Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

3 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Dobro levo bekce stvarno... Bolji i od ovog sto su ga sad doveli iz Spartaka a i od Andjelkovica, ne znam sto nikad nije dobio sansu.. vrv bi bio nama najbolji lb kad bi dosao..

Brz, prodoran, dribla, dodaje... Prosao omladinske selekcije,22 godine. Prosao decje bolesti i samo se ceka da eksplodira...

Obzirom da je dosao iz Spartaka verovatno ce da ga uzmu nazad. Em dobili dobre pare za Hajdina em nece da osete njegov odlazak...

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

55 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Dobro levo bekce stvarno... Bolji i od ovog sto su ga sad doveli iz Spartaka a i od Andjelkovica, ne znam sto nikad nije dobio sansu.. vrv bi bio nama najbolji lb kad bi dosao..

Ali...jbg...vidiš ko mu je menadžer. Treba se odreši kesa, koliko piše na tm....a to će teško da bude.

Link to comment
45 minutes ago, Legenda said:

Ali...jbg...vidiš ko mu je menadžer. Treba se odreši kesa, koliko piše na tm....a to će teško da bude.

I Golubovic je njegov pa je kod nas. Kad ga pomenu steta sto se povredio mogao je lako da izraste u nosioca vec u ovoj godini.

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

I Golubovic je njegov pa je kod nas. Kad ga pomenu steta sto se povredio mogao je lako da izraste u nosioca vec u ovoj godini.

Šta da radimo.....???....trebamo ipat biti skromni i zadovoljiti se trećom pozicijom. Mada....9 bodova i nije neka prednost, pogotovu što se "dele" osvojeni bodovi.

Link to comment
Od četvorice koji su došli, Lukas (RIČMOND, ako sam dobro čuo prezime, a možda nisam) je pokazao da zna... za Bađija i ovu drugu dvojicu se ne priča ništa za sada. Ovaj igra desno krilo, brz kao munja. Dva dana idem i gledam ga... nešto pokazao od tehnike, ima veliku brzinu... za moje skromno fudbalsko znanje... neje loš... 
Jel brz ko Bina što je bio il pobrz.[emoji2]
Bina imao jednu fintu, će nauči i ovaj do tolko....

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Mozda neka prijateljska pre polaska na pripreme, ili tako nesto? Pricalo se o mecu sa Vranjancima... 

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
23 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Mozda neka prijateljska pre polaska na pripreme, ili tako nesto? Pricalo se o mecu sa Vranjancima... 

 

Možda nešto na dva golića,međusobno....subota...11,00...

Link to comment

Kako saznajemo, on je sada na probi u Turskoj sa ekipom Mariupolja gde se ta ekipa nalazi na pripremama, ekipom koja je trenutno sedmoplasirana ekipa ukrajinskog prvenstva.

Dogovorio je sve njegov menadžer Zoran Stojadinović sa tim timom, ukoliko se ovaj levi bek pokaže u narednom periodu, ostaće u tom klubu i potpisati ugovor.

 

Evo za Mareta povodom Stefana Milosevica:)

Link to comment
1 hour ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Kako saznajemo, on je sada na probi u Turskoj sa ekipom Mariupolja gde se ta ekipa nalazi na pripremama, ekipom koja je trenutno sedmoplasirana ekipa ukrajinskog prvenstva.

Dogovorio je sve njegov menadžer Zoran Stojadinović sa tim timom, ukoliko se ovaj levi bek pokaže u narednom periodu, ostaće u tom klubu i potpisati ugovor.

 

Evo za Mareta povodom Stefana Milosevica:)

I sto mu tamo bolje nego kod nas??? Sedmoplasirana ekipa u ukrajinskom prvenstvu...  Nikad mi nece biti jasno zasto svi po svaku cenu zele da odu odavde pa makar i u Kirgistan?

Link to comment
4 hours ago, MaErAkLoIJA said:

I sto mu tamo bolje nego kod nas??? Sedmoplasirana ekipa u ukrajinskom prvenstvu...  Nikad mi nece biti jasno zasto svi po svaku cenu zele da odu odavde pa makar i u Kirgistan?

To ti samo govori koliko je nama propao fudbal.

Link to comment
1 hour ago, fetboj said:

To ti samo govori koliko je nama propao fudbal.

Ali pazi, decko osvojio zlato sa mladima, dolazi iz Zvezde i ovi ga probaju. Mozda mu je menager zacepio platu ???

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...