Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Sumnjam i ja za boaćija da je baš dotle došlo, ali to su izvalili ganjanski mediji...mislim čisto da ne odemo u neku maderašku paranoju

 

Za Seltik i 10 miliona funti objavio je skotski medij. Koji je toliko dobro informisan da misli da Boaci igra u Partizanu. :lolol:

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ranije sam vikend zapocinjao pracenjem engleske lige.  Od skoro, Zvezdine utakmice imaju primat.  Odgledah posle Zvezda-Macva, Votford-Arsenal.  Da izvine gospoda Englezi - sranje u odnosu na Zvezdinu utakmicu.  Sada mi je zao sto sam propustio Zvezda-Krasnodar, Sparta-Zvezda i Zvezda-Sparta a u to vreme sam bio u Beogradu i u Pragu.  Vredi ovih dana otici na Zvezdin stadion, gledati Zvezdu, i ne zaliti ni vreme i ni pare potrosene na utakmice.  Ne znam koliko ce ova renesansa Zvezdinog fudbalskog tima da potraje (bojim se da nece dugo), ali dok traje steta da tribine zvrje prazne.

Лепо смо ти причали а ти си се инатио. :s_c:

Link to comment

Može da objavi ko hoće, svi su prepisali od ghanasoccerneta

 

 

Mali ilic se bas stegao zbog prave prilike. Odlican slobodnjak izveo al je u igri cesro stajao kad je mogao dda probije i jednom umesto da sutira kilavio i uzese mu loptu. Al bas mi je drago sto ga dade na kraju. Lepo je reagovao...
 

 

I to je Donald kapiten uzeo loptu posle faula i dao detetu da šutira. Baš su se potrudili da ha uvedu u utakmicu

https://www.youtube.com/watch?v=X18qX_juEws&feature=youtu.be&t=2151

Link to comment

ovo za radonju sto ste pisali, ja odavno govorim :fantom:
za njega je utakmica protiv arsenala kuci idealna prilika
verujem da ce arsenal dobar deo utakmice drzati posed i pokusavati napadati, a to bi onda njemu trebalo ostviti dosta prostora za pretrcavanja i 1 na 1
ne znam ko je drugi treci arsenalov desni bek, ali sam siguran da je radonja bolji i da ce uci u makar tri stoprocentne sanse :fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...