Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Meni je i Everton bio odlican , mozda i najbolja njegova partija u nasem dresu ...

 

+1 bravo za evertona. fantastičan.  :Hail:

 

pohvale velike i za jankovića,  :sleep:

 

tawamba odigrao najslabije do sada, ali nema veze. biće tawi ok već na sledećoj.

 

stojković refleksi kao panter.  :Hail:

 

ćelavi miletić - rekoh ja, srpski jap stam :Hail:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Dva puta tucemo Albanče, pobedimo mlade decake kuci i to ce biti dovoljno za drugo evropsko proleče.

 

+1

 

Svaki bod protiv Dinama je cist bonus. Imperativ je da tucemo Djuradja oba puta u dvomecu a ukoliko Decaci kiksnu utoliko bolje onda nam cak ni pobeda protiv njih u predzadnjem kolu ne bude pod moranje ali kako igra Djuka cenim da ce svakako da juri pobedu sto je zaista divna promena.

EDIT: da je bio Suma dali bi jos jedan sigurno.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Sada imamo tri razlicita napadaca ali se plasim da ni jedan nije golgeter, odnosno da ima osecaj da se nadje na pravom mestu i jednostavno umuva nekako loptu u gol u nekoj sansi ( Kleu je bila dovoljna i polusansa).... Najblizi tome je mali Djole ali on je koleteralna steta nakon isiljenog dovodjenja Ozegovica...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Utisci od sinoć...

 

Nerešeno puna kapa. Jang bojs bolja ekipa nego što sam zamišljao. Razvalili su nas u prvom, na poluvremenu sam mislio da će da nas napune do vrha. 

 

Stojke car. Milojevo mišljenje o njegovom doprinosu plasiranju Partizana u Ligu Evrope nije daleko od istine. 

 

Everton odličan, uz Stojketa izgrač utakmice. 

 

Padavičar Ožegović baš iritira sa svojim glumatanjem i lažnim bolnim facama koje pritom pravi. 

 

Teofil gotivac,kako reče kums. 

 

Mislim da nećemo proći grupu, tj prezimiti u Evropi. 

Edited by Willow
Link to comment

Eto. :)

 

Taman da se lepo svi skupimo. Pronađi neku solidnu kafanu.

 

+100

 

stojketu duplirati platu i dužinu ugovora

ćelavi miletić se zacementirao

ostojić popio batina kao nikad

evertonu falio gol kao ciganima za legendu kluba. šteta što je otišla daleko od gola

umesto jevtovića ja bi radina, pa kom opanci, tom i džeri

tawamba je bio preopterećen zadacima, nije mogao biti svoj, utopio je svoju korisnost na terenu u tim sve da bi 

ožegović nešto igrao. al kad je đuka video da je ovaj padavičar ušao 

solomon, po meni ogroooman potencijal za pfc. ima talenat samo da se uklopi u ekipu, stavljaćate ga na avatar

Link to comment

pa tu je radin, al smo onda deficitarni™ u skoku

voleo bih da čujem šta im je đuka rekao u poluvremenu. to je igra koju bih voleo da vidim od partizana, nisam stekao utisak da smo po pitanju kondicije bili inferiorni, do samog kraja smo napadali i igrali na njihovoj polovini

 

tawamba je odigrao lavovski, ozbiljne je batine primio, ali i dao. on i #51 nisu još uvek usklađeni, da je ovaj bio koncentrisaniji na utakmicu, a ne na padanje možda bi bio korisniji, a time i tawambi malo olakšao posao. iako je bogoljub gotivac mislim da su on i tawamba slabija kombinacija za napad

 

sa sumom će to da bude bombonica

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...