Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Ако смо стварно, тренера без дана тренирања сениорске екипе, изабрали пре Милоша Веселиновића онда јбг...

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/53152/jevic-hvala-toncevu

 

kuknjava bese:

 

- nemamo nijednu reklamu  na stadion - eno gomila

- nemamo nijednog sponzora - eno pun kufer

- sudije uvek sviraju protiv nas - nema vise

- nemamo pare za struju, ne igraju se nocne utakmice, samo nocne igramo

i ko zna sta sve jos

 

dobro ljudi, sta vi ocete u stvari ?!

da sportski dovodi igrace koje vi prizeljkujete ? da trener bude onaj koji bi zeleli da bude ? ovo djubre od srpskog fudbala trazi samo ovakve kakvi su  sad po nasem klubu. ni ja ic ne mog s oci da ih vidim al obzirom da nista ne mog promenim a da mogu i da meni daju klub, isti bi se ugasio za mesec dana, pokrio bi se s uci i cutao bi si ...

 

jebati vise, kmecaona na angro ... non  stop ... a sto ovo ? a sto nije onako ? a sto nismo  dali 3 gola a mogli smo ?

 

aman vise, gori ste od zene i decu zajedno

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тачно сам знао ко ће да се јави. Је л' беше рекосмо да форум служи за размену мишљења? Моје си је овакво. Зашто би улазио у неизвесност са непознатим тренером када имаш доказаног?! Не кажем да неће да ваљају резултати. То не знам, видећемо. Писао сам да бих волео Веселиновића чим је Раставац био отишо. Апропо тога ми је линк.

Link to comment

kuknjava bese:

 

- nemamo nijednu reklamu na stadion - eno gomila

- nemamo nijednog sponzora - eno pun kufer

- sudije uvek sviraju protiv nas - nema vise

- nemamo pare za struju, ne igraju se nocne utakmice, samo nocne igramo

i ko zna sta sve jos

 

dobro ljudi, sta vi ocete u stvari ?!

da sportski dovodi igrace koje vi prizeljkujete ? da trener bude onaj koji bi zeleli da bude ? ovo djubre od srpskog fudbala trazi samo ovakve kakvi su sad po nasem klubu. ni ja ic ne mog s oci da ih vidim al obzirom da nista ne mog promenim a da mogu i da meni daju klub, isti bi se ugasio za mesec dana, pokrio bi se s uci i cutao bi si ...

 

jebati vise, kmecaona na angro ... non stop ... a sto ovo ? a sto nije onako ? a sto nismo dali 3 gola a mogli smo ?

 

aman vise, gori ste od zene i decu zajedno

Rumpel mislim da si upravu! Ja cu na kraju da se slozim sa tobom.

Mislim da je dolazak Djorica odlican posao, ocekujem da svoje uspesne rezultate nastavi u nasem klubu. Ima ih mnogo a i motiva na pretek.

Takodje pozdravljam dovodjenje trenera jer u moru trenera mi smo izabrali najbolje. Verovatno malo kosta a potencijal se vidi i na tome treba i graditi nadu. Sest godina je covek trener i to nije malo za ovu nasu vukojebinu a plus smo ucvrstili odnose sa savezom. Ako zatreba bice tu da malo i poguraju.

Meni ne smeta da cekam tri sata u red za kartu jer kad pomislim da igramo nocnu i da imamo "domacinsko" sudjenje, uhhh sve se najezim. Mogu samo da zamislim koliko ce da se ceka kada napunimo stadion ali nema veze nadam se da ce biti uskoro.

Kad ne mozes da ih pobedis, pridruzi im se! To je i moj moto. Jos kad bi mi javnuli i neku dojavu ma nidje vece srece.

Ranije sam mislio da pored ostalog i sport treba da promovise prave vrednosti, da stvaramo dobre ljude, bolju zajednicu.

Kakva zabluda, mislim koji tenkre :) Drustvo tako ne funkcionise nego ovako i to je to. Prilagodi se ili umri!!!

I onaj Frojd sta trtlja? Kaze "prvi znak ljudske gluposti je potpuno odsustvo stida" Kakav bolid. Od sada brate samo rijaliti i kladionica. Ako dobijem nesto pravac u zivot, da se napijem sa ortacima i kresnem par kurvi. Mozda se i pobijemo radi dominacije.

Sve je lakse kad je nizvodno...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Bilo je i uzvodno i uz vetar, pa ni tad nije bilo dobro i velika vecina nije dolazila. Celjavi smo i ne znamo sta hocemo. Ili znamo, a nemamo para... Mozda bi pravi termin bio adaptacija.

Link to comment

Bilo je i uzvodno i uz vetar, pa ni tad nije bilo dobro i velika vecina nije dolazila. Celjavi smo i ne znamo sta hocemo. Ili znamo, a nemamo para... Mozda bi pravi termin bio ADAPTACIJA.

E pa bas sam o tome napisao u poslednjem postu... Neki bi to nazvali i amputacija :) Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Sve sto je Rumpel reko je u pravu.Nazalost nas fudbal je u takvom stanju da se moramo prilagodjavati pravilima velikih.Ako nemas veye u saveyu ,nece biti ni sponzora nitimoyes da razmisljas o evropi ,ma kakve igrace dovodio.Na zalost moramo i mi da se prilagodjavamo tome ako zelimo da podignemo klub na visu granu.Kazem opet nista to nije pohvalno ,ali sta ces ...ne diktiramo mi uslove ,takvi ce da budu dok se klubovi ne budu privatizovali ,a do tad moramo da se izborimo za sto boljustartnu poziciju....

Link to comment

Rumpel mislim da si upravu! Ja cu na kraju da se slozim sa tobom.

Mislim da je dolazak Djorica odlican posao, ocekujem da svoje uspesne rezultate nastavi u nasem klubu. Ima ih mnogo a i motiva na pretek.

Takodje pozdravljam dovodjenje trenera jer u moru trenera mi smo izabrali najbolje. Verovatno malo kosta a potencijal se vidi i na tome treba i graditi nadu. Sest godina je covek trener i to nije malo za ovu nasu vukojebinu a plus smo ucvrstili odnose sa savezom. Ako zatreba bice tu da malo i poguraju.

Meni ne smeta da cekam tri sata u red za kartu jer kad pomislim da igramo nocnu i da imamo "domacinsko" sudjenje, uhhh sve se najezim. Mogu samo da zamislim koliko ce da se ceka kada napunimo stadion ali nema veze nadam se da ce biti uskoro.

Kad ne mozes da ih pobedis, pridruzi im se! To je i moj moto. Jos kad bi mi javnuli i neku dojavu ma nidje vece srece.

Ranije sam mislio da pored ostalog i sport treba da promovise prave vrednosti, da stvaramo dobre ljude, bolju zajednicu.

Kakva zabluda, mislim koji tenkre :) Drustvo tako ne funkcionise nego ovako i to je to. Prilagodi se ili umri!!!

I onaj Frojd sta trtlja? Kaze "prvi znak ljudske gluposti je potpuno odsustvo stida" Kakav bolid. Od sada brate samo rijaliti i kladionica. Ako dobijem nesto pravac u zivot, da se napijem sa ortacima i kresnem par kurvi. Mozda se i pobijemo radi dominacije.

Sve je lakse kad je nizvodno...

 

Ajde Mare, napisi mi, molim te, koje to prave vrednosti promovise fudbal kao sport? U svetu, kod nas, bilo gde, nebitno ? Za tim odgovorom tragam celog zivota i nisam ga uspeo pronaci. Mozda se moja potraga zavrsava danas. Pomogni mi. Skrati muke. Sedim i cekam. Hvala.

Link to comment

Ajde Mare, napisi mi, molim te, koje to prave vrednosti promovise fudbal kao sport? U svetu, kod nas, bilo gde, nebitno ? Za tim odgovorom tragam celog zivota i nisam ga uspeo pronaci. Mozda se moja potraga zavrsava danas. Pomogni mi. Skrati muke. Sedim i cekam. Hvala.

Kao i ostali sedi i cekaj i dalje. Tabletica za ovaj problem ne postoji. Na zalost svi su se danas navikli da se ne namuce nego samo da popiju tableticu i gotovo.

Mozda je ta tabletica rijaliti i amputacija, ko zna??? Ali to se samo trenutno cini da je bolje resenje...

 

Inace slozio sam se sa tobom i sto me sad napadas???

Od sada od mene samo u superlativu...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Kao i ostali sedi i cekaj i dalje. Tabletica za ovaj problem ne postoji. Na zalost svi su se danas navikli da se ne namuce nego samo da popiju tableticu i gotovo.

Mozda je ta tabletica rijaliti i amputacija, ko zna??? Ali to se samo trenutno cini da je bolje resenje...

 

nisam mislio da zalazimo u matrix i filozofiju vec da ti ukazem da je konkretno fudbal najmizerniji, najprecenjeniji, najbedniji sport na svetu ... koje vrednosti promovise fudbal ?

kosarka promovise korektne vrednosti, odbojka one prefinjenije, pojedinacni sportovima mahom spartanske vrednosti, ono najbolje u njima

fudbal je govno od sporta, gde muskarci postaju zene, gde neko ko ne zasluzuje ni niske ulice da cisti u nandzarastom odelu kara najbolje picke, vozi kola od 2 miliona a sam je tezak nekoliko stotina istih

 

ne bih da trosim reci vise, napisao bih najduzi carsaf u istoriji ppp

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...