Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Терза и Мита мандов прави ОФКовци без наших обележја а Џаја и Тоза прави ганци поносно носе наш грб на дербију

 

Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk

Link to comment

Pa dobro druga dvojica se podrazumevaju. Nije ni Rikardinjo kapiram. ;)

 

Kangi može da legne promena, posle epskog starta sezone, pao je u formi, pa je malo nervozan, malo letargičan, a u igri hoće svakom loptom koja dođe do njega da rešava utakmicu. 

Link to comment

Odgovaralo bi nam da se ovo kolo igralo pre baraža. Posle pauza se sve poremeti. Jel su ovi naši stranci igrali neke prijateljske?

 

Ne slazem se. Mi smo u padu forme sto je logicno jer nam je sezona pocela u junu. Malo pauze nam radi veliki posao, plus ce priprema za BATE biti bolja.

 

Jel ono matematika takva da prolazimo ako dobijemo BATE a Arsenal ne izgubi od Kelna?

Link to comment

U Kelnu kec ko vrata, mmw.  :fantom:

 

Za nas ne znam sta da mislim, potpuno nepredvidivo.

 

Haha, ti to ozbiljno? Sta si video od Kelna ove godine? Oni nakon sto su dobili Bate odmah posle toga pukli u BL gde greju zadnje mesto i prvi su kandidat za 2 ligu.  Igra im je veliko nista, imam 2 navijaca Kelnu na poslu koji sami kazu da im je tim busni kurton...

Takodje, njima je EL 0% prioritet jer moraju da se u BL spase. Arsenal u EL izdanju je prejak za njih. Oni ce protiv Arsenala i nas igrati tekme manjeg psihickog opterecenja pa sa te strane mozda malo nepredvidivi, ali da dobiju Arsenal, bas tesko... Iks je moguc... Ako im mi u BG stavimo do znanja da vise zelimo pobedu i prolece u Evropi nebi trebalo biti problema.

 

Ja ze nadam da u Beloj Rusiji mozemo bar do boda, gostovanja nam ove sezone idu solidno i nije ona ogromna razlika i igri kao pre. Sta vise, imamo dobru tranziciju i znamo da odradimo odlicne kontre... Nadam se da Jovicic, ako se vrati u tim za te duele bude od pomoci, sto nije bas sigurno posle duze povrede. Ali stim da smo i bez njega izgurali do 4 boda mislim da smo veoma blizu tog istorijskog proleca...  

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...