ne bi mi palo na pamet da je poziv na rat ili sta vec

Link to comment
14 hours ago, assignment said:

 kazniti kolektivno sve navijace koji ovo cekaju skoro 30 godina, zbog transparenta koga su "osmislili" i "odradili" mozda 5 osobe meni ne deluje kao neka pravedna presuda, niti nesto sto ce dovesti do nekog "vaspitanja" ili pozitivnog uticaja ... Sta je tu klub mogao da spreci i kako? Ajd da je utakmica bila kuci pa smo organizator. Vize nisu trebale, do karata kako hoces i kako ce tu klub da nadje mehanizam da se to ne desi?

 

Da ih ne vode organizovao ili skrate sredstva i podrsku ocigledno ne mogu, jer to je vec problem drzave Srbije...

 

ps. I interesatan mi je detalj da nije to delegat napisao ili uveo na zapisnik nego da je dojava stigla od trece strane?! Strange...

 

'5 osobe' koje drže tribinu, kontrolišu i skupštinu kluba.  ne dešava se ništa bez njihovog znanja i odobrenja

 

uostalom ni Zvezda ni Partizan se nikad nisu ogradili od ološa. dok se to ne desi, njihova podrška ratnim zločincima je i stav oba kluba, dok ne pokažu suprotno

Link to comment
3 hours ago, levi said:

 

'5 osobe' koje drže tribinu, kontrolišu i skupštinu kluba.  ne dešava se ništa bez njihovog znanja i odobrenja

:yawn2:

uostalom ni Zvezda ni Partizan se nikad nisu ogradili od ološa. dok se to ne desi, njihova podrška ratnim zločincima je i stav oba kluba, dok ne pokažu suprotno

:yawn2:

Link to comment

Bazel je bio prazan zbog toga sto je neko protiv Zapresica spucao njihovog trenera mobilnim, ili tako nesto. Doduse ne secam se vise kako se to tacno redom izdesavalo, izmedju je bila Braga i koliko se secam tu je bio otvoren stadion. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...