Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema čemu da se nadamo ako zaigraju ping pong i Kahriman. Tri primamo u Beogradu.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

 

-1.

Opraće Miloe onog napirlitanog.  :fantom:

Link to comment

Dobro valjda za toliko zna da ping-pong ne može da igra. Ali Kahriman prima makar jednom pacerski gol. Po poluvremenu.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Stoperi ce biti Le Talek i Savic. Kahriman sigurno brani prvu, za drugu bi trebalo da stigne Borjan. Mada nije Kahri bas toliki pacer. 

 

Sto se dresova tice, jos nisu stigli. Ovo je neka privremena varijanta. A zasto svake godine dresovi kasne to vise niko zivi ne zna :)

Link to comment

[quote name="Dimitrije" post="3941400" timestamp="15

 

Druga stvar koja je pada u oci je teren na stadionu; jednom recju katastrofa. Tamo golman bukvalno gubi tlo pod nogama pri ispucavanju lopte jer ispod njegovih nogu ceo busen se odvaja od tla. Izvodjenje penala moze da se pretvori u lakrdiju jer slicno moze da se desi onome ko puca penal.

 

 

Po izgledu i stanju terena odlično se vide prioriteti uprave. Njih uopšte ne interesuje da obezbede osnovne uslove za igranje profesionalnog fudbala. Sve je ovo jedna velika svinjarija.

Link to comment

Evo ga i Borjan...

 

"Није све повезано са финансијама. Звезда је велики бренд. То је клуб са великом историјом, са сјајним навијачима. Мислим да ће ово помоћи доста и мени у каријери, али и Звезди. Рођен сам у Книну, где је 98 одсто људи навија за Црвену звезду, мени је био сан да дођем овде и то се сад испуњава. Мислим да је ово прави погодак", рекао је Борјан.

 

A pre samo 2 godine...

 

14.11.2015. | 11:40 > 11:47

Šta Borjan, koji je svojevremeno bio dovođen i u vezu sa Crvenom zvezdom, kaže o tome? MONDO ga je pozvao i pitao, evo odgovora:

"Uvek je čast kada postoji interesovanje velikih klubova kao što su Crvena zvezda i Partizan. Ja imam obavezu prema Ludogorecu, ali... Uvek je kod mene postojala želja da igram u Partizanu, još od dečačkih dana kada sam gledao Ivicu Kralja, koji je moj uzor. Iskren da budem voleo bih da jednog dana igram u Partizanu".

Edited by Milosh76
Link to comment

Ne vidim sta je cudno u tome da igracu bude cast da igra za Partizan ili Zvezdu. Cudno mi je da nekom uopste cast da brani za biilo koji od ova dva tima ali, kad vec jeste, onda ne vidim u problem sto ne pravi razliku izmedju ta dva kluba.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...