Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

Inace odlicna atmosfera na stadionu, navijanje, neizvesnost, bez ruznih scena i incidenata, prvi put da cujem pljesak veceg dela publike za gostujuci tim, bas mi bilo

lepo i drago, kao da sam negde u zapadnoj Evropi...

 

Evo 90min posle tekme - zadovoljan sam....  ok igra, zalaganje, timska igra pa i rezultat... mislim da je Viktorija dosta bolji tim od ovoga sto je veceras pokazala... premalo su koristili veznjake, a Partizan je takticki dosta dobro odigrao... inace znao sam da, iako je crkao, nije trebalo da menja Madjionicara... 

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

1 minute ago, mozzer said:

Inace odlicna atmosfera ()na stadionu, navijanje, neizvesnost, bez ruznih scena i incidenata, prvi put da cujem pljesak veceg dela publike za gostujuci tim, bas mi bilo

lepo i drago, kao da sam negde u zapadnoj Evropi...

 

Evo 90min posle tekme - zadovoljan sam....  ok igra, zalaganje, timska igra pa i rezultat... mislim da je Viktorija dosta bolji tim od ovoga sto je veceras pokazala... premalo su koristili veznjake, a Partizan je takticki dosta dobro odigrao... inace znao sam da, iako je crkao, nije trebalo da menja Madjionicara... 

e ovo mi je drago.tako mi je delovalo i preko tv-a .jebiga ipak sam morao u kafanče da gledam

videlo se i da su prolazi slobodni.eto bar 1 +

Link to comment
On 2/12/2018 at 5:16 PM, El Patron said:

Stavio ga je Olimpijakosu, Videotonu, Dinamu, Skenderbegu, YB... Najmanje jedan ocekujem i u mrezi Viktorije u cetvrtak  od Gospodina.

 

 

tavamba_0.jpg

 

Ali Gospodin nastavlja da reseta, sigurno jedan od najpotcenjenijih igraca Partizana

Link to comment

Steta jebiga... dobro smo odigrali, nije to bila neka epska igra, ali od ovog tima partizana i vise nego dovoljno u vecem delu utakmice. Cesi potpuno bezopasni i inferiorni do naseg gola, a onda je neko naredio povlacenje. Teca ili sami igraci jebem li ga, ali tad sam znao da ce nam ga munuti. Glup gol iz opsajda,  stojke brani stativu od lika koji je maltene u gol autu, ali iskreno poslednjih 20 minuta se igralo na nasoj polovini, loptu nismo mogli da iznesemo. Cini se i da su nam igraci pocrkali u tim trenucima, i da je zbog toga sasvim solidna igra pukla. Sto se izmena tice, ja bi umesto  jankovica gurnuo jovanovica i hrabro ih napao za jos koji gol, ali jebiga  teca je pokusao da sacuva rezultat i nije uspeo. 

 

Mislim da nam ni ta pobeda od 1:0 ne bi preterano znacila u smislu plasmana dalje. Mozda je i dobro sto nemamo prostora da kalkulisemo tamo, jer kad god smo kalkulisali obicno smo dobili preko ustiju. 

Link to comment

meni pantara ponajbolji večeras. ozbiljnu snagu ćemo imati u čehoslovačkoj ako zaigraju on i zdjelar. mitrović je svakako moron večeri zbog oba kartona, mada nije imao preteranih kikseva, fino se hrvao sa ovim međedima. urošević solidan, ima mesa kod njega. napad nam je dobro izgledao pogotovu kad smo uspevali da razmenimo par pasova u trouglu suma, banbi, janković/pantić. ivanović za ovo kratko što je bio imao dobru asistenciju, možda bi ranija zamena njega i jankovića dovela do slabije inicijative, l to nikad nećemo saznati jer je to teča, uz standardni fail oko zamene igrača dobro je to pripremio.

 

generalno nam fali koncentracije u igri. al one sitne, koja se ne uči već usađuje. ko što teča viče opaaaaa opaaaa, sećam se da je najčešće lotarovo dobacivanje iz auta bilo koncentracioooon

 

55% oni 45% mi

 

 

 

 

 

 

poserem se u usta i strajiniću i katićki. straja prvo što je reko kad je suma bio u nekoj poluakciji 3-4. min govori nešto u stilu "ne znam dal sam vam rekao do sad al on je plaćen 1.6 mil € i čudi se aplauzu kada ga je menjao ivanović, a dragani drugo pitanje "suma nije bio odličan". moroni.

 

sad razumem gojka što se navadio na vinjak

Link to comment

Imamo mi tu još mnogo grešaka koje nemaju mnogo veze sa Đukićem i koje su u genetskom kodu naših fudbalera, naročito ovih mlađih iz naše fudbalske škole, a to je da kada dodaju loptu ostanu ukopani u mestu. Proslede Tavambi i kao da su se rešili brige s ramena, te pogledom prate šta će ovaj da uradi. Nigde kretnje, nigde otvaranja, neki trougao, dupli pas, prilika za utrčavanje u prazan prostor... ništa.

Pantara nije loše odigrao, ali posle dodavanja lopte saigraču kao da ga ta akcija ga više ne zanima. Janković je bio solidan i previše vezan za aut liniju. U drugom je više igrao pozadi, bio je već posle sat vremena vidno umoran. Mnogo bi značilo Tavambi, Sumi i Bambiju da se ova dvojica značajnije uključe u igru, da imaju više poseda lopte u nogama.

Urošević je odlično pojačanje, ima tu štofa. Odbrana bila skroz OK, Jevtara pokidao.

Fali nam Oumaru.

Idemo dalje.

Link to comment

pantić je po postavci zadnji veznitm on kad preda loptu, prva stvar treba da mu bude neko postavljanje u blok, i grneralno da drži pod kontrolom našu odbranu, da nema prevelikih rupa do naše cb-linije. ja sam to njegovo ponašanje registrovao u odbrani gde treba da kida, i da je non stop na njihovim igračima.

al jbg da i to igra zvao bi se danilo, al prezivao luiz da silva

 

 

svetozar je ušao posle crvenog, deluje da da je on prva sledeća tečina opcija. 

 

u viktorijitm nam treba 1 mire radović. ja tipujem na banbija

:fantom:

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
15 minutes ago, ToniAdams said:

kaze blic da je jankara malo podbacio a suma puno

 

Budale.

Vidim da je krenula mantra po medijima kako je zapravo super sto je zavrsilo 1:1 umesto 1:0, jer mi i ne znamo da odigramo u revansu posle pobede kod kuce.

Link to comment

Jankara je bio nas najslabiji igrac juce. Poslednjih 20-30min potpuno bez snage dosta je iritirao. Suma uopste nije lose odigrao. 

 

Inace jos jednom da pohvalim organizaciju utakmice - bez ijednog incidenta, poruke UEFA preko razglasa, pa na ceskom za gostujuce navijace, pa razmena navijanja sa gostujucim navijacima, bez ikakve negativne agresivnosti... na Severu su bili Zabranjeni/ Juzni Front/ Vandali, navijali za sebe sa bubnjevima, potpuno ok je bilo.... Sve moze kad se hoce, hvala UEFA

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...