Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Šta je na ovom videu rtsa, ne mogu da pustim sa telefona?

za najzanimljivije momente sa utakmice odabrali su gol yb-a, jednu šansu i umalo auto gol jeftovića. i to je to što se tiče njih.

 

sa pravom se sere po njima, ali ništa bolje nisu ni ostale sportske redakcije. ali kad se posle pobede u gostima 0:4 spominje golman kao heroj ovo nije ništa neobično

Link to comment

Meni je Solomon delovao dosta divlje, cini mi se da nije problem u neadaptiranosti na tim koliko u tankoj tehnici. Bezi mu lopta kod prijema, ne kontrolise je najbolje, kriticni pasovi... Al je na fizikalije i volju bio bolji od Ozegovica, istina.

 

Fali ovde ponajvise par Evertonu. Nekako mi je utisak da bi sa pristojnim pivotom, koji ume da kontrolise prostor ispred odbrane i drzi poziciju, pokidao. On je igrac koji prsti od energije, ovako primoran da stalno bude prisutan u tom medjuprostoru je kao na lancu. Raca Petrovic bi mu legao kao so na kuvano jajce. Jevtovic je uzasan, ubedljivo najlosiji sinoc.

Link to comment

pa tu je radin, al smo onda deficitarni™ u skoku

voleo bih da čujem šta im je đuka rekao u poluvremenu. to je igra koju bih voleo da vidim od partizana, nisam stekao utisak da smo po pitanju kondicije bili inferiorni, do samog kraja smo napadali i igrali na njihovoj polovini

 

tawamba je odigrao lavovski, ozbiljne je batine primio, ali i dao. on i #51 nisu još uvek usklađeni, da je ovaj bio koncentrisaniji na utakmicu, a ne na padanje možda bi bio korisniji, a time i tawambi malo olakšao posao. iako je bogoljub gotivac mislim da su on i tawamba slabija kombinacija za napad

 

sa sumom će to da bude bombonica

Ok , simpatican momak i fino ga krenulo od pocetka sezona ... ali realno sinoc je bio ocajan u svim segmentima igre

Link to comment

Baš me zanima gde će to Suma da se vrati.

 

Bambi i Mesi sigurno igraju, a žrtvovati sidraša da bi onaj kepec pimplovao je suludo.

 

Tako smo za dve milke dobili rezervu Bambiju, jaki smo kao zemlja

Link to comment

Gladao sam samo prvo poluvrijeme i sad mi je zao jer me zanima kakva se to transformacija desila da je Partizan u drugom bio bolji. Bek Miletic i Jevtovic su bili ocajni u prvom. Ozegovic beskorisan i jucer i generalno kao pojacanje.

Link to comment

Baš me zanima gde će to Suma da se vrati.

 

Bambi i Mesi sigurno igraju, a žrtvovati sidraša da bi onaj kepec pimplovao je suludo.

 

Tako smo za dve milke dobili rezervu Bambiju, jaki smo kao zemlja

+1

 

Jedino da Tavambu isturi umjesto Ozegovica, a da onda Suma upadne.

Link to comment

+100

 

stojketu duplirati platu i dužinu ugovora

ćelavi miletić se zacementirao

ostojić popio batina kao nikad

evertonu falio gol kao ciganima za legendu kluba. šteta što je otišla daleko od gola

umesto jevtovića ja bi radina, pa kom opanci, tom i džeri

tawamba je bio preopterećen zadacima, nije mogao biti svoj, utopio je svoju korisnost na terenu u tim sve da bi

ožegović nešto igrao. al kad je đuka video da je ovaj padavičar ušao

solomon, po meni ogroooman potencijal za pfc. ima talenat samo da se uklopi u ekipu, stavljaćate ga na avatar

+1.000

 

Odavno nisam video ekipu koja nas toliko tuche. Onaj kosati sa brojem 43 je kralj mesara.

Jos jednom pohvala za celu ekipu za igru, u drugom poluvremenu pogotovo. Jankovicu cestitke za gol jos jednom. :)

#51 mora da prestane da bude padavicar I da se fokusira na igru, odnosno gol. Ja bih njega vec sada ostavio na klupi I ubacio jovanovica odnosno solomona. Meni bi #51 bio tek treca opcija. Osim vristanja preko interneta oko njega na terenu nula. Mada ce se on tvrdoglavo gurati u prvih 11, nazalost.

Radin mora pre raspalog jevtovica, jebo skok igru, sa njim u timu igramo sa desetoricom. Everton I Radin, to je kombinacija do zime.

Celavi Miletic kao sto rekoh Japp Stam.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Gladao sam samo prvo poluvrijeme i sad mi je zao jer me zanima kakva se to transformacija desila da je Partizan u drugom bio bolji. Bek Miletic i Jevtovic su bili ocajni u prvom. Ozegovic beskorisan i jucer i generalno kao pojacanje.

pojačali smo ritam, linije su se približile dublje ka njihovom golu. tako sam ja video drugo poluvreme. naravno uz hrabriji pristup svih na terenu

 

cg mesi, bambi i mađioničar će šerovati minutažu

Link to comment

Meni je Solomon delovao dosta divlje, cini mi se da nije problem u neadaptiranosti na tim koliko u tankoj tehnici. Bezi mu lopta kod prijema, ne kontrolise je najbolje, kriticni pasovi... Al je na fizikalije i volju bio bolji od Ozegovica, istina.

 

Fali ovde ponajvise par Evertonu. Nekako mi je utisak da bi sa pristojnim pivotom, koji ume da kontrolise prostor ispred odbrane i drzi poziciju, pokidao. On je igrac koji prsti od energije, ovako primoran da stalno bude prisutan u tom medjuprostoru je kao na lancu. Raca Petrovic bi mu legao kao so na kuvano jajce. Jevtovic je uzasan, ubedljivo najlosiji sinoc.

 

Eh, i meni se to cini kod Solomona, ali sve se nadam da je Ivica video neku tehniku (pricao i da ce da ga proda za minimum 5 milki kad dodje vreme) pa sam mu juce otpisao na nedostatak tekmi. Ozegovic je za samaranje, te glupave navikle iz JSL mora odmah da zaboravi. Juce je sudiji posle nekog nesviranog faula psovao sve zivo i mrtvo citav minut, za onaj zuti sta tek reci...

 

Fino si primetio i nesrecnoj Jevtaru, kukali smo ovde do kraja prelaznog roka za jos jednim kvalitetnim dmf-ovom. Svaki bolji tim ce tu da nas busi, kao i preko nesrecnog Miletica na levoj strani.

 

Baš me zanima gde će to Suma da se vrati.

 

Bambi i Mesi sigurno igraju, a žrtvovati sidraša da bi onaj kepec pimplovao je suludo.

 

Tako smo za dve milke dobili rezervu Bambiju, jaki smo kao zemlja

 

Mozda proba Djukic da upari Tavambu i Sumu.

 

edit: Middle brzi.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Kosovic je za Jevtovica Niki Bat licno

ahahah

:Hail:

 

antonovu treba vreme da se uigra, idealna prilika je protiv nišlija. juče bi bilo suviše rizično, čak iako je čupavi taj koga bi menjao

jbg. nije antonov roberto karlos

Link to comment

Sto ne igra Antonov? Kosovic je za Jevtovica Niki Bat licno. Ali se povrijedio jbg na duze.

 

A iskreirao bi Kosovara nesto juce, ali bi ga crnci juce prolazili gore nego ovog balvana. Obojica su za :frust:, svaki na svoj nacin.

 

Ajde i malo da pohvalim Djukica. Video se pecat trenera na poluvremenu, istrcala je sasvim druga ekipa, disciplinovana i spremna na tucu i trku. Videli smo jos u prvom da su Jangeri takticki tanki, sve sada lepo notirati i spremiti igru za pobedu u revansu.

 

Dopao mi se brz teren, kamo srece da se nase primabalerine nateraju da igraju na takvom stalno.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Je l se mileta ono bese u drugom  besno okrenuo ka sudiji da mu jebe familiju, dok akcija jos traje i pustio igraca da udje u kazneni? Jevtovic je kardinalan. Jebes skok igru, kad on nikad ne isprati igraca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...