Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

bearin, dvojica ih ima, jedan mislim stariji od mene godinu dana, a drugi mlađi 4-5 godina, mada njega nisam video tipa 10-15 godina, stariji se bavi hoblovanjem parketa.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apropo priče prethodnih   stranica,mislim da je glavni razlog izlaska Kange žuti karton koji je zaradio u prethodnom meču,jedino je njemu pretila suspenzija 

Link to comment

Dragi forumski gani,

 

Sa malim zakašnjenjem bih hteo da vam čestitam na tekmi koju su vaši odigrali u četvrtak uveče. Ne bih da ulazim mnogo u detalje, samo ću da pomenem da sam iz dosade uzeo da gledam negde od 15. minuta i ostao zablenut u ekran do samoga kraja. Video sam neke elemente koji bez imalo preterivanja spadaju u ozbiljan evropski fudbal. Ne bih davao previše značaja onim tipičnim balkanskim momentima kojih je bilo, jer na njih smo em navikli em oni nisu suština. Suština je da je jedan tim iz Srbije odigrao evropsku utakmicu na ozbiljnom evropskom nivou, protiv ozbiljnog protivnika. Utakmicu koja je mogla da se gleda svih 90 minuta, malo li je...

 

U neku ruku mi je drago što Zvezda nije dala gol u onih 70 minuta pre nego što su igrači počeli da riknjavaju jer da se to desilo gotovo izvesno bi usledio paničan bunker do kraja i ne verujem da bi se dobro završilo. Ovako je koncentracija ostala na maksimumu i igralo se jako do samog kraja, makar i na škrge.

 

Bravo.

Link to comment

Zanimljiv je tekst o Beari samo ima par gresaka vezno za nacionalno-politicku stvar. Vlaj nije pogrdan naziv za Srbe iz Zagore, nego za sve iz Zagore, a to sto je bio partizan mu nije odmoglo da ga prihvate u Splitu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...