Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

pa dok je suma imao snage da vrsi pritisak, kolko tolko smo kontrolisali tok utakmice. sad sto nije zabo, jebiga, niko ne kaze da je savrseno odigrao, ali je svakako bio daleko korisniji od jankare.

ne kapiram cemu ovo idiotsko izvestavanje neovisnih medija.

Link to comment

Ja bih tamo obojicu počeo sa klupe. Ako je Ožegović spreman, on treba da igra jer je najviše komplementaran Tavambi. Ivanović treba da dobije prednost u odnosu na Jankaru, kapiram da nema šta da se čeka.

Link to comment

Moguće da će teča malo više rizikovati tamo i početi kao u Sehešfehervarutm sa dva isturena napadača i Sumom.

Stojke - Miletić - Ostojić - Miletić - Vulićević - Radin - Everton - Janković - Suma - Đurđević - Tavamba... ovde upada Urošević umesto Miletića, Pantara i Zdjelar umesto Radina i Evertona, Ožegović umesto Đuke.

Ofanziva.

Link to comment

lol koja dva isturena sve je to ista 4-2-3-1 formacija koje se teca drzi kao pijan plota :happy:

- u toj formaciji bi tawamba igrao poluspica/playmakera kao i u madjarskoj, padavicar i suma bi glumili krila, a onda se postavlja pitanje gde je tu bambi najbolji izvodjac prekida...

Link to comment

Možemo mi tu formaciju da zovemo kako god hoćemo (na UEFA LE se vodi kao 4-4-2), ali na toj tekmi smo videli najofanzivniji Partizan. Imali smo veći posed, 18 šuteva na gol što je skoro duplo više od našeg proseka u LE. I juče smo imali 9 šuteva.

Uostalom, isplatilo se.

Zaboravih Bambija. Ništa, onda umesto Jankare.

Link to comment

Iskreno, Plzen nista posebno, makar su takav utisak ostavili, a i dosta su srecno i rekao bih nezasluzeno dosli do 1-1.  Ne znam zasto se Suma pljuje, (stranac uzima leba nasoj deci prica?)ali deluje dosta bolje nego u jesenjem delu, doduse samo je jednu zvanicnu odigrao, i to na drugoj poziciji. Onu sansu kad mu je golman nogom odbranio, vec sam video loptu u golu. Celavi Miletic doktorski odigrao.

Link to comment

sumu pljuju jer košta mnogo para, a ne rešava mečeve. ne verujem da je iko nezadovoljan njegovom igrom u polju, možda da je samo malo efikasniji, po mogućstvu u bitnim mečevima, i ne bi smeo niko da pisne. ja se ne slažem sa tim pljuvanjem, ali mogu da razumem... donekle. na mnogo većoj skali, to je kao kad bi neymar, posle dvesta miliona plaćenih za njega, igrao samo solidno i mašio izgledne šanse. ne, mora da bude najbolji i da trpa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...