Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

juju :D Čuvaj živce jebo fudbal

 

Šta te zbunjuje, to što je u hajlatsima Srnić promašio šansu, pa su ti pregorele vijuge

Kažem ti u plivanju nema tih komplikovanih stvari, idu samo pravolinijski tamo i nazad

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

juju :D Čuvaj živce jebo fudbal

 

Šta te zbunjuje, to što je u hajlatsima Srnić promašio šansu, pa su ti pregorele vijuge

Kažem ti u plivanju nema tih komplikovanih stvari, idu samo pravolinijski tamo i nazad

 

Imam zivaca, nemam vremena za gluposti. Na tezu da nas je Srnic uveo u grupe, na koju sam reagovao, si i sam odgovorio znamenitom informacijom koju si podelio sa nama da je fudbal kolektivni sport. Boaci, Kanga, Borjan, Donald i celokupna zadnja linija su daleko veci faktor naseg prolaska u grupe od mucenog Srnica koji je doprineo koliko i Pesic, jednim golom u Krasnodaru ili Radonjic jednim golom u Beogradu protiv istog protivnika. Lazem, doprineo je malo vise, uklizao je u centarsut iz kojeg je Boaci zabio u Pragu.

 

Krace receno, Srnic ne nosi nikakve zasluge zbog kojih zauzima mesto u timu iako ne igra ama bas nista u poslednje vreme. Uzivo izgleda jos gore, bilo mi ga je skoro zao na sta je licio kad sam ga gledao protiv BATE Borisova. Ne moze da probije, ne moze da zadrzi loptu, ne moze da dobije duel, ne zna nista s loptom, u odbrani osim alibi trcanja nicim ne doprinosi, a sada je stvar jos gora jer je iscrpljen zbog stalnog igranja i brzo gubi snagu. Ne razumem tu Milojevicevu fascinaciju Srnicem, decko je prilicno ubedljivo najgori od startera.

Link to comment

:isuse:  Šta ti gledaš, žali bože vremena

 

Rialiti ček za tebe, Srnić je posle Boaćeja najučinkovitiji u napadu u Evropi ove sezone

A to koliko si zalutao u drugom pasusu, kaži nekome da pogleda Keln još jednom i da prebroji koliko je izgubio duela

Edited by levi
Link to comment

:isuse:  Šta ti gledaš, žali bože vremena

 

Rialiti ček za tebe, Srnić je posle Boaćeja najučinkovitiji u napadu u Evropi ove sezone

A to koliko si zalutao u drugom pasusu, kaži nekome da pogleda Keln još jednom i da prebroji koliko je izgubio duela

 

Kao sto rekoh, previse sam vec vremena potrosio na tebe. Preporucio bih i ja tebi plivanje ali se bojim da ces em da potones kao sekira, em ces da zamastis vodu. Ipak se ti drzi foruma i ucinkovitog Srnica.

Link to comment

:D

 

Muda ispaša tupsone

 

Moze, samo da pronadjem lupu. Zaturio sam je negde kad sam poslednji put pokusao da vidim i dokucim tu Srnicevu virtuoznost.

Link to comment

Taman kad igraci pocnu da igraju fudbal, kad nam trener konacno zna sta radi, kad udjemo u grupe posle 10 godina, kad pobedimo nekog u grupama posle ko zna koliko godina, kad pobedimo  nemacki klub u gostima... posle jednog poraza stize rijaliti cek u vidu debilnog saopstenja

 

Neposredan povod ovome je način na koji se i kada Milorad Mažić delegira i zatim sudi utakmice Crvene zvezde. Tako je i u Kruševcu pokazao lošu nameru prema našem klubu, dopuštao grubu igru iako to ne dozvoljava kada sudi evropske utakmice na kojima sa pravom štiti zdravlje igrača, i na kraju dozvolio da se posle očiglednog igranja rukom u poslednjim sekundama nastavi akcija iz koje je Crvena zvezda primila gol.

 

Treba li podsećati na detalje sa nekih ranijih mečeva – sa Partizanom u finalu Kupa (nedosuđen penal posle rvačkog zahvata nad Boaćijem) i Čukaričkim (nedosuđen faul kada je slomljena noga Jovičiću). FK Crvena zvezda zato ne želi da njene utakmice sudi Milorad Mažić" - jasni su crveno-beli.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...