Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

I dalje mi nije jasno kojom magijom je on dosao iz Sampdorije u CZ.

 

Cak i ne moze da se nadje nigde intervju ili izjava. :)

 

 

Svaka cast uzgred, bolji ste od njih za klasu danas.

Iz Alavesa, all pitanje ti je na mestu.

Recimo LE, mesto u 11, i ugovor na 2 godine, mozda i da moze da ode posle kvalifikacija, ko zna

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Steta za sansu na kraju, valjalo bi za samopouzdanje, a i Bate bi bio izbacen.

 

@jebace nas xyz:

Tiebreakers

Teams are ranked according to points (3 points for a win, 1 point for a draw, 0 points for a loss), and if tied on points, the following tiebreaking criteria are applied, in the order given, to determine the rankings (Regulations Articles 16.01):[2]

  • Points in head-to-head matches among tied teams;
  • Goal difference in head-to-head matches among tied teams;
  • Goals scored in head-to-head matches among tied teams;
  • Away goals scored in head-to-head matches among tied teams;
  • If more than two teams are tied, and after applying all head-to-head criteria above, a subset of teams are still tied, all head-to-head criteria above are reapplied exclusively to this subset of teams;
  • Goal difference in all group matches;
  • Goals scored in all group matches;
  • Away goals scored in all group matches;
  • Wins in all group matches;
  • Away wins in all group matches;
  • Disciplinary points (red card = 3 points, yellow card = 1 point, expulsion for two yellow cards in one match = 3 points);
  • UEFA club coefficient.

Naravno da se gleda medjusobni prvo.

Link to comment

Kakvi iksevi protiv Kelna? Pun stadion i zgaziti ih da u prvih 20 minuta bude 3:0 za nas i onda im dati jos dva komada u drugom poluvremenu za ono od pre 30 godina!

Jedino resenje :)

Link to comment

Šteta, mogli smo da dobijemo, mada je sa stanovišta prolaska dalje svejedno. Bukvalno svaku utakmicu smo mogli da dobijemo, ali puno šansi promašujemo

 

Stvarno smo odlični, nije mi jasno kako je miloe ovo sve izveo ali svaka mu čast. S kelnom možemo, siguran sam da će ih miloe dobro spremiti.

 

Krstičić je odličan, i dalje ne kapiram kako ga je terza navatao, al neka je.

Link to comment

Pa dobro, nije svejedno da li smo dobili ili ne. Da smo pobedili, sve bi zavisilo od nas u poslednjem kolu.

 

Ovu smo odigrali mnogo bolje nego u Kelnu, tamo uzesmo 3 boda, ovde 1.

 

Da nam je neko ponudio na početku da treba da kući dobijemo Keln (ili uzmemo bod) da bismo prošli dalje, verovatno bismo prihvatili. E sad još samo to i da uradimo.

Edited by zgembo
Link to comment

Rek'o sam vam da ce biti kec u Kelnu. :D 

 

Ovaj komentator, ako neko ima zivaca da gleda ponovo s blokcicem i olovkom, 20 debilizma je ispalio sigurno.

 

Trcimo k'o sumanuti, ali numemo, bice drama do kraja. :D Nema ko da udje od ofanzivaca jbg, tu nam fale igraci. BATE ne bi na gol sutnuo da Rodic nije podivljao danas. Stojko je jedan solidan guzonja, nikad ne bih rekao da je fudbaler da ne znam. 

Link to comment

Pa dobro, nije svejedno da li smo dobili ili ne. Da smo pobedili, sve bi zavisilo od nas u poslednjem kolu.

 

Ovu smo odigrali mnogo bolje nego u Kelnu, tamo uzesmo 3 boda, ovde 1.

 

Da nam je neko ponudio na početku da treba da kući dobijemo Keln (ili uzmemo bod) da bismo prošli dalje, verovatno bismo prihvatili. E sad još samo to i da uradimo.

Pa dobro, ovako moramo da strahujemo da li će bate dobiti arsenala u gostima. Osim toga, sve je isto
Link to comment

Samo jedna mala zamerka: Racic.  Momka ne uvoditi u medjunarodne utakmice kada se rezultat lomi.  Deluje pogubljeno, pravi greske u dodavanju, faulira gde i kad ne treba.  Ako se vec cuva rezultat pred kraj bolje neka udje Gobeljic umesto Racica.

 

Protiv Kelna ce biti najteza utakmica do sada.  Mentalitet koji imaju nemacki klubovi je nesto sto nasem mentalitetu ne odgovara.

Link to comment

Ja ne vjerujem puno u te mentalitete i čuda. Igramo mi protiv kelna, najslabije ekipe njemačke ove sezone, ne protiv reprezentacije njemačke. Ne treba ih svakako potcjeniti, i svakako imaju kvalitet da nas dobiju al u 9 utakmica u evropi ove sezone, ne računajući maltezane i kazahstance, pokazali smo da možemo da ozbiljnim timovima igrat.

Link to comment

Keln je jedini tim u grupi koji je Zvezda dobila ali i ujedno i jedina utakmica koju je mogla komotno da izgubi.  Kelnovi igraci su se propisno ispromasivali a tempo koji su nametnuli totalno je ispraznio baterije Zvezdinog tima jos pre nego je kraj utakmice bio blizu.  Oni ce ako nista drugo da trce kao sumanuti i da ginu za svaku loptu i tako ce da trose snagu Zvezdinog tima.  Bice decembar, kraj prvenstva, umor igraca, moguce lose vreme, los teren.  To ce Kelnu vise da odgovara nego Zvezdi.  Uz to, Keln je od totalnog gubuitnika u grupi postao favorit za prolaz u sledecu rundu sto ce im dodatno dati motiv da igraju na pobedu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...