Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Жреб у коме је Димитрије победник без обзира шта да се деси. Ја мислим пролазимо.

Nisam pobednik; moja tazbina je za Slaviju i Bohemijanse.  Inace, posto sam u Pragu do sredine avgusta mogu da odem na utakmicu, mada sumnjam da cu ikada vise da idem na stadion da gledam Zvezdu.  Isuvise bolno i frustrirajuce iskustvo.  S druge strane, moje predvidjanje je da ce u revansu u Beogradu Zvezda i Irtis odigrati 2-2 i tako ce Irtis na tehnikalije igrati protiv Sparte.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisam pobednik; moja tazbina je za Slaviju i Bohemijanse. Inace, posto sam u Pragu do sredine avgusta mogu da odem na utakmicu, mada sumnjam da cu ikada vise da idem na stadion da gledam Zvezdu. Isuvise bolno i frustrirajuce iskustvo. S druge strane, moje predvidjanje je da ce u revansu u Beogradu Zvezda i Irtis odigrati 2-2 i tako ce Irtis na tehnikalije igrati protiv Sparte.

Добро је да нису за Дуклу.[emoji6]Ја некако мислим да имамо шансе. Потпуно ирационалан осећај. Казастанци пију петарду.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Добро је да нису за Дуклу.[emoji6]Ја некако мислим да имамо шансе. Потпуно ирационалан осећај. Казастанци пију петарду.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gde za Duklu, Crni Vasicu.  To bi bilo kao navijanje za Partizan (vojni klub) ili ulazak u Partiju, a moja cela tazbina je bila disidentska i emigrirala iz zemlje jos u vreme CSSR.  Nema tog Masopusta, Adameca i inog fudbalskog boga koji bi ceske disidente privoleo da navijaju za Duklu.

Link to comment

Gde za Duklu, Crni Vasicu. To bi bilo kao navijanje za Partizan (vojni klub) ili ulazak u Partiju, a moja cela tazbina je bila disidentska i emigrirala iz zemlje jos u vreme CSSR. Nema tog Masopusta, Adameca i inog fudbalskog boga koji bi ceske disidente privoleo da navijaju za Duklu.

Па то и кажем.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Balerina iz mozzarta tera rikardinja. Kaze, ako ne uradi nesto u prvih 20 min revansa, nema sta da trazi u zvezdi. A sutra ce verovatno da napise kako smo u dugovima do guse jer jer se olako otpisuju igraci...

Link to comment

- Ruka je sama poletela. Neobjašnjivo, ali je tako. Lopta je nezgodno odskočila na veštaku, preskočila me i išla prema protivničkom igraču. Kako je ruka otišla uvis, nažalaost ne mogu da objasnim. Krivo mi samo zato što smo i ekipa i ja odigrali dobru takmičarsku utakmicu, taktički kvalitetnu i imali pobedu u džepu - kaže Anđelković.

 

Eto... nije Andjelko kriv, njegova ruka je sama odlucila da dodirne loptu, spontano

Link to comment

Filip Manojlović je novi golman španskog Hetafea. Odmah nakon utakmice sa Irtišom uprava novopečenog člana španske Primere i čelnici crveno-belih dogovorili su transfer supertalentovanog čuvara mreže, a kako saznaje MOZZART Sport srpskom vicešampionu će na osnovu obeštećenja pripasti 1.200.000 evra, plus 20 posto od naredne prodaje.

Mladi golman će potpisati četvorogodišnji ugovor i zadužiti opremu ekipe sa stadiona Alfonso Perez.

http://www.mozzartsport.com/vesti/manojlovic-prodat-zvezdi-1-200-000-i-procenti/172776

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...