Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tako što je dao gol u Krasnodaru, bez koga bi se tamo završilo 3:0

 

:lolol:

 

Znaci Srnic nas je odveo u grupe jer su pojedini forumasi izmastali alternativnu realnost. Tako nas je u grupe odveo i Pesic jer da nije bilo njega zavrsilo bi se 4:1, Borjan jer da nije bilo njega revans bi se zavrsio 2:2 i tako dalje, i tako dalje. O Boaciju koji je najbolji strelac kvalifikacija da i ne govorim ili o Kangi koji je dao dva bitna gola protiv Sparte i Krasnodara bukvalno ni iz cega.

Link to comment

Na pragu si velikog otkrića da je fudbal kolektivan sport

 

Uveo nas je Milojev sistem, a Srnić je 1 od njegovih najvažnijih delova

Osim toga što je izmislio gol i okrenuo momentum u Krasnodaru kad je preitila katastrofa

Edited by levi
Link to comment

Na pragu si velikog otkrića da je fudbal kolektivan sport

 

 

Znaci slazes se da nije tacno da nas je Srnic doveo do BATE? Lepo od tebe.

 

Ucinak i znacaj Srnica za prolaz kroz kvalifikacije nije ni u prvih pet igraca, po bilo kom osnovu da se gleda. Ako je neki individualni trenutak bio odlucujuci to je Borjanova odbrana dva minuta pre kraja revansa protiv Krasnodara jer da je tada pao gol ne bi bilo vremena da se bilo sta preokrene. To kakvim rezultatom bi se prva utakmica zavrsila da Srnic nije dao gol na 2:0 za Krasnodar je samo glupavo nagadjanje koje nema veze ni sa cim.

Link to comment

Borjanova odbrana bi mnogo vredela da se Krasnodar završio kao Sasuolo.

 

Bolje bi ti išlo plivanje veruj mi, tamo nema mnogo da se promišlja i nagađa

 

Ovaj bold najbolje opisuje gomilu budalastina koje si napisao. Baba, tramvaj, tockovi, kondicionali, da je ovo, da je ono,... Gluposti, tipicne za dunsteraj koji loptu nije video u zivotu.

Link to comment

"Štaviše, Radomir Antić kaže da su mečevi Keln - Zvezda (0:1) i Partizan - Dinamo Kijev (2:3) bili kao - preslikani.

- Rekao bih da sam gledao jednu istu utakmicu. Jeste Zvezda dobila Keln, ali su Nemci imali dominaciju. Možemo da kažemo da su crveno-beli pobedili iz jednog šuta na gol. Identično se dešavalo i u Humskoj, gde je Partizan stao posle 2:0 - ocenio je Antić za Alo."

 

:isuse:

Link to comment

Ovaj bold najbolje opisuje gomilu budalastina koje si napisao. Baba, tramvaj, tockovi, kondicionali, da je ovo, da je ono,... Gluposti, tipicne za dunsteraj koji loptu nije video u zivotu.

 

Ma šta kažeš :D

 

Ja tebi ne znam šta da boldujem, ajde ono da Srnićev učinak u kvalifikacijama nije ni među 5, ako baš moram

Tu bar nema mnogo filozofije, dovoljno je da se pogledaju hajlajtsi

 

Hteo sam da ti preporučim da pogledaš još jednom utakmicu u Kelnu, da vidiš kako igra Srnić na sledećem nivou posle kvalifikacija, ali sad vidim da je to za tebe kriv kurac, Savladaj prvo hajlatse za početak

Link to comment

Utakmice jesu bile slične u tome da su i jedni i drugi očigledno pali u drugom poluvremenu, ali zvezda je bila malo bolja od 'jednog šuta na gol'. Radomir i Antić su se nešto zbunili

Link to comment

Ma šta kažeš :D

 

Ja tebi ne znam šta da boldujem, ajde ono da Srnićev učinak u kvalifikacijama nije ni među 5, ako baš moram

Tu bar nema mnogo filozofije, dovoljno je da se pogledaju hajlajtsi

 

Hteo sam da ti preporučim da pogledaš još jednom utakmicu u Kelnu, da vidiš kako igra Srnić na sledećem nivou posle kvalifikacija, ali sad vidim da je to za tebe kriv kurac, Savladaj prvo hajlatse za početak

 

Vazi, fudbal je kolektivan sport u kojem nas je Srnic odveo u grupe, izgubili bismo 3:0 u Krasnodaru da nije Srnic dao gol na 2:0. Hajde sad, mrsh, nemam danas vremena za retarde.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...