Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakva lopta Srnica... :Hail:

 

Glupa arena... kako ne znaju da rade prenos to je pakao.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Glupa arena... kako ne znaju da rade prenos to je pakao.

bole oči

 

 

 

a kako si ti ono juče rekao?

Sklanjalica?

Link to comment

pohvale jos jednom za jovicica, dobili smo naseg evertona, tu je terza pogodio. ne izgleda to lose na sredini, jos u perspektivi da radonjic, ako se oporavio od ludila glave, zameni srnica, i bice to sasvim dobro. i naravno da istrpe malog adzu.

Link to comment

Dobra utakmica, bolja igra nego u prosli cetvrtak.Frimpong je tempirana bomba i mora da leti na tribine i iz Zvezde sto hitnije. Kanga odlican, Donald mnogo bolji kad je usao Milijas, a Kanga otisao na krilo. Steta za one 2-3 kontre sto nisu realizovane. Jovicic je instant pojacanje, Pesicu treba vreme da se uigra sa ekipom... Ulazio u sanse, kretao se dobro, steta za promasene sanse, ali je ipak dao gol i to je bitno.

 

U cetvrtak ce biti mnogo tesko, rezultat bez primljenog gola bi bio premija

Edited by Milosh76
Link to comment

pohvale jos jednom za jovicica, dobili smo naseg evertona, tu je terza pogodio. ne izgleda to lose na sredini, jos u perspektivi da radonjic, ako se oporavio od ludila glave, zameni srnica, i bice to sasvim dobro. i naravno da istrpe malog adzu.

+1

 

I ja htedoh da napišem srpski evertonara posle ištvana. Nisam baš lud za takvim igračima, ali biće sigurno sasvim koristan.

 

A palo mi na pamet i koliko me napalo kad sam posle prve le talekove tekme rekao da smo takav profil mogli zabosti i sa našim pasošem, ali opraštam im što ne znaju :fantom:

Link to comment

Pride delujemo dosta spremni i solidno kompaktni. Miloe uspeva dosta brzo da dize formu ekipe, za razliku od grofa kada je to sporo islo.

 

Pada sparta u cetvrtak, stavise mislim da cemo ih izbaciti.

Link to comment

Za one koji bi da idu na utakmicu informacija da se radi Bulevar oslobodjenja i da je aktivna samo jedna traka od Autokomande ka stadionu, sto znaci uzasne guzve i manje mesta za parking.

 

Ono sto je dobro da su bacili neki tucanik i ogradili deo ispred istoka i to izigrava parking. Nema kontrole moze da udje ko god zeli.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...