Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Klub je za dve godine prihodovao 50.000.000 evra - 30.000.000 od transfera, 6.000.000 od UEFA bonusa, 4.000.000 od ulaznica, 8.000.000 od Gasproma, 2.000.000 od Telekoma. Sve potpuno legalno funkcioniše, nema ništa u sivoj zoni. Skoro 10.000.000 evra smo uplatili u budžet Srbije. Sada smo kao firma koja može sama da posluje"

 

:Hail:  :Hail:  :Hail:

 

:lolol:

Link to comment

Ma dobro, cela ova Terzanova matematika sa osmocifrenim i sedmocifrenim okruglim brojevima je dovoljno blesava sama po sebi.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Ma dobro, cela ova Terzanova matematika sa osmocifrenim i sedmocifrenim okruglim brojevima je dovoljno blesava sama po sebi.

 

novi zeka, samo zvezdin. uspesan, sposoban, pricace se bajke jednog dana kako je raspalu zvezdu vratio u status giganta.

Link to comment

novi zeka, samo zvezdin. uspesan, sposoban, pricace se bajke jednog dana kako je raspalu zvezdu vratio u status giganta.

A raspala Zvezda vise nije raspala sama od sebe ili je neko zaista trebao da bude sposoban pa da proda onoliko igraca u situaciji gde godinama pre toga nikoga nismo prodali? Pa makar Terzicu ne moze to da se osporava, covek je i iz Ofke zavaljivao igrace za ozbiljne pare dok neki nisu znali ni iz Zvezde.

Ulozilo se u skolu, novi tereni, balon sala, internat. Ostace nesto iza njega, meni dovoljno da ga worshipujem.

Link to comment

A raspala Zvezda vise nije raspala sama od sebe ili je neko zaista trebao da bude sposoban pa da proda onoliko igraca u situaciji gde godinama pre toga nikoga nismo prodali? Pa makar Terzicu ne moze to da se osporava, covek je i iz Ofke zavaljivao igrace za ozbiljne pare dok neki nisu znali ni iz Zvezde.

Ulozilo se u skolu, novi tereni, balon sala, internat. Ostace nesto iza njega, meni dovoljno da ga worshipujem.

 

dobro, nadam se da se zajebavas, kao toni sto se zajebavao kada je worshipovao zeku.

Link to comment

Siguran sam da Zvezda moze do pobede sutra i da ce odlucujuci gol dati sin Dusana Savica Vujadin Savic pred prepunom Marakanom. Nadam se da ovaj moj post nije za dozivotni ban. Hvala unapred

Link to comment

Siguran sam da Zvezda moze do pobede sutra i da ce odlucujuci gol dati sin Dusana Savica Vujadin Savic pred prepunom Marakanom. Nadam se da ovaj moj post nije za dozivotni ban. Hvala unapred

Necete dobiti "dozivotni ban", ali mozda dobijete upozorenje jer ste promasili temu.  Ovde tema nije Zvezda vs. Arsenal (to prema ppp kriterijumima verovatno spada u rubriku "Sport za decu").  Ovde je tema Terzicevo muljanje. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...