Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

https://www.youtube.com/watch?v=Ny5r3oMsKaw

 

Steta za ovu zadnju sansu, stvarno lepa akcija. Djurdjevic bi mogao da se zapita zasto je Tavamba posle 3 velika promasaja dobio aplauze, a on zvizduke.

 

 

Komentarišem kao i sve do sada: više volim igrača koji daje golove kad treba, makar i sa njima imali probleme, nego igrače sa kojima nema nikakvih postova, nikakvog Instagrama, a koji nikada ne daju golove kada treba. On je emotivan, ali na kraju uvek uradi ono što treba. I kao takav je neprocenjiv. A to sa upravom, to je manje više priča oko plate, oko toga su se preganjali ceo dan juče i dogovorili se juče, on će igrati kvalifikacije do kraja, to je dogovoreno i tu nikakvog problema nema. Što se tiče smradova koji su ga pljuvali, vređali, pretili mu na Instagramu, ta peta internet kolona kvazinavijača Partizana koja je uvek protiv onoga što je za Partizan dobro, mislim da je današnje skandiranje Leonardu na početku utakmice pokazalo da su oni prosto jedna plaćenička banda koja ne predstavlja nikoga osim onih koji im plaćaju sendviče da pljuju po Partizanu. Juče su pljuvali Leonarda, danas Đurđevića, Kosovića, Tavambu, sutra će opet Leonarda, ali važno je da nekoga pljuju uvek, samo što se danas pokazalo da oni ne predstavljaju nikoga i to je po meni glavna dobit današnjeg dana. A Leo će da galami, na kraju će uraditi sve što treba i idemo dalje.

 

Pantic  :Hail:  :lol:

Link to comment

Kažu da je Jug juče utišavao skandiranje Leonardu koje je počelo sa istoka, tako da ko je imao ikakvu sumnju sad je sve jasno.

Link to comment

Kažu da je Jug juče utišavao skandiranje Leonardu koje je počelo sa istoka, tako da ko je imao ikakvu sumnju sad je sve jasno.

ne veruj svemu što pročitš na portlima
Link to comment

Nisam bio na utakmici, ali mislim da je to istina. Cuo sam od nekoliko ljudi da su ovi sa juga nesto kenjali, cigan iz brazila oce pare itd...

Link to comment

Nisam bio na utakmici, ali mislim da je to istina. Cuo sam od nekoliko ljudi da su ovi sa juga nesto kenjali, cigan iz brazila oce pare itd...

 

da priča je šta koji kurac hoćete njemu da pevate kad je on cigan koji ucenjuje klub, treba iliću da se peva a ne njemu itd itd

 

nisam bio na tekmi ali preko tv-a se jasno čuje kad je neko skandiranje sa juga a neko nije, ovo nije bilo i jug nije prihvatio, tj prihvatio je deo ljudi po priču pa su utišani

Edited by theanswer
Link to comment

ko je rekao da je suma zamena za lea? leo mora da ostane a suma mora jos dodatno do pojaca partizan jer od tri musketara nema koristi (jankovic,kosovic, mihajlovic).

ah, to si mislio, živiš u iluzijitm  ^_^  da bi uprava skupo platila igrača koji bi igrao umesto koga?

- jankare koga su otkupili od ciganijakosa pre 6 meseci i koga će gurati kako bi imali koga da prodaju na zimu ili narednog leta

- nece koga žele da reanimiraju i takođe prodaju

- how yes no, suma je zamena za lea tj zamena za njegov učinak u premijer kokeza ligi, neko ko će na svojim leđima nositi celu ekipu i tako sakriti bolnu prosečnost svojih kolega iz veze i napada....

- na kraju će zamena za lea biti pantić, za đurđevića jovanović, s tim što tu očekujem da ipak dovedu i nekog napadača alibi pojačanje...

Link to comment

vratimo se na vedrije teme

:)

Moguci protivnici Partizana u 3. kolu kval. za LS:

 

Olimpijakos

Salcburg

Karabak

Seltik

Kopenhagen

Ludogorec

BATE

Legija

APOEL

Maribor

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...