Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

22 minutes ago, James Marshall said:

Je li ne postoji ograničenje broja trenera po jednoj sezoni?

 Postoji ograničenje za trenera, da isti ne može da vodi 3 kluba u istoj sezoni. Da li je ograničeno samo na lige (npr. Superliga ili samo Prva liga) ili ukupno u takmičenjima pod FSS...nisam siguran.

Link to comment

Lalatko ne vodi ekipu protiv nas, kaznjen 100000 din i zabranom vodjenja jedne utakmice zbog ranijih izgreda, Vojvodina novcano zbog saopstenja protiv nas, a mi novcano sa 50000 din valjda zbog upada Propadala u sudijsku svlacionicu. Pravda za Lalatka i Propadala

Link to comment

To znači da je Spale odustao od Evrope, i da će raditi na Vošinu vodenicu.

Mi u doigravanju nemamo saveznika. Krusevac je kao trebao da bude lako preskočena stanica, ali uzalud uveravanja Čarapana. Omlatili nas lagano, uz katastofalnu postavku na terenu, a i skandaloznu igru Bulatovica koji vise nema sta da traži na Čairu.

Sve ide na to da je povratak Đumijev izvestan. Ako postoji imalo pameti kod Ajatole.

 

Link to comment
21 minutes ago, Real sa Nišave said:

To znači da je Spale odustao od Evrope, i da će raditi na Vošinu vodenicu.

Mi u doigravanju nemamo saveznika. Krusevac je kao trebao da bude lako preskočena stanica, ali uzalud uveravanja Čarapana. Omlatili nas lagano, uz katastofalnu postavku na terenu, a i skandaloznu igru Bulatovica koji vise nema sta da traži na Čairu.

Sve ide na to da je povratak Đumijev izvestan. Ako postoji imalo pameti kod Ajatole.

 

Ne znam zašto olako otpisuješ Čarapane i Spaleta ? To što nas Čarapani omlatili, ništa strašno, uvek su oni se nešto kurobecali u regularnom delu, a kad najviše treba tu smo mi tate. Ukratko rečeno....ako si sejao vetar - žnjećeš buru. AKo si bio dobar domaćin, očekuj da budeš dobro ugošćen.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...