Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Nautiluse, kakav vam je ovo Kninjanin grobar?

 

Koji? Mora da je iz Oćestova, partizansko selo.

 

Ima ih par, sve čudaci. Onaj Škorić što je igrao za nas, na primjer.

 

Ako mislis na ovog Borjana, ovi su sa Dalmatinskog Kosova. Pravi i pošteni Srbi domaćini, navijaju za pravi klub.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taman da dobijemo "pojacanje" u tzv. marketingu, da i Vesiceva zena ima sa kim da prica..

 

 

Prodaja Manojlovica je ishitrena.

 

Na stranu sto je mogao biti prodat i u avgustu, nakon III ili mozda cak plejofa LE, nego sto je prodajom direktno ostetio Zvezdu i sanse protiv Sparte koje su i tako mizerne.

Edited by Milosh76
Link to comment

Novosti pisu da jurimo Borjana, da je Planic opet u sferi interesovanja i da nudimo novi ugovor Donaldu.

 

Ne bi me cudilo, da ako nas ispali Rodic, da pojurimo Ibanjeza

Link to comment

meni je prodaja ovog golmana - pojacanje pred spartu

 

kahri je bolje resenje

Da je pojacanje, nije, ali mislim da je 1.2 miliona za Manojlovica, posle manje od godinu dana za ovakvu Zvezdu dobar posao, za sve [najrpije za njega]

Link to comment

Meni je odlazak Manojlovica gubitak za tim.  Od svih maldih talentovanih igraca iz omladinske skole, Manojlovic je pored Grujica, najvise pokazao. 

Link to comment

Nije da smo imali neke velike sanse protiv Sparte, ali sada su jos manje. Kahriman je se prosle godine obrukao u duelu sa Ludogorecom, posle cega je i izgubio mesto u prvoj postavi. Bice on dobar za domace livade i ne treba dovoditi drugog, jer za nesto vise treba i neko kvalitetniji, skuplji i ko dolazi na duze, a ne ad hoc resenje. U dvomecu sa Cesima nemamo sta da trazimo, ako do njega i dodje. Oni u prelaznom roku potrose 8 miliona da bi usli u LE i zaradili 15, a mi dajemo prvog golmana za sicu bez da sacekamo bar kraj kvalifikacija. Mozda uz neku ludu srecu i tvrd bunker dodjemo do cetvrtog kola, no to ne menja nista. Tamo su protivnici kao Sparta premija. 

Link to comment

Nije da smo imali neke velike sanse protiv Sparte, ali sada su jos manje. Kahriman je se prosle godine obrukao u duelu sa Ludogorecom, posle cega je i izgubio mesto u prvoj postavi. Bice on dobar za domace livade i ne treba dovoditi drugog, jer za nesto vise treba i neko kvalitetniji, skuplji i ko dolazi na duze, a ne ad hoc resenje. U dvomecu sa Cesima nemamo sta da trazimo, ako do njega i dodje. Oni u prelaznom roku potrose 8 miliona da bi usli u LE i zaradili 15, a mi dajemo prvog golmana za sicu bez da sacekamo bar kraj kvalifikacija. Mozda uz neku ludu srecu i tvrd bunker dodjemo do cetvrtog kola, no to ne menja nista. Tamo su protivnici kao Sparta premija. 

Jos uvek nije sigurno da ce Zvezda da igra sa Spartom.  Pavloadar je tim koji moze da izvuce rezultat u Beogradu koji ga vodi u naredno kolo.  Zvezdine igra u Pavlodaru kao i protiv malteskog tima ne uliva poverenje da sa sigurnoscu moze da se tvrdi da ce eliminisati Pavlodar. 

Link to comment

I ne tvrdim, napisam sam "ako do njega i dodje" :D . Navijaci ekipe koja od maltezana primi tri komada morali bi da strepe za prolaz od svih prvoligasa evrope, a i od mnogih ekipa iz nizih rangova. 

Link to comment

Nisam pobednik; moja tazbina je za Slaviju i Bohemijanse.  Inace, posto sam u Pragu do sredine avgusta mogu da odem na utakmicu, mada sumnjam da cu ikada vise da idem na stadion da gledam Zvezdu.  Isuvise bolno i frustrirajuce iskustvo.  S druge strane, moje predvidjanje je da ce u revansu u Beogradu Zvezda i Irtis odigrati 2-2 i tako ce Irtis na tehnikalije igrati protiv Sparte.

 

Avangarda, tazbinska reakcija.

Link to comment

Balerina pise da su i braca Ilic prodati za 5 miliona ukupno i da ostaju dok mladji ne napuni 18 godina, do 2019.

Ne bi me cudilo da debil proda Boacija do kraja avgusta

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...